Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. 30000km na turbo to dużo ? na regenerowane może i tak..na nowe raczej nie..
  2. na alvaro trzeba uważać nie dość że pluje na jedzienie to jeszcze vódkę wylewa pod stół
  3. Tak tez myślałem oświeć mnie co tam nie pasi przód osłony pod 320 będą pasiły..
  4. dobre klekoty spalina czy elektro ?[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 14:30_________________________________________________chodzi o Wąskiego bo z tego co widzę to elektro
  5. osłon nie kupuj bo nie będą pasowały...musisz swoje ori przyciąć na zagięciach..
  6. w końcu zacznie to hamować zobaczysz jaka jest różnica ..teraz będziesz musiał uważać jak hamujesz żeby nikt Ci nie wjechał w
  7. końcóweczki są wyj..bane fajne wyglądają te rury dolotowe w czerni i firma nowa widzę
  8. za 1500 biere mogę zapłacić w dolarach
  9. fajna zamiana..zamiast kupować nowe auta wymieniajcie się swoimi
  10. pytaj się lukasa..
  11. współczucia za rów.. nie ma tego złego..będzie buta rezana na rs4
  12. no to dawaj..najpierw wyślij do mnie zrobię selekcję..
  13. to w końcu piliście coś ? :gwizdanie: dawać jakieś fotyy
  14. qźwa tyle rezania..dobrze że nic nikomu się nie stało
  15. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    i żeby nie było opierdalania się..
  16. Siemian musisz otworzyć szkołę tańca będziesz milionerem
  17. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Etam..Pudzian nic nie bierze i rośnie :laghing2:
  18. no ostatnie treningi kondycyjne były średnie w porównaniu do tego jak się szykował do Kliczki..i wyszło w walce..
  19. siemian to urodzony piosenkarzo-tańcerz
  20. a co ma się gryźć ? 90 % osób na forum ma te listwy z pakietem s-line i się ślinią na ich widok..s-line kupisz i za tydzień będziesz szukał od s4
  21. jak tam zabawa ? podobno ostry peting przez spodnie ? Hugo dzisiaj wysłał fote z przejażdżki do zakopca..pojechał Małysza pożegnać:
  22. qźwa szkoda
  23. jasne że bierz s4 i tylko te..
  24. i pomaluj sobie ramiona wycieraczek..
  25. qżwa same audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.