Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

QuikSilver

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez QuikSilver

  1. u mnie silnik AMB zrobiony na ponad 200KM w tiptronicu V biegowym w quattro przy 100km/h jest niecałe 2200obr/min i spalanie pokazuke mniej wiecej 7L/100km a przy 120km/h jest jakieś 2500obr/min
  2. cały czas drży czy może być w rożnych prędkościach?, u mnie od 130 zaczyna drżeć kierownica, zmieniłem koła z przodu na tył ale wypada sprawdzić czy w ogóle proste felgi są, bo rok temu było okey na letnich, a teraz jak je założyłem do drży.
  3. poszarpuje mi moj tiptronic szukałem i znalazłem coś takiego http://allegro.pl/problem-z-automatyczna-skrzynia-biegow-wlej-r-2000-i5968163835.html jak myślicie jest sens tyle płacić za 230ml ? ktoś coś słyszał o tym albo o innych tego typach patentach ?
  4. tylko jak sprawdzić jakie mam przełożenia, ile by wyniosły częsci, czy lepiej uporać się z szarpaniem w skrzyni, bo sama jazda automatem mi odpowiada, wiadomo w skrzyni manualnej lepiej tą mocą operować, wiadomo tiptronic nie jest demonem prędkości przy zmianie biegów i tylko te 5 biegów
  5. A jak jest gdy mam Tiptronica 5 biegowego, i chciałbym manuala, most, wał idzie od razu do wymiany ? ktoś coś robił już podobnego ?
  6. coś w tym może być, ja mam od niedawna problem właśnie z LPG zrobiłem w niecałe 2 lata około 60tys km. Auto w pewnym momencie miało problem z odpalaniem szczególnie po nocy, diagnoza, wtryski ( hana gold) zostały wymienione na gwarancji i nic nie pomogło, reduktor AC 01 może on gdzieś przepuszcza, i gdyby nie gwarancja to KME był wpakował
  7. ja jutro jade wlasnie do gazownika zeby mi wybadali czy wtrysk czy reduktor, mam nalatane na instalacji ponad 60tys km a 1,5 siedzi w aucie mam nadzieje ze mi STAG uwzgledni gwarancje
  8. u mnie zakręcenie zaworu nie pomaga wiec pewnie czujnik szukając znalazłem taki numer 078 919 501 czy o niego chodzi ? znalazlem coś takiego Czujnik temperatury wody Producent: BORSEHUNG Nr producenta: B13132 (059919501A, zielony) http://motoplatforma.com/index.php?d=produkt&id=10552 do tego jeszcze spinka mocujaca i oring ? mam jeszcze taki problem teraz jak sprawdzalem ten czujnik cos poruszałem u auto zgasło, znalazlem jeszcze takie gumowe kolanko ktore jest przerwane jego numer to 058 133 785 B lub 8 na końcu, to chyba od odpowietrzenia silnika, czy to slabe odpalanie na zimnym to jego wina ? dzowniłem do ASO czujnik 109 zl plus pare zl za oring i zawkleczka
  9. Widzicie jak to bywa u mechanika, ja dzis wymienialem filtry przy LPG i po odebraniu auta mialem podobnie poczytałem forum, chciałem sprawdzić połączenie tego czujnika, okazało się że w ogóle go nie wpieli, kostka podłączona wszystko okey uffffff
  10. Odgrzewam kotleta bo mam taki sam problem tez mam LPG problem polega na tym, ze czasami nie chce odpalić, kreci kreci az wstyd, i zaskakuje. Często później śmierdzi gazem przez jakiś czas, i nie zależnie czy zgaszę na noc na benzynie czy na gazie. Chciałbym też dodać że mam instalacje STAG 300 ISA2 i wtryski Hany złote z wykręconymi dyszami bo przy nawet największych dyszach przy wysokich obrotach brakowało gazu i wydłużał się czas otwarcia wtryskiwaczy
  11. ufff zgasło dzięki wszystkim za pomoc których męczyłem na PW
  12. Witajcie potrzebuje pomocy podłączyłem wszystko i mam taki problem, lusterko swieci caly czas nawet jak zamkne auto, przełącznik świateł i CLH świeci cały czas, tyle że w CLH "0" wogole nie jest podświetlone, gdy zgasze silnik na chwilke wszystko gaśnie, po chwili znowu się świeci
  13. A wiecie jakie wsuwki do pinow kupic wiem ze 000979009E ale czy jeszcze jakies inne przychodzą ?
  14. sprawdziłem w kostce od włącznika mam zajete piny 1, 2, 3, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17 i pin 11 przepinam pod 13, a wolne 7 i 16 daje tam przewody i łącze z MCE, a pin 1 od lusterka zasilam, teraz wiem już wszystko. Gdy podpiołem przełącznik, to wlasnie nie bylo przeciwmgielnych oraz nie bylo podświetlenia "auto" po za tym wszystko działało, po chwili od uruchomienia auta w pozycji auto odpalaly sie same swiatla
  15. nie mam regulacji wlasnie Ale to jest z wersji LOW na High, a ja mam High "A" i założę "D" i bede uruchamiać pelne CLH czyli czujnik zmierzchu
  16. Witam, mam juz wszystkie rzeczy, lusterko przełącznik CLH oraz przełącznik świateł końcówka D, i teraz pytanie odnośnie przełączniku świateł mam wersje High koncowka A, musze teraz zmostkować pin 7 i 16 i do tego przepiąć pin 11 w miejsce 13 żeby działał? i jakie przewodu kupić żeby CLH podłączyć tzn jaki przekrój kabla?
  17. Witam u mnie jest taki kod N1F/LF tyko kolor rozszyfrowałem
  18. glupie pytanie ale na czym to polega ?
  19. nie miałby ktoś z klubowiczów takiego lusterka składanego gdzieś na półce w garażu? na dniach bede mieć przełącznik więc sprawdziłbym i rozwiało by to moje wątpliwości
  20. w tyle miałem bose a do przodu wsadziłem jeden bose od kierowcy i w zasadzie różnicy nie ma, wiązkę mam jeszcze z harmana czyli wzmacniacz obsługuje tył, dzwięk jes fajny nie mogę jedynie podkręcać basu za mocno ewentualnie glosno nie sluchac muzyki
  21. Witam może ktoś się orientuje mam moduł 8E0 959 433 BB wersja US czy ten moduł obsluguje el. skladanie lusterek? chciałbym dołożyć moda, ale nie wiem czy warto powoli kompletować sprzęt.
  22. ja mam takie coś lewa strona 8E1 959 802 E (obsługuje) prawa 8E0 959 802 A (nie obsługuje) i moduł 8E0 959 433 BB
  23. jutro podmienie glosniki w tyle na bose i sie okaze
  24. ja jestem swiezy z RNS-e mam zwyklego od wczoraj i jeśli chodzi o dźwięk to wydaje mi sie że symphony II grało lepiej mam podmieniony wzmacniacz na Bose oraz subwoofer i w symphony bas na max i nie zgrzytało a teraz troszkę basu po za tym tylko są dwie regulacje sopran i bas, jest głośniej ale dźwięk gorszy i nie wiem co zrobić czy głośniki wymienić na jakieś inne
  25. zmienia to cos w samochodzie jak masz solar ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.