Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ja74687

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ja74687

  1. to w miarę pokazywał powinno być dobrze A LPG posiadasz ?? I jak tam z czystością przepustnicy jest ?? W jakim stanie są świeczki ??
  2. czujnik musisz sprawdzić po nocy co wskazuje ale nie zawsze nowy = sprawny, przy 75 stopniach powinna wskazówka się trochę podnieść, a czy na pewno to jest czujnik od tego motoru, zobacz dokładnie numery na nim i na starym. Ale sprawdź go rano przed pierwszym odpaleniem
  3. Objawy na filmiku wskazywały od razu że to nie przepływka, ale teraz wiesz to na pewno, przeplywka powoduje inne problemy. U ciebie najprawdopodobniej padł czujnik i nie szukaj nic więcej tylko podłącz VAG sprawdź w blokach pomiarowych, żeby się upewnić czy to on na pewno i po robocie
  4. ja74687 odpowiedział(a) na kana temat w 1.8
    zalej ten co masz akurat wlany będzie najbezpieczniej Ale jeżeli zalejesz 10W40 innej firmy to nie powinno mu zaszkodzić
  5. najprawdopodobniej tak czyli jeżeli pukałeś w pompę to ściągałeś dekiel tak ?? Bo pompa w baku jest
  6. W blokach pomiarowych nie pamiętam który blok jeżeli temp. jest zbliżona do zewnętrznej to znaczy że sprawny Ale zauważ że na zegarze od temp. delikatnie ci wskazówka idzie do góry nie jest na 0 tylko pokazuje jak by miał troszkę więcej niż 60 stopni Więc do sprawdzenia czujnik temp. w blokach pomiarowych
  7. A co mówi VAG ?? Może czujnik temp. padł
  8. może bo jak zgasiłeś silnik to podciśnienie wytworzone w baku spadło a kiedy go odpaliłeś podniosło dno i wskazówka zaczęła szaleć, musisz zobaczyć czy na pewno ci nie syczy, czyli odpalasz silnik i słuchasz przy korku jak syczy to wymiana zaworku jeżeli nie syczy to znaczy że jest problem z pływakiem i bez jego wyciągnięcia się nie obejdzie
  9. Najprawdopodobniej elektro zawór par paliwa ten co znajduje się na obudowie filtra paliwa, już było wiele tematów o tym poczytaj A syczy ci z baku ??
  10. ja74687 odpowiedział(a) na jak28 temat w 1.8
    Napisz w dziale Diagnostyka VAG Jeżeli przed dolotem było dobrze a po wymianie jest źle więc ja bym bił w tę stronę
  11. ja74687 odpowiedział(a) na jak28 temat w 1.8
    Zrób tak odepnij przepływkę i zobacz czy pomoże jeżeli nie to podłącz ją i odepnij sondę jeżeli nie pomoże to znacz że to ani sonda ani przepływka A jak chcesz mieć pewność to logi musisz zrobić i dać do działu VAG tam sprawdzą i powiedzą co jest nie tak Dodatkowo sprawdź szczelność dolotu plakiem
  12. wtedy odkręcisz i zobaczysz jak odłączysz wężyk od kolektora i odpali to reduktor jak nie pomoże to wtryski, ale przez zakręcenie zawęzisz poszukiwania bo jak pokaże że LPG to będziesz szukał tylko przy LPG, moim zdaniem tak jest prościej Ale możesz zrobić jak kolega darko napisał szklanka z wodą i czekasz na bąbelki To już zależy od ciebie i tak sprawdzisz i tak sprawdzisz
  13. ja74687 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8
    No na pewno nie zaszkodziło by jej zmierzyć może coś pokaże a mierzyłeś ciśnienie PB za listwą ??
  14. ja74687 odpowiedział(a) na jak28 temat w 1.8
    To co kolega wyżej + dodatkowo psiuknij plakiem w okolicach dolotu i odmy przy odpalonym silniku i zobacz jego reakcję może coś źle mechanior złożył i lewe powietrze załapuje. A jest różnica jeszcze między ciepłym a zimnym silnikiem ??
  15. po pierwsze to VAG może to być czujnik temp. w blokach pomiarowych do sprawdzenia, jeżeli nie posiadasz VAG-a to zakup sobie na allegro kabelek za 50 zł na pewno szybko się zwróci dodatkowo jak ci kolega darko napisał zrób tylko że albo ściągnij mu wężyk na noc, albo zakręć LPG na butli wypal cały LPG z układu dopóki silnik nie przeskoczy na PB i tym sposobem będziesz miał pewność czy LPG jest winne czy nie bo ściągnięciem wężyka sprawdzisz tylko reduktor a zakręceniem LPG i wypaleniem sprawdzisz i reduktor i wtryski
  16. kolego ame-tuning a czy przy wymianie ECU zaczytywałeś EEPROM i wgrywałeś do nowego bo podobno inaczej nie pójdzie Jeżeli byś mógł to napisał byś jakiś mały poradnik jak to wymienić
  17. Witam Wszystkich Przede wszystkim sorki za to że nie chodzi o pojazd rodziny AUDI lecz już nie wiem co mam robić, pisałem na forum RENAULT lecz tam jaką kol wiek odpowiedź udziela jedna osoba więc forum martwe Myślę że tu mi pomożecie A więc tak pacjent to Renault Megane IphII (czyli po lifcie) silnik to 1,9 dCI 102 km, a problem jest z nim taki że nie grzeją świece tzn. po podłączeniu pod kompa wyskakuje błąd obwód przekaźnika świec żarowych, świece żarowe. Oto co zrobiłem: wymieniłem przekaźnik (na pewno sprawny), wymieniłem wszystkie świece, sprawdziłem kable między przekaźnikiem a ECU i miedzy przekaźnikiem a świecami wszystko jest ok. bezpieczniki od świec sprawdzone i też są sprawne. Wujek GOOGLE też już nie ma pomysłów przeszukałem każde forum lecz nikt nic nie wie
  18. dobra cena za taki zestaw
  19. ja74687 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8
    a VAG nadal nic nie mówi ?? ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- i czy jest róznica ciepły, zimny ?? odłącz mu najpierw przepływkę i zobacz czy pomoże ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- Dodatkowo poszukaj może gdzieś nieszczelności w układnie dolotowym, sprawdź w jakim stanie jest przepustnica
  20. ja74687 odpowiedział(a) na KruKu95 temat w 1.8
    sprawdź kompresje, a nie myślałeś nad uszczelką pod głowicą jak jest z płynem chłodniczym, bierze czy nie ?? I czy węże od chłodnicy są twarde czy miękkie ??.
  21. ja74687 odpowiedział(a) na FLB temat w 1.8
    jest na forum kilka tematów o tym poszukaj żeby nie spamować
  22. ale kolega napisał że mu błąd od immo wywaliło Odłącz przepływkę i zobacz co się będzie działo choć i ja nie sądzę aby to ona była winna
  23. Tak jak kolega wyżej doradził jak narazie sprawdź ciśnienie oleju, może też być sytuacja że sam czujnik ci siada więc na początek ciśnienie oleju jeżeli wszystko będzie ok to wymień czujnik i zobacz co się będzie działo
  24. zrób tak: Najpierw do czyszczenia i adaptacji przepustnica, później odpal silnik i słuchaj czy nie syczy z wlewu PB jeżeli tak to zawór ten na filtrze powietrza do wymiany. Skasuj błędy i zobacz co się ponownie pojawi kiedy zaczną się problemy z autem. Jeżeli pojawią się problemy i silnik zgaśnie to jak wyglądają próby odpalenia czy robi tak że odpali na sekundę później zgaśnie czy w ogóle nie odpala tylko kręci ??
  25. ja74687 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8
    da radę zobaczyć jakie mają luzy Półośką poruszaj i patrz czy ma luzy inaczej nie sprawdzisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.