Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
bajka środek:jerk: zazdroszcze zdesia
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Powoli do przodu
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Konsole i słupki mogłes odpuscic:wink:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
- FMIC, DP w 1.8 T wyciecie kata
Fmic i Dp podstawa , tip wsumie niekoniecznie ale jak Cie stać to załóż Sofcik i bezpieczne 200 na lekkosci będzie- Pasującie sprzęgła (mocniejsze) do 1.8T
Wkładaj od AWXa:wink:- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Nie ma juz lotki ? Jeszcze progi i bedzie kosa w hooooi:jerk:- Jaki numer króćca wody 1.8T AEB
tak Nie bez powodu uzywane stoja po 40żł a nówki po 15..- Jaki numer króćca wody 1.8T AEB
To ten ale szukaj ori , ja kupiłem taki jak ten i ciekł bardziej niz stary jest niedopasowany na przewód i cieknie- Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi z błekitnego avanta b7 3.0 tdi dzisiaj w czwie przed 12:naughty:- [B5 APS] by czorny
- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Mi sie nie widzi , daj oba czarne- Brak podświetlania
od wczoraj mam ten sam problem- [B5 ABC] Smaragd Perleffect...
Kolego masz jakiegos linka do łącznika rury wydechowej ?- [B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Ten srebrny kierunek jest paskudny:decayed:- [B5 APS] by czorny
Rezaj synek rezaj:decayed:- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
tak- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Trzeba wiercić oprawke- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Miałem srebrny przez 2 tyg i jakoś czarny bardziej mi pasuje. Zarówki Żarówka dwuwłóknowa kierunkowskazy i postojowe w 1 (3101753368) - motoAllegro Oprawki Oprawka gniazdo z przewodami Bay15d 1157 P21 / 5W (3062532383) - motoAllegro- [B5 APU]A4 B5 by Krystek - czyli moja pszczoła
Za k04 trzeba wyrzygac z 4klocki + wtryski soft itd więc wychodzi tyle co całe auto:decayed: A że zdeś miał halo to przecie o to chodzi żeby miec a fmic tak montuje się na srodku:wink:- [B5 APU]A4 B5 by Krystek - czyli moja pszczoła
Było pchać zderzak z polifta odrazu:wink: Ic lepiej załozyc centralny , z K04 będzie Ci cięzko chyba że portfel głęboki to targąc z zagramanicy:decayed:- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Wsumie to nie da rady ale nie hałasuje ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Ta długa rura to moje DP robione juz pod cały wydech , to drugie normalne DP to Tommiego:wink: Cena zalezy czy z flanszami czy bez ale 550-700 trzeba liczyc ---------- Post dopisany 24-03-2013 at 02:35 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2013 at 23:16 ---------- A więc wpadły obrysy A tu z jakąś kozicą- [B5 APS] by czorny
Mi sie podoba , choć mogłyby być czarne , klamki w kolor troche nizej, czarny grill i bedzie elo w h*j- 1.8t awt td04-HL 19t 329KM/425Nm by Bizon Garage, McGiver, strojenie turbodiesel.pl
Dużo zamoty z załozeniem tego turbo ? czytałem że zasilanie trzeba dorabiać ?- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
wspawaj nadkola od rsa Felga gruba , jestem ciekaw co to z tego bedzie - FMIC, DP w 1.8 T wyciecie kata