Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLI_B5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLI_B5

  1. bajka środek:jerk: zazdroszcze zdesia
  2. Powoli do przodu
  3. Konsole i słupki mogłes odpuscic:wink:
  4. Fmic i Dp podstawa , tip wsumie niekoniecznie ale jak Cie stać to załóż Sofcik i bezpieczne 200 na lekkosci będzie
  5. Nie ma juz lotki ? Jeszcze progi i bedzie kosa w hooooi:jerk:
  6. OLI_B5 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    tak Nie bez powodu uzywane stoja po 40żł a nówki po 15..
  7. OLI_B5 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    To ten ale szukaj ori , ja kupiłem taki jak ten i ciekł bardziej niz stary jest niedopasowany na przewód i cieknie
  8. Pozdro dla kolegi z błekitnego avanta b7 3.0 tdi dzisiaj w czwie przed 12:naughty:
  9. Mi sie nie widzi , daj oba czarne
  10. od wczoraj mam ten sam problem
  11. Kolego masz jakiegos linka do łącznika rury wydechowej ?
  12. Ten srebrny kierunek jest paskudny:decayed:
  13. Rezaj synek rezaj:decayed:
  14. Trzeba wiercić oprawke
  15. Miałem srebrny przez 2 tyg i jakoś czarny bardziej mi pasuje. Zarówki Żarówka dwuwłóknowa kierunkowskazy i postojowe w 1 (3101753368) - motoAllegro Oprawki Oprawka gniazdo z przewodami Bay15d 1157 P21 / 5W (3062532383) - motoAllegro
  16. Za k04 trzeba wyrzygac z 4klocki + wtryski soft itd więc wychodzi tyle co całe auto:decayed: A że zdeś miał halo to przecie o to chodzi żeby miec a fmic tak montuje się na srodku:wink:
  17. Było pchać zderzak z polifta odrazu:wink: Ic lepiej załozyc centralny , z K04 będzie Ci cięzko chyba że portfel głęboki to targąc z zagramanicy:decayed:
  18. Wsumie to nie da rady ale nie hałasuje ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Ta długa rura to moje DP robione juz pod cały wydech , to drugie normalne DP to Tommiego:wink: Cena zalezy czy z flanszami czy bez ale 550-700 trzeba liczyc ---------- Post dopisany 24-03-2013 at 02:35 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2013 at 23:16 ---------- A więc wpadły obrysy A tu z jakąś kozicą
  19. Mi sie podoba , choć mogłyby być czarne , klamki w kolor troche nizej, czarny grill i bedzie elo w h*j
  20. Dużo zamoty z załozeniem tego turbo ? czytałem że zasilanie trzeba dorabiać ?
  21. wspawaj nadkola od rsa Felga gruba , jestem ciekaw co to z tego bedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.