Treść opublikowana przez Kocky
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mnie dziś jednak nie będzie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
oby nie padało to sobie poradzimy
-
[B6 AVF] Nawigacja
Nie wiem co masz za sprzęt grający ...ale zapewne płyta z mapami do nawigacji przyda się do jej uruchomienia
-
[ALL B6] ustawienie komputera pokładowego
Nie wiem jakiego masz fisa ale komp pokładowy u mnie ma dwa tryby 1 i 2 (tryb pracy przełączam przyciskiem reset). W trybie 1 dane kasują się automatycznie jeżeli auto ma przerwę w jeździe ponad dwie godziny. W trybie 2 dane kasuje się samodzielnie poprzez dłuższe przytrzymanie przycisku reset na manetce.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
albo 24 pkt
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dokładnie trzeba uważać http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,5695614,Maja_passata_na_pirata.html?skad=rss
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A nie lepiej celować od razu w B9 - trendy musisz wyznaczać
-
[A3 1.6 '98r.] Wymiana skrzyni biegów
Moja Etka tez wyświetla takie informacje
-
[B6 AKE] Co oznacza ta kontrolka ?
Sprawdź czy wszystkie żarówki świecą... a raczej które nie świecą
-
[GDAŃSK] SERWIS GODNY POLECENIA ,TUNING I NAPRAWY.
Wg numerów telefonów chyba ta sama. Na www jest info, że od 15 września przenoszą się z Migowskiej 2 na Trakt Św. Wojciecha 377a
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Każdy kiedyś zaczynał... każdy jest mile widziany więc jak chcesz to przyjedź... nie ma co opisywać co robimy więc jak chcesz sprawdzić to przyjedź... realizacja cotygodniowych spotkań wprawdzie dopiero startuje ale data i miejsce są juz ustalone i widoczne w nazwie wątka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bardzo dobrze się domyślasz
-
[B6] Panowie, które 19''?
obydwie propozycje są bardzo ciekawe. Ja wybrałbym pierwszą
-
[B5 AFN] Kierownica drży podczas szybkiej jazdy
A może wina opon? Piszesz, że są mocno starte: czy są równo starte czy w jednych miejscach bardziej a w innych mniej? Jak jak koledzy piszą: wyważenie w innym warsztacie też nie zaszkodzi.
-
[ALL B7] Felgi 17" proszę o opinie
Jak dla mnie to żadna z tych felg... Mi nie podobają się takie kombinacje czerni i polerki. Ale to Ty będziesz jeździł.
-
Przepisanie znizek oc na dziecko
To znizki są własnością osoby, że ta może dowolnie nimi dysponować?? Wg mnie zniżki zależą od ubezpieczyciela... jak chce to daje, a jak nie chce to nie. Konkurencja miedzy firmami wymusza do respektowania zniżek od innego ubezpieczyciela. Ale sam człowiek to nic nie może z nimi zrobić (no chyba że się cieszyć z posiadania i mniejszych opłat).
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A jednak ktoś przyjechał oby frekwencja nie była mniejsza niż wczoraj
-
[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI B7 S-Line
Instrukcji poszukaj na allegro. Fajne auto
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie będę się rozpisywał - ja będę (najwyżej wycieczkę sobie zrobię jak nikt nie przyjedzie )
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
też jestem za tym, dziś na pewno mnie nie będzie
-
jaka antena?
to albo polecane przez użytkowników sirio 145 albo zastanów się nad montażem na stałe anteny
-
jaka antena?
Mówiąc bardzo ogólnie - to zależy: 1. od rodzaju (magnes czy montaż na stałe) 2. od tego jaki zasięg chcesz mieć (im dłuższa antena tym większy zasięg) Jak użyjesz opcji szukaj to znajdziesz wątki o cb i antenach. Ja na swoim mam antene magnesową President Florida - jest bardzo krótka ale mi na razie mi wystarcza.
-
[ALL B7] Zamiana radia CHORUS na NAVI
RNS-E jest nowszy niż ten co podałeś jako pierwszy. Podstawowy wątek o RNS-E na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html Do tego opcja O montażu bluetooth też jest wątek - dział warsztat - zrób to sam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może jutro? skoro niektórym baaardzo się spieszy...