Treść opublikowana przez QuikSilver
-
piąty a szósty bieg 1.8t quattro
u mnie silnik AMB zrobiony na ponad 200KM w tiptronicu V biegowym w quattro przy 100km/h jest niecałe 2200obr/min i spalanie pokazuke mniej wiecej 7L/100km a przy 120km/h jest jakieś 2500obr/min
-
Przegub wewnętrzny jaki. 1,8T
cały czas drży czy może być w rożnych prędkościach?, u mnie od 130 zaczyna drżeć kierownica, zmieniłem koła z przodu na tył ale wypada sprawdzić czy w ogóle proste felgi są, bo rok temu było okey na letnich, a teraz jak je założyłem do drży.
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
poszarpuje mi moj tiptronic szukałem i znalazłem coś takiego http://allegro.pl/problem-z-automatyczna-skrzynia-biegow-wlej-r-2000-i5968163835.html jak myślicie jest sens tyle płacić za 230ml ? ktoś coś słyszał o tym albo o innych tego typach patentach ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
tylko jak sprawdzić jakie mam przełożenia, ile by wyniosły częsci, czy lepiej uporać się z szarpaniem w skrzyni, bo sama jazda automatem mi odpowiada, wiadomo w skrzyni manualnej lepiej tą mocą operować, wiadomo tiptronic nie jest demonem prędkości przy zmianie biegów i tylko te 5 biegów
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A jak jest gdy mam Tiptronica 5 biegowego, i chciałbym manuala, most, wał idzie od razu do wymiany ? ktoś coś robił już podobnego ?
-
1.8 T gaz
coś w tym może być, ja mam od niedawna problem właśnie z LPG zrobiłem w niecałe 2 lata około 60tys km. Auto w pewnym momencie miało problem z odpalaniem szczególnie po nocy, diagnoza, wtryski ( hana gold) zostały wymienione na gwarancji i nic nie pomogło, reduktor AC 01 może on gdzieś przepuszcza, i gdyby nie gwarancja to KME był wpakował
-
Problem z LPG
ja jutro jade wlasnie do gazownika zeby mi wybadali czy wtrysk czy reduktor, mam nalatane na instalacji ponad 60tys km a 1,5 siedzi w aucie mam nadzieje ze mi STAG uwzgledni gwarancje
-
a4 1.8T BFB cięzko pali na zimnym
u mnie zakręcenie zaworu nie pomaga wiec pewnie czujnik szukając znalazłem taki numer 078 919 501 czy o niego chodzi ? znalazlem coś takiego Czujnik temperatury wody Producent: BORSEHUNG Nr producenta: B13132 (059919501A, zielony) http://motoplatforma.com/index.php?d=produkt&id=10552 do tego jeszcze spinka mocujaca i oring ? mam jeszcze taki problem teraz jak sprawdzalem ten czujnik cos poruszałem u auto zgasło, znalazlem jeszcze takie gumowe kolanko ktore jest przerwane jego numer to 058 133 785 B lub 8 na końcu, to chyba od odpowietrzenia silnika, czy to slabe odpalanie na zimnym to jego wina ? dzowniłem do ASO czujnik 109 zl plus pare zl za oring i zawkleczka
-
Zapala się czujnik temperatury przy 90 stopniach
Widzicie jak to bywa u mechanika, ja dzis wymienialem filtry przy LPG i po odebraniu auta mialem podobnie poczytałem forum, chciałem sprawdzić połączenie tego czujnika, okazało się że w ogóle go nie wpieli, kostka podłączona wszystko okey uffffff
-
a4 1.8T BFB cięzko pali na zimnym
Odgrzewam kotleta bo mam taki sam problem tez mam LPG problem polega na tym, ze czasami nie chce odpalić, kreci kreci az wstyd, i zaskakuje. Często później śmierdzi gazem przez jakiś czas, i nie zależnie czy zgaszę na noc na benzynie czy na gazie. Chciałbym też dodać że mam instalacje STAG 300 ISA2 i wtryski Hany złote z wykręconymi dyszami bo przy nawet największych dyszach przy wysokich obrotach brakowało gazu i wydłużał się czas otwarcia wtryskiwaczy
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
ufff zgasło dzięki wszystkim za pomoc których męczyłem na PW
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Witajcie potrzebuje pomocy podłączyłem wszystko i mam taki problem, lusterko swieci caly czas nawet jak zamkne auto, przełącznik świateł i CLH świeci cały czas, tyle że w CLH "0" wogole nie jest podświetlone, gdy zgasze silnik na chwilke wszystko gaśnie, po chwili znowu się świeci
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
A wiecie jakie wsuwki do pinow kupic wiem ze 000979009E ale czy jeszcze jakies inne przychodzą ?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
sprawdziłem w kostce od włącznika mam zajete piny 1, 2, 3, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17 i pin 11 przepinam pod 13, a wolne 7 i 16 daje tam przewody i łącze z MCE, a pin 1 od lusterka zasilam, teraz wiem już wszystko. Gdy podpiołem przełącznik, to wlasnie nie bylo przeciwmgielnych oraz nie bylo podświetlenia "auto" po za tym wszystko działało, po chwili od uruchomienia auta w pozycji auto odpalaly sie same swiatla
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
nie mam regulacji wlasnie Ale to jest z wersji LOW na High, a ja mam High "A" i założę "D" i bede uruchamiać pelne CLH czyli czujnik zmierzchu
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Witam, mam juz wszystkie rzeczy, lusterko przełącznik CLH oraz przełącznik świateł końcówka D, i teraz pytanie odnośnie przełączniku świateł mam wersje High koncowka A, musze teraz zmostkować pin 7 i 16 i do tego przepiąć pin 11 w miejsce 13 żeby działał? i jakie przewodu kupić żeby CLH podłączyć tzn jaki przekrój kabla?
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Witam u mnie jest taki kod N1F/LF tyko kolor rozszyfrowałem
-
Zmiana szyberdach > szyberdach solar
glupie pytanie ale na czym to polega ?
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
nie miałby ktoś z klubowiczów takiego lusterka składanego gdzieś na półce w garażu? na dniach bede mieć przełącznik więc sprawdziłbym i rozwiało by to moje wątpliwości
-
Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info
w tyle miałem bose a do przodu wsadziłem jeden bose od kierowcy i w zasadzie różnicy nie ma, wiązkę mam jeszcze z harmana czyli wzmacniacz obsługuje tył, dzwięk jes fajny nie mogę jedynie podkręcać basu za mocno ewentualnie glosno nie sluchac muzyki
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam może ktoś się orientuje mam moduł 8E0 959 433 BB wersja US czy ten moduł obsluguje el. skladanie lusterek? chciałbym dołożyć moda, ale nie wiem czy warto powoli kompletować sprzęt.
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
ja mam takie coś lewa strona 8E1 959 802 E (obsługuje) prawa 8E0 959 802 A (nie obsługuje) i moduł 8E0 959 433 BB
-
Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info
jutro podmienie glosniki w tyle na bose i sie okaze
-
Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info
ja jestem swiezy z RNS-e mam zwyklego od wczoraj i jeśli chodzi o dźwięk to wydaje mi sie że symphony II grało lepiej mam podmieniony wzmacniacz na Bose oraz subwoofer i w symphony bas na max i nie zgrzytało a teraz troszkę basu po za tym tylko są dwie regulacje sopran i bas, jest głośniej ale dźwięk gorszy i nie wiem co zrobić czy głośniki wymienić na jakieś inne
-
Zmiana szyberdach > szyberdach solar
zmienia to cos w samochodzie jak masz solar ?