Treść opublikowana przez ja74687
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
Nic się nie powinno stać, adaptacja powinna się dobrze wykonać Na drugi raz pamiętaj żeby jak najmniej odbiorników było przy adaptacji Pojeździj na benzynie i powinno być dobrze
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
to co ty za mechanika znalazłeś który kazał włączyć wszystkie odbiorniki prądu Przy podłączeniu aku po dłuższym odłączeniu robisz tzw. adaptację i do tego jest potrzebne aby aku miało jak najwięcej prądu, więc radził bym zmienić mechanika bo widać że nie ma pojęcia o tym co mówi :)Widać że masz jeszcze aku w dobrym stanie ale pamiętaj na drugi raz żeby tak nie robić Pojeździj troszkę na PB żeby te mapy się ładnie poukładały
-
VCDS sprawdzenie przepływomierza
odepnij mu przepływkę i zobacz czy pomoże jak tak to ona jest winna
-
A4 adr męczący problem-pomocy
Na temat świec są różne opinie jak i na temat oleju Musisz poczytać i wybrać te które najlepiej tobie odpowiadają.
-
VCDS sprawdzenie przepływomierza
Jak dla mnie to ma chyba zbyt małe wartości A masz jakieś objawy ??
-
Podskakiwanie...
o to dziwne Byś musiał podjechać na jakąś dobrą stację diagnostyczną z naprawdę kumatym diagnostą to powinien on ci pomóc bo bez maszyn i na odległość raczej my nie pomożemy
-
Ciekawy przypadek świec Denso IK20. Ku przestrodze
U to szkoda że paragonu nie masz Ale zgadzam się teraz że części robią bardzo słabe kiedyś jak się kupiło część znanej marki to chodziła bez problemu przez dłuższy okres czasu a teraz to loteria czasami działają gorzej niż najtańsze zamienniki a czasami jak stare dobre części
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
Jest jeszcze możliwość że mapy PB się rozleciały przez LPG Zrób mu reset czyli odłącz aku na noc i rano jak podłączysz: Powyłączaj wszystko co zabiera prąd(radio itd.) przekręć zapłon na ok 60s. później wyłącz go na ok 20 - 30 s. i odpal go, tylko nic nie dotykaj, wrzuć luz i dopiero odpal Na początku może troszkę zafalować ale powinno później być już dobrze
-
A4 adr męczący problem-pomocy
A błędy VAG masz jakieś ?? Sprawdź też świece w jakim są stanie
-
Ciekawy przypadek świec Denso IK20. Ku przestrodze
Oddaj to na reklamację Podobno najlepiej spisują się świece bosh ale niestety troszkę kosztują
-
falowanie obrotów-film
może z przepływką coś jest nie tak Odepnij ją i zobacz czy pomoże Dodatkowo spr. też szczelność dolotu
-
Podskakiwanie...
jak miałeś wtedy amortyzatory sprawne to nie znaczy że teraz również są sprawne Jednego dnia możesz mieć 60% będziesz jechał rozleje się i będziesz miał 20% to nie reguła że wtedy było dobrze :)podjedź na stację diagnostyczną i ci powiedzą co i jak
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
czyli to nie ona raczej jest winna Zmierz ciśnienie PB, dodatkowo spr. też regulator ciśnienia na listwie
-
Błąd 17936 napinacz łańcucha i czujnika N205 [1.8;ADR;1998]
uszolek przecież marek04 napisał że ma napinacz bez czujnika więc nawet gdyby był uszkodzony to i tak tego nie pokaże czytaj dokładnie
-
VCDS sprawdzenie przepływomierza
Musisz zrobić logi, w dziale VAG napewno gdzieś masz opisane
-
falowanie obrotów-film
Po pierwsze film nie działa Po drugie napisz coś więcej czyli ew. błędy VAG, coś o samochodzie, co wymieniłeś itd.
-
Ciezkie odpalanie na zimnym 1.8 ADR
a czujnik odpinałeś jak napisałem ??
-
Dławi się na zimnym silniku,spadają obroty 1.8 125KM
Masz LPG ??
-
ADR jak złapie temp. to zaczyna szarpać na PB i LPG
Przy takiej instalacji nie powinieneś mieć błędu od sondy Pod warunkiem że jest dobrze ustawiona Sprawdzałeś ustawienie map PB i LPG ?? Nie wymieniaj nic w ciemno chyba że masz kasy jak lodu Zrób logi sondy i wstaw je tutaj
-
DŁAWI SIĘ NA ZIMNYM SILNIKU 1.8 125KM
Najpierw VAG I nie pisz samymi dużymi literami bo się ciężko to czyta
-
ADR jak złapie temp. to zaczyna szarpać na PB i LPG
Jaką masz instalację LPG ??
-
Błąd 17936 napinacz łańcucha i czujnika N205 [1.8;ADR;1998]
Silnik nie musiał Ci od razu wariować, wpadł w tryb awaryjny i tyle, pewnie poczuł byś różnicę jak byś się przejechał kawałek . Jeżeli nie masz czujnika w napinaczu to ja bym stawiał na czujnik halla. W necie są poradniki jak to spr. poczytaj i zobacz czy jest on sprawny czy nie
-
A4 B5 1.8 ADR + LPG Jaki olej?
Jest już wątek o oleju. Nie spamujcie. Prośba do moda o zamknięcie tematu lub przeniesienie go w ustronne miejsce
-
Błąd 17936 napinacz łańcucha i czujnika N205 [1.8;ADR;1998]
tak, ale w ciemno to go nie wymieniaj bo ja sobie ręki obciąć nie dam że to on właśnie padł Musisz go sprawdzić w necie masz kilka poradników jak to sprawdzić
-
Błąd 17936 napinacz łańcucha i czujnika N205 [1.8;ADR;1998]
Jest w ADR czujnik położenia wałka i najprawdopodobniej to on ci błąd wysyła Wymiana powinna pomóc tak on wygląda: http://static.nanodatex.com/media/861928d61608b9a26c54cf1d19388d7b.jpg