Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. nigdy nie biegałem..ale cały czas uprawiam jakieś sporty..jedyne co mam problem to z gardłem - nieprzyzwyczajone do takich biegów nie znam się jeszcze na technice ale starałem się biegać od sródstopia..szykuje się żeby zrobić 5km w 20min..wtedy będę super zadowolony chciałbym podobny wynik utrzymać na 10 km ale raczej niemożliwe..
  2. pierwszy bieg w nowych butach okazał się pobiciem rekordu..biegałem łącznie 3 razy na 5 km..pierwszy raz miałem czas 29min, drugi bieg trochę szybciej ale zarazem trochę wolniej bo z kolegą biegłem - 27min, i 3 raz w nowych butach zrobiłem biegnąc sam 22,29 przy 3 biegu i wadze 100kg bez żadnego przygotowania to chyba dobry czas a i w nowych butach zero problemów z kolanami co też mnie cieszy
  3. Kayano odpadły..troche drogie i kiepsko jakoś się w nich czułem..kupiłem Brooksy GTS 11...nie czuć ich na nogach i nie czuć tego wzmocnienia dla pronujących..jutro rano biegam więc powiem co i jak i czy firma godna polecenia
  4. chłopaki..szukam butów dla siebie..stopa raczej płaska..pronująca i to dość mocno..szukam czegoś dobrego do biegania - teren raczej kostka, asfalt. Wybrałem sobie buty Asicsy Kayaba 18 ..dobry wybór czy iść w coś innego ? Waga 97kg.. ostatnio biegałem po kostce w butach trailowych salomona i mnie napindalają kolana ;(
  5. kości lipne..i już czas na wymianę tarcz bo średnio wyglądają..
  6. ostatnio oglądałem..stary ale jary : http://www.filmweb.pl/film/Uprowadzona-2008-401089
  7. Rose rezaj rezaj potem się wymienimy furami, dopłacę Ci 10 zeta i będzie deal
  8. cena zabija..kup sobie same lampki a piny + wtyczka to sobie dorezasz ori świeci ładnym światłem..a nie oczojebnym jak to jest z ledami z allegro..
  9. 4G0943021 2 szt. 50, 59 PLN szt. 4B0971832 2 szt. 10,70 PLN szt. 000979009E 2 szt . 12,49 PLN szt. http://postimage.org/image/4s4av82g3/
  10. adamooo odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie ma lipy..na żywo może to zupełnie inaczej wyglądać..a jak z jakością ? i jaka cena ?
  11. adamooo odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cub i jak..bo już prawie 20
  12. Nie Adasiu - jeszcze nie. Dlaczego? ...został mi ostatni "klasyczny" LED i dałem oświetleniu tablicy ostatnią szansę (chociaz i tak wiem jak to się skończy ). mówiłeś że zamówiłeś dlatego pytam..ori to ori a nie jakieś tam badziewia podłączasz
  13. Chyba żartujesz..nie widziałeś mojego
  14. Bart kupiłeś te ledy do podświetlenia tablicy rej ?
  15. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    domin79 wie bo u siebie rezał..
  16. niezłe jaja w końcu coś się dzieje..
  17. Kliczko pierwszy raz dostał liścia..może psychicznie być podłamany :gwizdanie:
  18. Majk był mega koxem ale nie wiem czy dałby radę Kliczko - warunki fizyczne Kliczki są niedopokonania..
  19. AAle będzie nokaut..Kliczko go zabije za taki wybryk..
  20. air ride by się przydał w zime podnosisz i masz w d*pie zaspy
  21. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Hardcorowy pokazał na youtube jak sobie szykuje omleta
  22. http://warszawa.gumtree.pl/c-Spolecznosc-wyznania-bilard-W0QQAdIdZ354048251
  23. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jeśli ktoś miał siłę kiedyś i po jakimś czasie znowu wraca na siłkę to nie ma problemu żeby w tydzień siła poszła nawet o 10 kg..ja robiłem kiedyś serie na 150 a teraz w ogóle nie chodzę więc pewnie i z 80 kg by mnie przygniotło..po paru treningach siła wraca
  24. jest też tak w oryginale..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.