Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ja74687

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ja74687

  1. Nic się nie powinno stać, adaptacja powinna się dobrze wykonać Na drugi raz pamiętaj żeby jak najmniej odbiorników było przy adaptacji Pojeździj na benzynie i powinno być dobrze
  2. to co ty za mechanika znalazłeś który kazał włączyć wszystkie odbiorniki prądu Przy podłączeniu aku po dłuższym odłączeniu robisz tzw. adaptację i do tego jest potrzebne aby aku miało jak najwięcej prądu, więc radził bym zmienić mechanika bo widać że nie ma pojęcia o tym co mówi :)Widać że masz jeszcze aku w dobrym stanie ale pamiętaj na drugi raz żeby tak nie robić Pojeździj troszkę na PB żeby te mapy się ładnie poukładały
  3. ja74687 odpowiedział(a) na and9 temat w 1.8
    odepnij mu przepływkę i zobacz czy pomoże jak tak to ona jest winna
  4. ja74687 odpowiedział(a) na booolek temat w 1.8
    Na temat świec są różne opinie jak i na temat oleju Musisz poczytać i wybrać te które najlepiej tobie odpowiadają.
  5. ja74687 odpowiedział(a) na and9 temat w 1.8
    Jak dla mnie to ma chyba zbyt małe wartości A masz jakieś objawy ??
  6. ja74687 odpowiedział(a) na deejayluk temat w 1.8
    o to dziwne Byś musiał podjechać na jakąś dobrą stację diagnostyczną z naprawdę kumatym diagnostą to powinien on ci pomóc bo bez maszyn i na odległość raczej my nie pomożemy
  7. U to szkoda że paragonu nie masz Ale zgadzam się teraz że części robią bardzo słabe kiedyś jak się kupiło część znanej marki to chodziła bez problemu przez dłuższy okres czasu a teraz to loteria czasami działają gorzej niż najtańsze zamienniki a czasami jak stare dobre części
  8. Jest jeszcze możliwość że mapy PB się rozleciały przez LPG Zrób mu reset czyli odłącz aku na noc i rano jak podłączysz: Powyłączaj wszystko co zabiera prąd(radio itd.) przekręć zapłon na ok 60s. później wyłącz go na ok 20 - 30 s. i odpal go, tylko nic nie dotykaj, wrzuć luz i dopiero odpal Na początku może troszkę zafalować ale powinno później być już dobrze
  9. ja74687 odpowiedział(a) na booolek temat w 1.8
    A błędy VAG masz jakieś ?? Sprawdź też świece w jakim są stanie
  10. Oddaj to na reklamację Podobno najlepiej spisują się świece bosh ale niestety troszkę kosztują
  11. ja74687 odpowiedział(a) na pawełrśl temat w 1.8
    może z przepływką coś jest nie tak Odepnij ją i zobacz czy pomoże Dodatkowo spr. też szczelność dolotu
  12. ja74687 odpowiedział(a) na deejayluk temat w 1.8
    jak miałeś wtedy amortyzatory sprawne to nie znaczy że teraz również są sprawne Jednego dnia możesz mieć 60% będziesz jechał rozleje się i będziesz miał 20% to nie reguła że wtedy było dobrze :)podjedź na stację diagnostyczną i ci powiedzą co i jak
  13. czyli to nie ona raczej jest winna Zmierz ciśnienie PB, dodatkowo spr. też regulator ciśnienia na listwie
  14. uszolek przecież marek04 napisał że ma napinacz bez czujnika więc nawet gdyby był uszkodzony to i tak tego nie pokaże czytaj dokładnie
  15. ja74687 odpowiedział(a) na and9 temat w 1.8
    Musisz zrobić logi, w dziale VAG napewno gdzieś masz opisane
  16. ja74687 odpowiedział(a) na pawełrśl temat w 1.8
    Po pierwsze film nie działa Po drugie napisz coś więcej czyli ew. błędy VAG, coś o samochodzie, co wymieniłeś itd.
  17. a czujnik odpinałeś jak napisałem ??
  18. Przy takiej instalacji nie powinieneś mieć błędu od sondy Pod warunkiem że jest dobrze ustawiona Sprawdzałeś ustawienie map PB i LPG ?? Nie wymieniaj nic w ciemno chyba że masz kasy jak lodu Zrób logi sondy i wstaw je tutaj
  19. Najpierw VAG I nie pisz samymi dużymi literami bo się ciężko to czyta
  20. Jaką masz instalację LPG ??
  21. Silnik nie musiał Ci od razu wariować, wpadł w tryb awaryjny i tyle, pewnie poczuł byś różnicę jak byś się przejechał kawałek . Jeżeli nie masz czujnika w napinaczu to ja bym stawiał na czujnik halla. W necie są poradniki jak to spr. poczytaj i zobacz czy jest on sprawny czy nie
  22. ja74687 odpowiedział(a) na deejayluk temat w 1.8
    Jest już wątek o oleju. Nie spamujcie. Prośba do moda o zamknięcie tematu lub przeniesienie go w ustronne miejsce
  23. tak, ale w ciemno to go nie wymieniaj bo ja sobie ręki obciąć nie dam że to on właśnie padł Musisz go sprawdzić w necie masz kilka poradników jak to sprawdzić
  24. Jest w ADR czujnik położenia wałka i najprawdopodobniej to on ci błąd wysyła Wymiana powinna pomóc tak on wygląda: http://static.nanodatex.com/media/861928d61608b9a26c54cf1d19388d7b.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.