Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. zastanawiam się jeszcze nad przyciemnieniem górnego szkła (kolorem czerwonym lub czarnym) Czarny prezentuje się tak :
  2. lepiej to wygląda ?
  3. diody to pikuś..ale góre to będe chyba przyciemniał..tylko nie wiem jeszcze jak..Może ktoś rezał swoje lampy na ciemniejsze i może coś wie jak to zrobić ?
  4. no jakoś nie za bardzo jestem do nich przekonany :/
  5. no ciekawy jestem czy ten wydech poprawi osiągi czy zostanie tak jak jest..podjedź przed montażem na hamowanko..i zaraz po założeniu
  6. regulatory nie przyjechały..jest leciutkie opóźnienie..będą za 2 tygodnie hehe chwile po założeniu dzisiaj ledów jedna nie świeciła..ale pogrzebaliśmy trochę w lampach i wszystkie świecą git Dzięki malik za wspólne rezanie :oklaski:
  7. oddaj chłopie do warszatu niech Ci porządnie zrobią..będziesz się bawił cały dzień, narobisz rys na folii i znowu będziesz auto rozbierał i nakładał nowe folie..strata czasu..
  8. hornet wyreazmy Ci wszystko..swoje już rozebraliśmy na czynniki pierwsze więc wiemy co i jak..więc kupuj byle jakiego paźziocha z małym przebiegiem..
  9. qwa do dzisiaj mnie uszy bolą od bassu
  10. no pamiętam pamiętam..trza się jakoś z nim umówić na lansik..tylko z tyłu na szybie musimy nakleić naklejke pionieR rispekt..
  11. czemu KURVA nikogo już nie ma ??? My jeszcze walimy nad jeziorkiem więc ZAMKNĄć MORDE..
  12. no na dzisiaj koniec roboty..teraz do domu spać bo rano jedziemy..start 12 w maku i jedziemy gonić Żółwia hehe który pewno gdzieś zabłądzi i będziemy przed nim
  13. jak coś to mam na sprzedaż lampy bixenony..
  14. za głosniki, kable wzmak, głośniki i sub musisz się liczyć minimum 1500zł..
  15. Załatwiem Hornetowi radio..a Oniak ledwo siedzi a co dopiero mówi
  16. po drodze wam się auta usyfią
  17. niczym..można sflashować..
  18. ja też będe i 12..poczekamy chwilkę na chłopaków ze śląska i w droge może uda się jakieś fajne fotki zrobić in motion :drool: i pamiętać o zabraniu CB
  19. jak pod same radio to zakup sobie hertz esk http://allegro.pl/item225281994_hertz_esk_165_nowe_komplety_audiofilskie_brzmienie.html ..13cm to wchodziły w b5 a b6 są już 16..
  20. jeszcze dystansiki i kiera i będzie lansik
  21. stary zakładaj ori najlepiej od eski i będzie git..nie rób wiochy z fury..to jest forum a4 a nie lanosa.
  22. tylko zabierać finke..nic innego..kto przywiezie jakieś gówno pije karniaki
  23. najlepiej kup gwint..będziesz sam sobie regulował wysokość i twardość..
  24. bierz weitec'a - 35 i będziesz zadowolony..o nic nie będziesz zahaczał a fura będzie wyglądała git..z tego co mi wiadomo do tego modelu nie ma -30..możesz jeszcze obniżyć -20 (mam takie na sprzedaż jak coś)..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.