Treść opublikowana przez german81
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
jest delikatna porawa ale jeszcze do idełau brakuje .sprawdz czy nie ma nic luznego co moze dzwonic w okolicy silnika ,jesli masz mozliwosc to odkrec czujniki stukowe i wyczysc je z brudu i blok miejcu gdzie przylegaja czyjniki do bloku i dokrec czujniki mometem 20 nm.
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
wymien cewki na beru i zrób ponowne logi .ze sprwna przepływka teraz to moze byc problem bo na ostanie 20 wymienionych 18 zanizało o ok. 10 g .
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
czasy wtrysków na wolnych obrotach sa ok . wymien cewki i powtórz logi , byc moze koreka zapłonu powodowała wydłuzenie czasu wtrysku i korekte na plus .
-
Prosze o analize logow - turbo
jest ok
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
sprawdz jaki jest czas wtrysku na wolnych obrotach z wyłaczona klima .co do filtrów sa 2 rodzaje jeden jest z zabudowanym regularorem ,a drugi ma demontowalny regulator .
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
ja osobiscie wykrecam zaworek z wewnat i zakładam na ten kruciec przweód gumowy z mnanometrem . co do doładowania to twoje w BEX jest ok i u kolegi w BFB tez jest porawne . wyzancznikiem nie jest wysokosc doładowania tylko przepływ a k03 s jest wydajniesza niz k03 i przy podobnym cisnieniu bex ma duzo wieksza moc plus bex ma 2 IC . ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- Radek pozbac sie korekcji zapłonu to cisnienie doładowania jeszcze wzrosnie .
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
sprawdz jeszcze blok 114 bo w tych sterownikach z wersji usa wysterowanie n75 jest 114 lu 118 w zaleznosci od wersji . ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- Kandrzej zrób logi z tego swojego AJL bo tam jak nawet jak jest wszystko ok to wtryski sa na granicy zapentlenia . co do sprawdzania cisnienia to musisz sie wpiac przed listwa wtryskowa .
-
A4 b7 1.8t niskie obroty po odpaleniu gaśnie
zacznij od sprawdzenia błedów i ewentualnie logów .
-
zwarcie od czujnika temperatury cieczy
zacznij od sprawdzenia bezpieczników . jak nie ogarniesz problemu co zpraszam do wro to ci to ogarne .
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
w tym sterowniku loguje sie 2 przepływke 4 temperatura 20 stuk 31 sonda 118 n75 .Lukasz w bloku 1 nie ma temperatury .
-
Pacjent A6 ASG 4.2 V8 lack of power
podjedz do mnie to ogarniemy ta V8
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
tak musisz wpiac manometr w listwe na koncu listwy przy grodzi masz co ja wentylek tam wpinasz manometr . cisnienie mierzysz tak samo jak robisz logi czyli 3 bieg i noga do podłogi do odciecia i cisnienie nie moze byc mniejsze niz 4 bary .
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
tak to wina cewek . jesli twoje auto nie łapie sie na akcjie serwisowa na cewki to kup sobie cewki beru
-
Prosze o pomoc ;)
to sprawdz instalacie i same czujniki .
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
jesli filtr był wymieniany to zmierz cisnienie paliwa pod obciarzeniem bo zakresie wysokich obrotów brakuje paliwa cisnienie w całym zakresie obrotów pod obciazeniem powino byc min 4 bary . co do korekty zapłonu jest ona najwiekasz w zakresie niskich obrotów na 4 cylindrze i wynosi 4,5 stopnia co powoduje zmniejszenie doładowania . sprawdz łancuch i napinacz w głowicy bo on moze byc głownym winowajcom takiej korekty zapłonu i co zatym idzie mniejszej mocy .
-
analiza logów B6 1.8 T 163
czujnik g28 jest koło filtra oleju .sprawdz wtyczke pod zbiorniczkiem od ppłynu chłodniczego czy nie jest zalana w srodku .
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
Łukasz to w takim razie czym jest korekta zapłonu z bloku 20 i czym ona jest spowodowana .a paliwa niewiele ale brakuje , kiedy był wymieniany filtr paliwa ? swiece wymien na PFR6Q lub na bkr7e tylko je trzeba zmieniac co 15 tys km.
-
Prosze o pomoc ;)
skasuj błedy i zobacz jakie wruca
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
do zdrowej seri to mu duzo braku . a w szczegulnosci trzeba pozbyc sie spalania stukowego które przy serii nie powino wystepowac . sprawdz cisnienie paliwa pod obciazem i kompresje ,kiedy wymieniałes swiece i na jakie sprawdz czy twoje ceki podlegaja akcji serwisowej .
-
Analiza logów a4 b5 1.6
chodzi mi o temperature jak pokazuje vag rano przed odpaleniem .
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
jaka korekta na 32 ? sprawdz cisnienie paliwa pod obciazeniem.
-
Analiza logów a4 b5 1.6
sprawdz jaka temperature pokazuje rano czujnik temp płynu przed odpaleniem i sprawdz instalacje medzy sonda a ECU czy nie jest uszkodzona .
-
Analiza logów a4 b5 1.6
po kasowaniu błedów wracaja ?
-
Prośba o analizę logów 1.6 benzynka
w logach jest ok.
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
wymien przepływke .