Treść opublikowana przez andynl
-
Moje pierwsze a4 :) / Audi a4 b8 2.7 TDI 2009 sedan
Lustra fajna sprawa, przydaje się fotochrom też jest?
-
B8 TrOOOOp
No i wreszcie zaczynasz gadać z sensem
-
Podświetlenie znaczka
wsadziłeś kij w szprychy to i zgrzyt musi być
-
B8 TrOOOOp
Chłopaku jak już koniecznie chcesz się w to bawić to po prostu rozbierz badziejstwo, wyciągnij łożyska, każde łożysko ma swój numer podlecisz do sklepu z łożyskami i kupisz. I tak musisz rozebrać i tak, to parę godzin dłużej czy krócej Cię nie zbawi
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Te plastiki maja juz nalepiona czarną taśmę
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Też kupiłem te listewki także w wolnej chwili będę adoptował
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No cóż nie można mieć wszystkiego A tymczasem na stare 18 wpadły zimowe kolczatki
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Myślałem nad tym, problem w tym że już szlifuję po holenderskich hopkach podwoziem. Skurwiesyny wiedzą jak spowolnić napaleńców
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Tragedii nie ma a ja nie mam strasznego parcia w tym temacie, a dystans nie zając nie ucieknie Na razie inne priorytety na patelni
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
8,5J ET43 balony są z ochroną rantu i wyglądają jakby były totalnie naciągnięte pomimo 255 szerokości
-
[B8 CGKA] moj czorno-bioly rumak :D
Jakby jechał na rolkach za 3,0TDI
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Dzięki też mi się podobają Jeśli pytasz o tyś € to się nie zmieściłem ale warto było bo felgi niby używane ale wyglądają jak nówki nie mają nawet jednej małej ryski no i opony 7mm czyli prawie nowe W niedzielę planowana przymiarka jak nie będzie padało piachem lub innym deszczem Strzelę jakąś fotosesję Hmmm wydawało mi się że to są 70mm aż sprawdzę Przymiarka zrobiona ogólne wrażenia..................... będzie pan zadowolony
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Wieczorem po otworzeniu lub zamknięciu auta świecą się przez jakiś czas halogeny (lub xenon w zależności od ustawienia) oraz światła postojowe z tyłu i podświetlenie tablicy.
-
B8 TrOOOOp
Na 18 poinno byc 245/40 masz za wysoka opone no i do tego ET 30
-
Podświetlenie znaczka
Jaśku, to nie ja zacząłem ten temat, poczytaj trochę zanim coś napiszesz. Mnie osobiście to wali co zrobi autor tego tematu. Jak se założy to będzie miał. Nie bulwersuj się chłopak bo Ci żyłka pęknie Nie spojrzałem i napisałem Tobie się nie zdarza?
-
Podświetlenie znaczka
Polska policja ma to do siebie że się potrafi przywalić całkiem o nic, zrobisz jak zechcesz w końcu to Twój teatrzyk
-
B8 TrOOOOp
mojego znajomego ojciec dawno temu sam składał poloneza kupił na alledrogo używany zbiornik paliwa za 70zł a później się okazało że nowy w sklepie kosztował 50zł :facepalm:
-
Polecane opony zimowe
Jasne jak słońce jaśniej już się chyba nie da Dzięki
-
Podświetlenie znaczka
Znając naszą super mielicję to pewnie by się zaraz przyjeb...li i zabrali dowód
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No i skrzydeł jeszcze brak, ale myślę że to już niedługo
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
A o takie bodajże 70mm
-
Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend w Audi A4 B8
Na pewno innaczej
-
Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend w Audi A4 B8
nie wiem jak jest w oryginale ja się podlutowałem do kabelków i działa
-
Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend w Audi A4 B8
Trzeba sobie kabelki dolutować
-
B8 TrOOOOp
Kawał budy to i heblowć musi