Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
olej RNS-e..bierz Alpine + kamera + tv cyfrowy <cisza> !
-
Głośniki Hertz
jak masz kupować esk to lepiej kup ori bose komplet i montuj..
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
dołożysz jeszcze ładne fele i posadzisz na glebe będzie gitara
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
czemu w jednej nie masz postojówki ? :>
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
lampy spoko ale chyba chrom mi się bardziej podobał..poza tym te kierunki coś nie ten teges a tak to kox
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
kiepskie zdjęcie ori carbon..trochę zabawy z poskładaniem ale wszystko już pasi..zrobiłem też tylną lampkę i ori podświetlenie zobaczymy jak złożę to zrobię foty...uruchomiłem też tv cyfrowe..odbiór..KOX teraz zamiast muzy i radia oglądam programy i eska TV polecam wszystkim tv tuner cyfrowy ...
-
B6 DIVISION
jak jest ori i nie był sklejany to cena spoko..ale za 900 można dorwać kompletny
-
B6 DIVISION
moim zdaniem średnio..b6 to nie b7 gdzie bryła jest dużo ładniejsza i takie lusterka tam pasują poza tym w tych lusterkach kiepska jest widoczność i się nie składają poza tym czemu sprzedajesz ?:> WRC też sprzedał swoje
-
B6 DIVISION
do b6 średnio pasują te lusterka z rs4..poza tym są bardzo małe :)powiem wam że cena powinna wynieść od 900zł do 1200zł max
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
- [B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
i jak lampy dojechały ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wczoraj, 23:22 dzwoniłeś już na policję że Ci ktoś grozi i obawiasz się o swoje życie ?- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no wjedź wjedź..to będą nowe lampy led- 1992 Ur-S4 2.2 20vT
..podobno po tym ciachu jest "ZŁOTY DESZCZ"- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jak napisze odwłoanie to dostanie na pewno więcej..poza tym na ori częściach znalezionych na allegro spokojnie mu spora sumka zostanie na dalsze mody- 1992 Ur-S4 2.2 20vT
Podobno _Makki_ zamówił sobie prosto z Dubaju taki zestawki..ciastko zjadł..złoto zeskrobał i nakleił na zaciski.. Ciastko „Złoty Feniks” można kupić w cukierni Bloomsbury Cupcakes w Dubaju. Kosztuje 3400 zł (645 funtów) – podaje „Daily Mail”. Feniks wykonano z najwyższej jakości czekolady i pokryto 23-karatowym złotem, które jest jadalne. Do wypieku użyto także ekologicznej mąki, ekologicznego masła, specjalnego kakaa z Włoch i specjalnych ziaren wanilii sprowadzanego z Ugandy. Produkcję ciastka sfinansował Shafeena Yusuff Ali, założyciel Cupcakes Bloomsbury. Jego zdaniem cupcake smakuje tak dobrze, jak wygląda i wygląda tak dobrze, jak smakuje- Siłownia
większość czołowych kulturystów wsuwa właśnie odżywki tej marki..nie mówię że z USA jest gorsze..produkty z USA mają często sporo dodatków w bardzo wysokich ilościach i często mają niedozwolone składniki.. na forach to nie ma co czytać..ludzie, którzy wypisują bzdury na tych forach to 90% leszczy w wieku 16-20lat, którzy nijak mają się do opinii odnośnie supli..bo albo zaczynają przygodę z siłownią albo nie trzymają diedy + jeszcze źle trenują..i myślą że biorąc odżywki wystarczy na bycie kulturystą..- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
nie mogą za takie coś zrobić szkody całkowitej..bez przesady..- [B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
W paintcie wyrzeźbiłem.. Sent from my KLOP- 1992 Ur-S4 2.2 20vT
23 karatowe jadalne złoto- Siłownia
kolega się chyba nie zna..tak się składa że OLIMP to nie jest syf..- Siłownia
activlab są w miare..ale lepiej jak zainwestujesz oddzielnie bcca i glutamina..może być np. OLIMP- [B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
u mnie lampy wyglądały tak teraz są pomalowane na czarno i wyglądają tak..+ doszła jeszcze brewka na czarno:- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jak robisz z autocasco to też Ci się należy.. Elbroth oddał do roboty s5 i też dali mu zastępczy bez problemu..- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jak to bez auta ? idź do audi i bierz nowego s4 Miałeś wypadek? Bierz auto zastępcze z OC sprawcy. | infoPrawo.pl - ciekawa strona prawa. Bezpłatne porady prawne, aktualności, porady z dziedziny prawa, inwestycje, finanse, fiskus, e-handel, prawa konsumenta, długi, raje, rozwód... - [B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.