Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ayew

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ayew

  1. ayew odpowiedział(a) na danioRM temat w 1.6
    Kupuj używkę listwę wtryskową i zrób te wtryski.
  2. ayew odpowiedział(a) na marioxxxx temat w 1.6
    U mnie żeby sam wentylator odkręcić trzeba było wbijać
  3. ayew odpowiedział(a) na MARCEL! temat w 1.6
    U mnie 230 ponad i też jest ok.
  4. ayew odpowiedział(a) na MARCEL! temat w 1.6
    Jaki przebieg, że kat do wymiany?
  5. poszukaj używki nie powinna być droga. Co do przewodu musiałbyś go odkręcić i sprawdzić co tam jest. Zablokuj hamulec i go odkręć trochę płynu wyleci ale to nic. Później go jeszcze musisz odpowietrzyć.
  6. ayew odpowiedział(a) na danioRM temat w 1.6
    Usuń błędy i zobacz które się pojawiają. Wychodzi na to że walnięta przepustnica i wtryskiwacz.
  7. ayew odpowiedział(a) na danioRM temat w 1.6
    Chodzi ci pewnie o podciśnienie z tą sznurówką. Wtrysk pewnie uszkodzony, wsadź używkę. Jak nie ma wycieków i dalej będzie brał olej to remont chodź pewnie lepiej byłoby wsadzić cały słupek z angola.
  8. ayew odpowiedział(a) na danioRM temat w 1.6
    Sprawdzałeś te wtryski i czy iskra jest?
  9. Kopułka i palec do wymiany, groszowe sprawy, sprawdź jeszcze przewody czy przebicia nie mają. Co do zacisku to dziwna sprawa, że akurat tam leci może wystarczy dokręcić tą nakrętke? Pomyliło mi się ty masz ahl więc kopułki nie ma, w ahl chyba wszystko przez cewkę idzie więc pewnie ona do wymiany pójdzie.
  10. ayew odpowiedział(a) na Jarecki07 temat w 2.4
    A masz numer tej miski? Czasem na allegro po numerze można dużo więcej znaleźć.
  11. ayew odpowiedział(a) na danioRM temat w 1.6
    A błędy w kompie jakie są? Mi chodził na 3 gary jak wtryskiwacz lał. Żeby sprawdzić na pewno który cylinder nie chodzi odłączaj wtyczki od wtrysków. Tzn odłączasz wtyczkę od pierwszego i widzisz jak chodzi auto jak chodzi gorzej to znaczy że wszystko ok jeśli bez zmian to ten cylinder nie pracuje. Robisz tak z wszystkimi. Jak wiesz który nie pracuje o odkręcasz listwę wtryskową i zamieniasz wtryskiwacz z niepracujacego cylindra na ten z pracującego i znów sprawdzasz czy ten niepracujący cylinder nadal nie chodzi. Jak chodzi ten co nie chodził wcześniej a ten co wcześniej chodził a teraz nie to winowajcą jest wtrysk w innym przypadku winne jest co innego. Skoro kompresja na cylindrach jest to zostaje jeszcze cewka, przewód i świeca.
  12. ayew odpowiedział(a) na Jarecki07 temat w 2.4
    Pospawaj i jeździj jak coś się będzie dziać to będziesz myślał.
  13. ayew odpowiedział(a) na danioRM temat w 1.6
    Nie chodzi on czasem na 3 cylindrach?
  14. Najlepiej sprawdzić błędy na vagu. Spawdź czy czasem ci na 3 garach nie chodzi bo w takim przypadku również będzie mocno zamulać. Co do ubywania płynu hamulcowego zaciągnij ręczny i sprawdź czy ci nie leci z tylnych zacisków.
  15. Jak będziesz wymieniać to kup jeszcze dirko i go całego przesmaruj bo nawet nowy potrafi cieknąć u siebie musiałem tak zrobić ale teraz elegancko.
  16. ayew odpowiedział(a) na Majk009 temat w Audi A4 B5
    Ten sam zamawiałem nawet z tej aukcji chyba. Odginasz blaszki i wszystko schodzi tylko uważaj żeby ci kulki sie nie zgubiły, są one pomiędzy tą podkładką a sworzniem w tych rowkach, przy demontażu wypadają więc trzeba je mieć na oku
  17. ayew odpowiedział(a) na Majk009 temat w Audi A4 B5
    Ja wymieniałem sam sworzeń w samoregulatorze, trzeba odgiąć te blaszki które go trzymają ( jest ich 6, widać na tej aukcji), musisz tylko uważać żeby nie pogubić kulek które pod nim są. Później ściskasz na imadle i zaklepujesz z powrotem te blaszki. Wymiana miedzianej tulejki obowiązkowa. Musisz mieć długie szczypce żeby wyciągnąć segera z zacisku. Ja to robiłem z 2 lata temu działa bez problemu.
  18. Kąt wyprzedzenia na zimnym silniku będzie się zmieniać ,na ciepłym powinien wynosić ok 12. Błąd halla nie powinien się wyświetlać. Sprawdź jeszcze przewód do przepustnicy (styki w nim) i sprawdź czy w obudowie ecu nie ma wody (przeczyść wtyczki).
  19. W ADP lampa. Czemu musisz ustawić? W vagu idzie tylko sprawdzić zapłon.
  20. Wymień też korek od zbiorniczka bo nawet jak jest ciśnienie w układzie to powinien je upuszczać a jak przez całą noc nie zeszło to coś z nim nie tak.
  21. ayew odpowiedział(a) na tonyy69xx temat w 1.6
    https://www.czesciauto24.pl/febi-bilstein/1884070 ja ten kupowałem, przyszedł ori z startym logo audi. Generalnie przy wymianie obliczyłem wyszło ,że mój miał już najechane 160 tys. Najlepiej to wymieniać za każdym razem z rozrządem ale uważam że co drugą też będzie ok.
  22. Wyczyść wtyczkę od przepustnicy szczególnie piny.
  23. czesciauto24.pl
  24. Hitachi był oryginalnie ja u siebie założyłem pierburga ori za ok 500zł i śmiga idealnie.
  25. A to pierwsza wymiana oleju? Może wcześniej był po prostu zalany jakimś motodoktorkiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.