Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AMB] udy - 1.8 turbo AMB, w końcu po wizycie w MR Motors :)
30000km na turbo to dużo ? na regenerowane może i tak..na nowe raczej nie..
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
na alvaro trzeba uważać nie dość że pluje na jedzienie to jeszcze vódkę wylewa pod stół
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Tak tez myślałem oświeć mnie co tam nie pasi przód osłony pod 320 będą pasiły..
-
[ALL B7] FOTKI Młodszej siostry czarnej Buni CZERWONE RS4 AVANT
dobre klekoty spalina czy elektro ?[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 14:30_________________________________________________chodzi o Wąskiego bo z tego co widzę to elektro
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
osłon nie kupuj bo nie będą pasowały...musisz swoje ori przyciąć na zagięciach..
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
w końcu zacznie to hamować zobaczysz jaka jest różnica ..teraz będziesz musiał uważać jak hamujesz żeby nikt Ci nie wjechał w
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
końcóweczki są wyj..bane fajne wyglądają te rury dolotowe w czerni i firma nowa widzę
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
za 1500 biere mogę zapłacić w dolarach
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
fajna zamiana..zamiast kupować nowe auta wymieniajcie się swoimi
-
Działalnośc gospodarcza na KRUS
pytaj się lukasa..
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
współczucia za rów.. nie ma tego złego..będzie buta rezana na rs4
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no to dawaj..najpierw wyślij do mnie zrobię selekcję..
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
to w końcu piliście coś ? :gwizdanie: dawać jakieś fotyy
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
qźwa tyle rezania..dobrze że nic nikomu się nie stało
-
Siłownia
i żeby nie było opierdalania się..
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
Siemian musisz otworzyć szkołę tańca będziesz milionerem
-
Siłownia
Etam..Pudzian nic nie bierze i rośnie :laghing2:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
no ostatnie treningi kondycyjne były średnie w porównaniu do tego jak się szykował do Kliczki..i wyszło w walce..
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
siemian to urodzony piosenkarzo-tańcerz
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
a co ma się gryźć ? 90 % osób na forum ma te listwy z pakietem s-line i się ślinią na ich widok..s-line kupisz i za tydzień będziesz szukał od s4
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
jak tam zabawa ? podobno ostry peting przez spodnie ? Hugo dzisiaj wysłał fote z przejażdżki do zakopca..pojechał Małysza pożegnać:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
qźwa szkoda
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
jasne że bierz s4 i tylko te..
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
i pomaluj sobie ramiona wycieraczek..
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
qżwa same audi