Treść opublikowana przez andynl
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Ja osobiście polecam castrol ma właściwości czyszczące, we wszystkich autach jakie miałem stosowałem ten olej i silniki zawsze były czyściutkie
-
Wymiana całych foteli ze ZWYKŁYCH na ALCANTARE
No i nie znajdziesz, temat dotyczy wymiany całych foteli
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Ja kupowałem przez Holenderskie audi forum, grupowy zakup zniżka cenowa http://www.carclean.nl/ Po problemach ze znalezieniem pinów wreszcie udało mi się odpalić fotochrom Jesienna sesyjka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wal ADS co Ty nie zrobisz?
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Ale do tych 6tyś trzeba chyba będzie coś przestawić żeby dobrze pokazywało? dobrze myślę?
-
[ All B8 ] Moje cztery kółka
Sądząc z fotek w pierwszym poście - nie miał
-
[ All B8 ] Moje cztery kółka
Lampki robią robotę , sam też zmieniałem niedawno i na sam widok morda się cieszy
-
Mannesmann Yato
Ja mam Honitona już od kilku lat, grzechotki przeżyły odkręcanie przy pomocy 2 metrów rury więc uważam że są super COVAL też spoko
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Ktoś pewnie zabrał sobie obudowy do siebie
-
Prośba o pomoc mojej małej w konkursie:)
poleciało (272) powodzenia
-
A4 B8 1.8 TFSi Silver Pearl by Lutek - / Neon /19" Rotor / Kiera TTS /
Dają wiązkę pod fotochrom w drzwiach całkiem darmo
-
A4 B8 1.8 TFSi Silver Pearl by Lutek - / Neon /19" Rotor / Kiera TTS /
A Ty masz u siebie Servotronic czy nie?
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
A u mnie tak dali Auto: A4 B8 2012 Nadwozie: avant Silnik : CDNB Skrzynia: -Manual Kategoria wagowa osi przedniej: 0JD Kategoria wagowa osi tylnej: 0YG Zawieszenie: 1BV wysokość przód - 67cm wysokość tył - 67cm Ilość paliwa:1/2 zbiornika Felga 18 profil 47 opony 245/40/18
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Oszalałeś chłopaku
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
A ja mam S-line z kołami 18cal i wlepa 1BV
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No to na zimę jesteś gotowy
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Powiedz kolego jak Ci się sprawują te oponki? nie warczą jak wściekłe psy?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Dobrze mówisz dać Ci piwka
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
neon http://allegro.pl/nx3-neon-gietki-3mm-rozne-kolory-super-tuning-i4516870536.html zawór 3B0 816 355 01C rura 8R1 816 311 No i zrobiłem tego moda z chłodzeniem schowka ale k....wa żebym wiedział to bym się nie czepiał Ciężka sprawa z dokładnym wycelowaniem otworu w schowku (oczywiście za pierwszym razem spi....łem) i poza tym jakość części serwowanych przez audi to jakas totalna pomyłka Rurka z tą pierdołką zamiast się ciasno zatrzaskiwać w obudowie wentylacji to lata jak g....no w gaciach i bokami spiernicza schłodzone powietrze. Zawór zamykający dopływ chłodzenia w schowku jest tak tandetnie wykonany że po kilkukrotnym przekręceniu zaczął mi się rozlatywać w rękach Ogólnie rzecz biorąc uważam że mod nie wart zachodu choć miło jest wyjąć chłodny napój ze schowka A takie tam wieczorowa porą
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Nie ja mam w chromie, bo wszystkie inne dodatki mam w chromie więc osobiście uważam że czarny grill będzie pasował jak pięść do nosa , poza tym jestem maniakiem chromu Zrobisz jak zechcesz w końcu to Twój teatrzyk Dobra nie zaśmiecajmy Grzegorzowi wątku
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Mam ten sam kolor na swoim aucie i trzeba naprawdę dobrego słońca żeby było widać granatową perłę a tak to wygląda jak czarny, oklej sobie gril czymś czarnym na próbę (np. taśmą izolacyjną) to zobaczysz jaki efekt wyjdzie. W przeciwnym przypadku pomalujesz i stwierdzisz że wygląda kupiato i co, po rybach wtedy
-
Zamiennik 19 rotor
Taaa to się ubawiłem tą światową jakością
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To zrób w kolorze auta
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
Ja tez kupowałem w tym sklepie ledy tylko do oświetlenia wnętrza, zero błędów ładnie swiecą.
-
B8 TrOOOOp
O masz ja mam u siebie szyny i siatka ma te haczyki całkiem inne, zgupłem teraz całkiem