Treść opublikowana przez andynl
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Ale maupuje normalnie
-
Sline przedlift, spryskiwacze lamp nie zawsze się chowają.
Standard w B8 u mnie zacina się o klapkę jak ją przyduszę to sprysk wskakuje do środka,na szczęście nie zdarza się to zbyt często
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Amaradaar podrzuc numer, żeby ni mówili że koledze nie pomogłem
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No to już wiesz, nie ma sprawy
-
Zderzak Grill S4 S LINE do A4
Zderzak S-line pasuje do zwykłej B8, ale Ty piszesz o grilu (z pionowymi pasami) czyli S4, ten gril też pasuje do zwykłego zderzaka jak i zderzaka S-line. No chyba że coś źle zrozumiałem Jeśli masz uszkodzony zderzak to proponuję szukać zderzaka S-line z grilem S4. Tutaj masz dokładnie opisane różnice pomiędzy standardem a S-line http://a4-klub.pl/index.php?/topic/113957-pakiet-sportowy-s-line-oraz-s-line-exterieur-2008-2012/
-
B8 TrOOOOp
Dyskusja była na temat tego jakie były zaciski montowane w konkretnych wersjach, w 2.0 były tarcze o wielkości 320 ale w przypadku wersji 180KM były zaciski Ate a nie TRW jak w 211KM. W 1.8 są 314mm tarcze i zaciski Ate. Nawet nie wiem że mnie obgadywali w tym temacie. Panowie ja mam 180kucy i były oryginalnie zaciski TRW przód 320 i tył 300 (nie wentylowane) Dev jak zwykle wie wszystko najlepiej
- B8 TrOOOOp
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Moduł z Rumunii to nie wiem,, chodzic będzie ale czy jeździć
-
A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
Ja ostatnio też posiedziałem sobie w A6 i doszedłem do wniosku że można się zakochać
-
Pierwsze moje Audi, pierwsze moje A4
Ładnie tylko kierę źle Ci zamontowali Powodzenia i bezawaryjności
-
Podmiana MCE - wtyczka B (T32b) nie pasuje?
W liftach właśnie takie różne pierdólki pozmieniali np. podłokietniki też różnią się przetłoczeniami
-
Przetwornica 230V
Instalację trzeba sobie zrobić, gdzies było opisane ale nie mogę znaleźć
-
B8 TrOOOOp
Brałem kiedys w oponeo 4 oponki i jedna po sezonie poszła w śmieci, wybulenie, nie wiem czy wada fabryczna czy ja cos spaprałem, ogólnie spoko choć zawsze może byc lepiej ;-)
-
A4 B8 Tomka - powolne zmiany
No właśnie takie mam ale ciężko gumę z tego wydłubać
-
A4 B8 Tomka - powolne zmiany
ja musze sobie to kupić bo nie mam gdzie gum do żucia trzymać
-
A4 B8 Tomka - powolne zmiany
popiołka
-
A4 B8 Tomka - powolne zmiany
Ale ta nalepka to chyba nie Q tylko S-line
-
[A4 B8] Audi A4 B8 2.0 Sline...S4...Dynosoft...
Nie musisz mi tlumaczyc choruje na te sama chorobe
-
A4 B8 Tomka - powolne zmiany
Miałem na myśli że masz jeszcze sporo do wymodzenia, listę masz sporą to i możliwości wiele Kierę bym zmienił na początek i fela 17 to maleństwo, spokojnie możesz wciskać 19, no chyba że dojeżdżasz codziennie przez las
-
[A4 B8] Audi A4 B8 2.0 Sline...S4...Dynosoft...
No i co Ty teraz będziesz tu opisywał jak Gibons wszystko już wymienił Niech sie dobrze sprawuje
-
A4 B8 Tomka - powolne zmiany
Fajnie, masz jeszcze sporo mozliwości, Bezawaryjności
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Świnka zdechła a młotek noszę ze sobą jak mnie czasem najdzie to sobie pierdo...nę w łepetynę żeby mi się głupie pomysły na rozum nie rzuciły. Idę spać.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Jak oni się tu pieknie kłucą Kristof wywal ich stąd na zbity pysk niech Ci nie robia śmieci w wątku. Pozdrawiam
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Nie ten dom Krystian NLowy dom
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
A teraz za tydzień do domu, wystarczy na razie tego szwędania się choć do Hiszpani chetnie bym się wybrał