Treść opublikowana przez OLI_B5
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To słabo jak juz starasz się wpaść.. współczuje
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Pod popielniczką jest ori podświetlenie tylko dioda zmieniona na białą
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Mosz tam cosik w dobrej cenie?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
1 din lift... do ogarniecia jeszcze jeden podswietlany przycisk ( pomysły ? ) , podświetlenie kubka i rezanie ramki z ramką od radia na gładko
-
B6 DIVISION
Panowie po ile chodzą klapy usa do sedana ?
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
są lakiery do żarówek ale lepiej chyba będzie kupic ori żarówki
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Zaraz podeśle adres do wysyłki gorzoły
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
ja bym brał te Fotele sportowe DRAGO BLACK - SKRA 1 szt. SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci!
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A co to sie wyprawia? A tłakcja na schodach to jest ? Hola hola...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a mebelki to poskręcane ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
TFSI http://a4-klub.pl/newbie-11/czestochowa-witam-311434/#post4000554
-
[ALL B5] Audi S4
Z czarnym grillem o wiele lepiej :kox: Pakuj duże lustro:wink:
-
Swap 1.8 na 1.8t
Okolice 3k to minimum . Na forum kupisz gotowe swapy za 2500-3000 , do tego licz olej , płyny itd to kolejne 300zł , rozrząd , spawanie wydechu , uszczelki itd ---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ---------- Bez turbo będziesz jeździł ?
-
Swap 1.8 na 1.8t
silnik , skrzynia , półoski , wiązka z kompem ( usuniecie immo lub bawienie się w zgranie tego) , obudowa filtra ,cooler , wydech , heble i na upartego pompa paliwa
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
widze że dotarły
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
więc jednak kupiłes kompletne ?
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
czekam na konsole liftową i będe działac na gotowo a powiedz mi jak to masz zrobione u siebie, wkładasz radio i na to ramke czy wkładasz całosc razem z radiem ?
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
no ładnie gratuluje wyniku choć mogło by być więcej
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No jak masz 2 to przecie zazwyczaj trzeba wkręcic 2 Druga jest oczywiście z dystanem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie ile może byc warte dp 2.5 pod 2 sondy ? nie szuka ktos może ?
-
[B5 APS] by czorny
Kobiete to rozumiem że młotrza lepsza ale auto to ta jeden uJ ważne że b5
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba będzie 8234829+
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mi to ludzie z parkietu schodzili więc sie nie znasz maślak
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie takie mixy sie przyjmowało nie wspomne kto był królem parkietu w donie :grin:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a staniemy na rumunki koło siewierza ? Ty podobno szybko dochodzisz, to 5min w tą czy w tamtą nie stanowi problemu, dłużej to na bramkach postoimy :polew: To słabiutko