Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ja74687

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ja74687

  1. daj filmik z tego pukania
  2. dokładnie jeżeli VAG wyrzuca cały czas przepustnicę to jest ona cała do wymiany Warto przed wymianą sprawdzić przewody które idą do przepustnicy, jeżeli one są dobrze to znaczy że cała przepustnica do wymiany
  3. Gdzie w ADR masz silnik krokowy Było mielone kilku krotnie nie ma silnika krokowego tylko jest nastawnik przepustnicy który jest niestety niewymienialny.
  4. Jedynie dobry klucz nasadowy, przedłużka i powinna się ruszyć inaczej jej nie wykręcisz Dodatkowo spsikaj WD-40
  5. W Audi nie masz osobnego sterownika do przepustnicy tylko jest on razem z przepustnicą. Więc sterownika samego nie wymienisz.
  6. ja74687 odpowiedział(a) na jankes93 temat w 1.8
    Spróbuj polski VAG sobie ściągnąć i zobacz czy on się połączy
  7. To przepustnica do wymiany
  8. ja74687 odpowiedział(a) na jankes93 temat w 1.8
    Przy odpalaniu zimnego silnika sonda nie działa. Na początek radził bym kupić kabel VAG Po drugie zakręć LPG na butli wypal z układu i zobacz czy pomoże
  9. A VAG co ci pokazuje ?? Może czyszczenie i adaptacja przepustnicy nie pomaga bo to nie ona jest winna Jeżeli dobrze pracuje to jej nie usprawnisz
  10. Sprawdź w Logach sondę bo mi to na nią wskazuje Ponieważ jeżeli jest zimny to chodzi prawidłowo, czyli sonda w tym czasie nie pracuje, a jeżeli się rozgrzeje to już zaczyna szaleć Zrob tak: odłącz mu sondę i zobacz co się będzie działo A jak odłączenie sondy nie pomoże to połącz sondę, skasuj błędy i odłącz przepływkę i zobacz co się będzie działo
  11. Zrób jak Ci kolega wyżej radził ?? Czyszczenie i adaptacja przepustnicy Dodatkowo pokasuj te błędy i zobacz jakie się pojawią, jeżeli nie masz kabla VAG to radził bym się w niego zaopatrzyć bo to niewielki koszt a bez tego nic nie zaczniesz
  12. Najpierw diagnostyka VAG A z tymi obrotami to nie może być tak że jak wciśniesz sprzęgło to obroty od razu nurkują, to nie maluch obroty spadają wolniej abyś mógł delikatnie zmienić bieg Zobacz co Vag pokaże, czasami jest tak że sterownik LPG poustawia sobie mapy po dłuższej trasie i dlatego może się tak z obrotami dziać Vag ci pokaże czy przepustnica padła czy tego się w ciemno nie wymienia
  13. marcin198... Podepnij najpierw VAG i zobacz co powie Nie wymieniaj na oko bo to szkoda kasy matek1992 Co miałeś na myśli z tą naprawą ??
  14. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    Pompę możesz sprawdzić jak zmierzysz ciśnienie za listwą PB
  15. Posprawdzaj dokładnie bezpieczniki czy któryś nie strzelił Możliwe że to bezpiecznik nie pozwala się połączyć Jeżeli chodzi o opadającą temp. to do wymiany termostat (miałem to samo ). W sprawie odpalania jaką masz instalację LPG ?? Jeżeli jest to sekwencja to zakręć na butli LPG wypal z układu, pojeździj troszkę na PB i zobacz czy pomoże
  16. ja74687 odpowiedział(a) na Przemo031 temat w 1.8
    Zrób tak zakręć mu LPG na butli wypal je z układu i zobacz co się będzie działo Dodatkowo sprawdź ciśnienie PB za listwą Sonda na odpalanie nie wpływa bo jest zimna Przepływkę sprawdzisz jak ją odepniesz, ale najpierw zakręć LPG jeżeli nie pomoże to dopiero okręć LPG i przed odpaleniem odłącz przeływkę Daj filmik z odpalania
  17. Jaką masz instalację LPG ?? Bo ten drugi błąd jest od immo A pierwszy może być przez LPG. Zrób logi sondy i pokaż je A nie jeździsz czasem na rezerwie ??
  18. ja74687 odpowiedział(a) na Kriega temat w 1.8
    O oleju jest pełno wątków, musisz sobie poszukać. A od tego jaki zalać to zależy od tego czy bierze ci silnik olej czy nie, jaki był zalany itp.:
  19. ja74687 odpowiedział(a) na jankes93 temat w 1.8
    pompę sprawdzisz jak wyciągniesz ją i podłączysz na krótko Jeżeli pompa będzie działać to możliwe że przekaźnik padł
  20. ja74687 odpowiedział(a) na darkb temat w 1.8
    musisz podnieść silnik, ściągnąć misę i dopiero dostaniesz się do smoka
  21. posprawdzaj dobrze poduchy i łapy skrzyni i silnika
  22. ja74687 odpowiedział(a) na kuba3pp temat w 1.8
    Pewnie wisko padło znowu Kup nowe i będzie spokój
  23. ja74687 odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Odłącz mu aku na noc, rano po podłączeniu zrób adaptację z kluczyka ( kilkadziesiąt razy pisałem jak musisz sobie odnaleźć ) i napisz czy pomogło
  24. Musisz podłączyć VAG bez tego nie ruszy Spr. dokładnie bezpieczniki i zobacz wiązkę od wtyczki jeżeli wszystko będzie dobrze to podejżewam że ECU do wymiany jak nie pozwala się podłączyć
  25. ja74687 odpowiedział(a) na przemek16z temat w 1.8
    A co się dzieje ?? Bo jeżeli błędu nie ma to nie wypada mu poza zakres

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.