Treść opublikowana przez adamooo
-
Strefa biegaczy, triathlon
nigdy nie biegałem..ale cały czas uprawiam jakieś sporty..jedyne co mam problem to z gardłem - nieprzyzwyczajone do takich biegów nie znam się jeszcze na technice ale starałem się biegać od sródstopia..szykuje się żeby zrobić 5km w 20min..wtedy będę super zadowolony chciałbym podobny wynik utrzymać na 10 km ale raczej niemożliwe..
-
Strefa biegaczy, triathlon
pierwszy bieg w nowych butach okazał się pobiciem rekordu..biegałem łącznie 3 razy na 5 km..pierwszy raz miałem czas 29min, drugi bieg trochę szybciej ale zarazem trochę wolniej bo z kolegą biegłem - 27min, i 3 raz w nowych butach zrobiłem biegnąc sam 22,29 przy 3 biegu i wadze 100kg bez żadnego przygotowania to chyba dobry czas a i w nowych butach zero problemów z kolanami co też mnie cieszy
-
Strefa biegaczy, triathlon
Kayano odpadły..troche drogie i kiepsko jakoś się w nich czułem..kupiłem Brooksy GTS 11...nie czuć ich na nogach i nie czuć tego wzmocnienia dla pronujących..jutro rano biegam więc powiem co i jak i czy firma godna polecenia
-
Strefa biegaczy, triathlon
chłopaki..szukam butów dla siebie..stopa raczej płaska..pronująca i to dość mocno..szukam czegoś dobrego do biegania - teren raczej kostka, asfalt. Wybrałem sobie buty Asicsy Kayaba 18 ..dobry wybór czy iść w coś innego ? Waga 97kg.. ostatnio biegałem po kostce w butach trailowych salomona i mnie napindalają kolana ;(
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
kości lipne..i już czas na wymianę tarcz bo średnio wyglądają..
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ostatnio oglądałem..stary ale jary : http://www.filmweb.pl/film/Uprowadzona-2008-401089
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Rose rezaj rezaj potem się wymienimy furami, dopłacę Ci 10 zeta i będzie deal
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
cena zabija..kup sobie same lampki a piny + wtyczka to sobie dorezasz ori świeci ładnym światłem..a nie oczojebnym jak to jest z ledami z allegro..
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
4G0943021 2 szt. 50, 59 PLN szt. 4B0971832 2 szt. 10,70 PLN szt. 000979009E 2 szt . 12,49 PLN szt. http://postimage.org/image/4s4av82g3/
-
B8 TrOOOOp
nie ma lipy..na żywo może to zupełnie inaczej wyglądać..a jak z jakością ? i jaka cena ?
-
B8 TrOOOOp
Cub i jak..bo już prawie 20
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Nie Adasiu - jeszcze nie. Dlaczego? ...został mi ostatni "klasyczny" LED i dałem oświetleniu tablicy ostatnią szansę (chociaz i tak wiem jak to się skończy ). mówiłeś że zamówiłeś dlatego pytam..ori to ori a nie jakieś tam badziewia podłączasz
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Chyba żartujesz..nie widziałeś mojego
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart kupiłeś te ledy do podświetlenia tablicy rej ?
-
B6 DIVISION
domin79 wie bo u siebie rezał..
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
niezłe jaja w końcu coś się dzieje..
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Kliczko pierwszy raz dostał liścia..może psychicznie być podłamany :gwizdanie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Majk był mega koxem ale nie wiem czy dałby radę Kliczko - warunki fizyczne Kliczki są niedopokonania..
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
AAle będzie nokaut..Kliczko go zabije za taki wybryk..- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
air ride by się przydał w zime podnosisz i masz w d*pie zaspy- Siłownia
Hardcorowy pokazał na youtube jak sobie szykuje omleta- Strefa Śmiechu
http://warszawa.gumtree.pl/c-Spolecznosc-wyznania-bilard-W0QQAdIdZ354048251- Siłownia
jeśli ktoś miał siłę kiedyś i po jakimś czasie znowu wraca na siłkę to nie ma problemu żeby w tydzień siła poszła nawet o 10 kg..ja robiłem kiedyś serie na 150 a teraz w ogóle nie chodzę więc pewnie i z 80 kg by mnie przygniotło..po paru treningach siła wraca- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
jest też tak w oryginale.. - Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...