Treść opublikowana przez ja74687
-
Problem z obrotami
Ciężko orzec, ale jak narazie jest dobrze to możliwe że była właśnie tego wina
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
Wiadomo że w starszym częściej się coś będzie psuło ja już nawet się nie denerwuje jak mi coś siądzie tylko myślę co to ma być i jak dużo mnie będzie to kosztowało
-
Problem z poziomem paliwa
od poduchy jak ci się pali to zapewne błąd w sterowniku airbag jest czyli pływak ci działa czy nie ??
-
Trik z przepływką - wersja BETA (można tak powiedzieć)
dochodziły ci do 17-18 ms bo go do wysokich obrotów doprowadzałeś a ja swoje zbierałem przy ok max. 3500 tys. jak bym zbierał praktycznie do odcięcia to też by wykresy były inne
-
Śmierdzący olej
Jak nie ubywa ci oleju i z samochodem jest wszystko dobrze to myślę że nie masz się czym martwić, bo u mnie olej też nie zbyt przyjemnie pachnie po kilku tys. km. a przy LPG zaleca się częstsze wymiany niż przy samym PB
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
Siema po twoim temacie zacząłem mieć ten sam problem co ty i opiszę teraz jak to naprawiłem jak narazie nie mam żadnego problemu A oto co zrobiłem. Komputer pokazywał mi że mam za mały sygnał z pastylki, pastylka była nowa więc to napewno nie ona była winna postanowiłem dobrać się do pierścienia przeczyściłem go ale problem nadal czasami występował więc postanowiłem przeczyścić styki między pastylką a puszką immo i pomogło od wyczyszczenia nie ma żadnych problemów, troszkę jest gimnastyki z dokładnym wyczyszczeniem styków ponieważ trzeba kierownicę ściągnąć (ja miałem straszny problem z poduchą za chiny nie mogłem jej odkręcić ale jakoś się udało)po ściągnięciu kierownicy odpiąłem końcówkę od pierścienia przeczyściłem dokładnie styki w pierścieniu i w kostce oraz styki w puszcze i w kostce do niej, tylko trzeba tam strasznie uważać bo wszystko jest strasznie delikatne ja użyłem to tego śrubokręta igełkowego i spirytusu. Podejrzewam, że po jakimś tam czasie styki potrafią przyśniedzieć i stąd ten problem
-
Trik z przepływką - wersja BETA (można tak powiedzieć)
potwierdzam słowa kolegi trik daje rezultat o ile wszytko inne jest sprawne i również potwierdzam że u każdego może być inna dziurka u mnie jak narazie nic złego się nie dzieje ale jak pisałem przepływka u mnie nie była jeszcze wymieniana i dlatego mi to pomogło więc ten sposób jest dedykowany dla osób które mają taką sytuację jak ja
-
Trik z przepływką - wersja BETA (można tak powiedzieć)
Śliwek no napewno w 100% nie są sprawne ale po zastosowaniu tego jeszcze pojeżdżę trochę na swojej (narazie na oryginalną nie mam kasy a podróbki nie kupię ) W moim przypadku przepływka nie była wymieniana od nowości więc nie ma się co jej dziwić. largovinch jak tak ci się dzieje to znaczy że u ciebie przepływka jest w 100% sprawna i ja bym radził ci zostawić wszystko w oryginale albo malutką dziurkę zrób taką jak na śrubki bo jak podskakują obroty to jest duże prawdopodobieństwo że masz zbyt wysokie wskazania
-
Cieknie z czujnika nad filtrem oleju
najlepiej wymień i to i to koszt uszczelki pod czujnik to ok 50 gr a koszt oring-u pod chłodniczkę oleju to ok 15 zł i będziesz miał spokój
-
Cieknie z czujnika nad filtrem oleju
możliwe nie wiem dokładnie ile czujnik kosztuje ale jak mówicie że nie jest strasznie drogi to wymiana na pewno nie zaszkodzi
-
Przepustnica, odma, dolot
Pożyczyłem zdjęcie kolegi Marko42, zielonym kółkiem zaznaczyłem ci regulator
-
Trik z przepływką - wersja BETA (można tak powiedzieć)
Jak ci nic nie dało to możliwe że wskazania twojej przepływki są bardzo dobre może spróbuj z mniejszą dziurką a jak i to nie pomoże to zostaw jak było w oryginale
-
Cieknie z czujnika nad filtrem oleju
nie musisz całego czujnika wymieniać można samą uszczelkę miedzianą ja u siebie wymieniłem i jest ok a uszczelka to grosze kosztuje
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
podeślij temat to się zobaczy
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
no tak a do tego musisz mieć pin do immo. Klikasz w VAG-COM na immo potem login po poprawnym zalogowaniu wchodzisz w Adaptacja i bloku nr 1 będziesz miał ilość kluczyków na początku wpisujesz 0 wyłączasz zapłon i włączasz ponownie potem wchodzisz tak samo w logowanie adaptacja i tam w tym samym bloku wpisujesz ile chcesz zakodować kluczyków np wpisujesz 2 klikasz na test i save, powinien zakodować ci się kluczyk który masz w stacyjce potem wyciągasz ten kluczyk i szybko wkładasz drugi i przekręcasz zapłon czekasz tam ok 15 s i wyłączasz zapłon i wszystko powinno działać na zmianę kluczyków masz ok 30s.
-
Problem z obrotami
możliwe że coś ze składem mieszanki jest nie tak możliwe że go zalewa, sprawdź regulator na listwie wtryskowej tzn. odepnij od niego ten wężyk od podciśnienia i powąchaj jak poczujesz pb to znaczy że do wymiany Ale podłącz też VAG bo tak to wróżenie z fusów jest może VAG na coś wskaże i będzie od razu wiadomo co mu jest
-
Trik z przepływką - wersja BETA (można tak powiedzieć)
wiatrol jak u ciebie różnicy nie czuć to może popróbuj z większym otworem a jeżeli i to nie pomoże to znaczy że twoja przepływka ma idealne wskazania. Przecież napisałem że to jest trik dla osób które czują że ich samochód z tysiąca na tysiąc km słabnie:) A u ciebie znaczy że jest wszystko dobrze i osiągnąłeś max moc tego silnika Kolego Śliwek niestety ja logami nie dysponuję ale jak narazie po przejechaniu ok 3000 km nie ma żadnego problemu z przepływką a samochód chodzi o niebo lepiej
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
to tak jest immo można wyłączyć ale za pomocą eeprom rozkręć wszystko poczyść i powinno pomóc jak masz też pin do immo to może kup na allegro transponder immo do kluczyka ID13 koszt ok 16 zł z przesyłką i ją zakoduj za pomocą kabla w samochodzie możliwe że pastylki w twoich kluczykach już się kończą ale pierścień też przeczyść
-
Problem z obrotami
zrób mu reset kompa napewno nie zaszkodzi opisałem to jak się robi w wątku który ci podał largovinch czyli odłączasz aku i adaptacja jeżeli nie pomoże to myślę że masz gdzieś nieszczelność w układnie dolotowym czyli musisz wykonać "pest plaka" już kilka razy na forum opisywane było odpalasz silnik czekasz aż się uspokoi i psiukasz w okolicach dolotu jak zacznie wariować to znaczy nieszczelność szczególnie w ADR padają odmy
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
to już masz odpowiedź immo możliwe że albo ci pestka się w kluczyku kończy albo pierścień immo przy stacyjce jak drugi kluczyk nie pomaga to znaczy że pierścień się kończy czasami pomaga jego przeczyszczenie
-
Problem z obrotami
Jak nie masz VAG-a to radził bym kupić koszt ok 70 zł na allegro a raczej bez niego się nie obejdzie. Masz LPG ??
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
A VAG podłączałeś i sprawdzałeś wszystkie sterowniki w samochodzie tzn immo, silnik itp. Bo podejżewam że coś ci powinien pokazać
-
1.8 ADR problem ze skrzynią automatem.
Znajdź może na allegro jakąś rozbitą audiczkę i napisz do sprzedającego czy nie sprzeda ci skrzyni Np.: tu masz audi automat audi a4 kombi 1.8i automat (3252451907) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ---------- Tu masz następne linki : Skrzynia Biegow Audi A4 1.8 20v Automat DFG (3225735179) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. SKRZYNIA BIEGÓW AUDI A4 B5 PASSAT 1.8 20V AUTOMAT (3231573526) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Poszukaj na skrzyni jej kodu wpisz go na allegro i na pewno znajdziesz ich więcej ---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ---------- Ale może oddaj do jakiegoś mechanika żeby sprawdził że to na pewno skrzynia walnęła bo. Ja nigdy nie miałem do czynienia z automatem więc nie zabardzo pomogę ale na twoim miejscu upewnił bym się że to na pewno wina skrzyni. Zobacz może jeszcze co VAG pokaże bo chyba od automatu jest sterownik może to on walną albo coś innego
-
Help !!! Po odpaleniu gaśnie, Filmik
A to nie jest czasem wina immo bardzo szybko wyłączasz na filmiku zapłon i nie za bardzo można zobaczyć czy kontrolka miga Zobacz innym kluczykiem i podłącz VAG
-
1.8 ADR problem ze skrzynią automatem.
A może pompa go jakoś słabo wyprzęga ?? Na forum tutaj napisz możliwe, że ktoś będzie miał taką skrzynię na sprzedaż