Treść opublikowana przez german81
-
Kopci dymi nie odpala po 1 obrocie,prośba o analize
masz turbo do czyszczenia i przepływke do wymiany.
-
Witam proszę o analizę logów pacjent to ASV 1.9 110 KM
co sie dzieje z autem . silnik był nie dogrzany lub termostat do wymiany .
-
A4 B6 2.4 V6 BDV wypadanie zapłonów na 1 głowicy.
a silnik czasem nie zaczyna pracowac równo jak sie dobrze nagrzeje ? masz lpg?
-
Prośba o zerkniecie na logi bo auto nie jedzie
zrób porzadne logi od 1500-6500 obr z bloku 2 20 33 115 118 , ale wyglada na to ze przepływka oszukuje .
-
Ponowny problem z wypadaniem zapłonów
to pompa paliwa
-
Ponowny problem z wypadaniem zapłonów
nie ma czegos takiego pompa gazu .
-
Spadek mocy - analiza logów
poczatek wtrysku do porawki , termostat do wymiany i przepływka do wymiany . auto jest po programie .
-
Prośba o analizę logów
wysterowanie n75 jest w okolicach 94 % i cisnienie rzadane jest nizsze od wykonanego .
-
Prośba o analizę logów
geometria sie zacina sprawdz geometrie w pierwszym logu jest na granicy przeładowania a w pozostałych jest w miare ok.
-
Ponowny problem z wypadaniem zapłonów
skasuj błedy i zrób kasowanie adaptacji w bloku 000BS a nastepnie zadaptu przepustnice i pojezdzij na PB i poobserwuj czy cos sie zmieni .
-
Prośba o analizę logów
11 dynamicznie .
-
Ponowny problem z wypadaniem zapłonów
skasuj błedy i zakrec gaz i pojerzdzij na PB jak nie beda wypadały zapłony to masz zle wyregulowany gaz i on rozjezdza mapy w sterowniku PB i dlatego wypadaja zapłony .
-
Prośba o pomoc w rozszyfrowaniu logów
jesli wywala ci bład z EGR-a to musisz go wyczyscic razem z przepustnica i czujnikiem cisnienia w kolektorze ssacym i zrobic adaptacje przepustnicy i egr-a
-
Prośba o analizę logów
czyli bład jest .zrób jutro pare razy logi tylko z bloku 11 bo bład jest z przeładowania . termostat do wymiany .zrób logi z bloku 4 bo on tez jest istotny w silniku PD
-
Prośba o pomoc w rozszyfrowaniu logów
skasuj błedy i pojezdzij pare dni i powtórz skanowanie .
-
Prośba o analizę logów
zrób komplet logów .z bloku 1 4 7 13 18 23 statycznie
-
Proszę O Analize Logów
turbo do wyjecia i czyszczenia . jak nie masz zufanego warsztatu to sie polecam .
-
Prośba o analizę logów
w logach jest wszystko ok . sa zapisane jakies błedy ?
-
Prosze o sprawdzenie logoow b5 afn
nie musisz słyszec syczenia .
-
Prosze o sprawdzenie logoow b5 afn
masz nieszczelnosc miedzy turbo a kolektorem ssacym.
-
Ponowny problem z wypadaniem zapłonów
3 bieg i logujesz od 1500-6500 obr.
-
Ponowny problem z wypadaniem zapłonów
wymieniłen cewke i zrób logi z bloku 1 2 4 13 .
-
Czy te logi wystarczą do diagnozy pompki?
pocztek wtrysku do porawki i dawke masz cos mała.
-
Ponowny problem z wypadaniem zapłonów
wymien cewke na nowa bo te ze ori sa wadliwe naj lepiej jak kupisz beru
-
Kontrolka engine + zamulanie , pomocy!
zrób logi dynamiczne z bloku 2 20 31 33 115 118 140 na 3 biegu od 1500-6500 obr.