Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

.Pablo.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez .Pablo.

  1. bicie podczas hamowania może powodować krzywa tracza bądź bardzo duże luzy w zawieszeniu, czasami zanieczyszczona piasta może tez powodować bicie wtedy felga krzywo siedzi na brudzie na piaście, moja rada jedź na dobra stacje diagnostyczną na szarpaki tam poproś o dokładne sprawdzenie zawieszenia będziesz mógł wykluczyć jedną z przyczyn ja ostatnio sprawdzałem zawieszenia tam gdzie na przeglądy jeżdżę i nic nie płaciłem za sprawdzenie ps: co do wymiany klocków jeśli chodziły po krzywej bijącej traczy i włożysz nowe tarcze to klocki będą źle leżały ps2 nie chcesz wydawać kasy i nie wiesz czy to na pewno tarcze biją jedź na warsztat niech sprawdzą ci bicie tarczy będziesz miał jasność co i jak
  2. z tego co opisujesz to masz krzywe tarcze po wymianie tarcz i klocków bo przy takich tarczach nadają się tylko do wymiany powinno być oki :> ps nie wentylowane tarcze kto to widział
  3. więc już ci mówie co to jest jeśli masz nieznaczne ślady oleju w tym przewodzie dolotowym to normalne w silnikach z dużym przebiegiem i można śmiało jeździć dalej a jeśli jest tego oleju dużo to turbina pompuje olej w takim wypadku radze szybko wymienić turbinie albo zregenerować w przeciwnym razie grozi to uszkodzeniem silnika a wtedy koszty będą o wiele większe
  4. geniuszem może nie jestem ale jeśli przestały te rzeczy działać po wymianie kostki w stacyjce to mechanik albo założył złą kostkę albo czegoś nie podpiął
  5. tak można kupić na allegro ale według mnie wygląda dość tandetnie wiec ja bym tego do swojego auta nie włoży
  6. zajrzyj najpierw do pompki centralnego zazwyczaj tam tkwi przyczyna w popękanych lutach wystarczy przelutować płytę i wszystko wraca do normy ewentualnie padł mapsensor w drzwiach pasażera
  7. .Pablo. odpowiedział(a) na Pipp temat w Audi A4 B5
    najlepiej wymyj to miejsce troche pojeździj i bedziesz wiedział dokładnie skąd zaczyna cieknąć
  8. sprawdz tez błędy na kliamtroniku powinien coś pokazać
  9. stale lej go wodą a tak na poważnie zorientuj się ile kosztuje regeneracja i używka potem decyduj na jedną z opcji
  10. a może tylko zapiekły się prowadnice tłoczków ja miałem podobnie hamulce hamowały rewelacyjnie po wyczyszczeniu prowadnic zacisku i nasmarowaniu ich smarem miedzianym hamowały oba klocki
  11. kolego od kiedy jest taki objaw dopiero po wymianie kół czy występował już wcześniej jeśli nie to może któreś koło się poluzowało albo coś jest nie tak z nowymi kołami
  12. kolego centralek jest dużo i w zasadzie nie ma znaczenia którą wybierzesz w takiej kwocie każda ma podobne parametry kieruj się jedynie długością sygnału otwierania drzwi bo w pneumatycznym centralnym zamku wymagany jest impuls do 4 sek a nie każda centralka ma możliwość ustawienia takiego impulsu ja kierowałem się też wyglądem pilota
  13. nie wiem jak ty ale ja zadnego schematu tu nie widze
  14. śruby się odkręcają bo po pierwsze powinny być na kleju a nikt ich nie daje po drugie wystarczy troche smaru pod dokręcaną powierzchnią zle wyczyszczona i podczas ruchu smar się "wyciera" a powstaje luz jak wiadomo jest luz - śruby się same odkręcają po trzecie moment dokręcania tych śrub jest bardzo mały jak dobrze pamiętam 25 albo 35 Nm to by było na tyle
  15. zalej ten czujnik czymś np wd albo cola na noc niech dobrze nasiąknie może wtedy puści a z wiertarką to bym nie ryzykował
  16. jeśli masz za duzy poziom płynu to ktoś chciał już uciszyć kontrolke z byt niskiego poziomu płyny przez dolanie go w większej ilości na moje oko poszedł czujnik poziomu płyny
  17. ja bym stawiał na sprzęgło klimatyzacji ale moge sie mylic
  18. może kluczyk się lekko skrzywił albo ma jakieś uszkodzenia mechaniczne w najgorszym wypadku stacyjka do wymiany
  19. jak chodzi bez problemu to po co szukać dziury w całym podepniesz przy okazji pod vaga i skasujesz błędy
  20. .Pablo. odpowiedział(a) na mar-mis temat w Audi A4 B5
    wkładasz czujnik do końca musi dojść do koronki absu potem wyciągasz go na jakiś 1mm tak żeby był jak najbliżej koronki a nie ocierał o nią i wszyst :cool:ko powinno być oki
  21. ta tulejka służy do ustawiania odległości czujnika od pierścinenia abs jesli ją porysujesz to tragedii nie będzie a jeśli wszystkie sposoby zawiodą to będziesz musiał wyciągnąć półoś i wybić go w druga stronę ale warto pobawić się z nim żeby wyszedł bez demontażu półosi
  22. jak już sie wtrąciłeś to ci powiem dwumas koło 2 tys sprzegło jakieś 500zł w rónych sklepach mają różne ceny ogólnie przyjmuje się ze za kompletne sprzęgło z dwumasem trzeba dac z 3 tys
  23. ja bym nie jeździł z takim czymś ale to już twoja decyzja
  24. wydaje mi sie ze stożkowe najlepiej ściągnij ten metalowy dekielek i zobacz będziesz widział jaki to rodzaj łożyska
  25. .Pablo. odpowiedział(a) na mar-mis temat w Audi A4 B5
    będziesz musiał pytać w aso tam powinni mieć albo gdzieś na złomie poszukać uszkodzonej a4 i wymontować ale wydaje mi sie że lepeij kupić w aso

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.