Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franio

  1. to słuchaj go się dalej to co 6 miesięcy budżet będziesz mu wzmacniał :gwizdanie:
  2. a4 b5 LRY xxxxx, zielone widziane wczoraj o 17.15 na Czecha w wawie za Kajki w stronę centrum, ale trąbnołem, minołem i mrygnołem, a żadnej reakcji to nie wywołało
  3. chcesz powiedziec, że do autka, które setke ma po 8,3 sekundy i zapitala po 220 założyłeś klocki za 65 zł, a tarcze po 115 zł??? :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 18:17_________________________________________________ale to jest zestaw na tył?[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 18:19_________________________________________________nie klocki leżą przednie
  4. no to w miarę oki, 13500+ 5000 za graty :gwizdanie:
  5. a jaka cena tej a3 :gwizdanie: prawie 47.000 zł szok
  6. właśnie On mówił o Denise
  7. a gadali na te master sporty?
  8. ja odaje swoje to od razu dostaję zrobione i jak do tej pory było wszystko robione na orginałach
  9. jaki klimatyczny garażyk można siedzieć godzinami i
  10. widziałem regenerowany po 50 tyś i był gites, dużo stresu przy takiej przygodzie?
  11. i nie zakładaj już więcej tych kołpaków [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 08:45_________________________________________________ nie ku temu wątek, ale odpiszę. Najpierw piszesz, że montaż klimy to horror, potem, że groszowa sprawa, atak naprawdę to Ty tym autem nie jeździsz, to po co ta gatka?
  12. ale urwał Ci się bo regenerowany, czy po prostu przez Twoje niedbalstwo i zaniedbanie? :gwizdanie:
  13. ale to Ci to za 500 zł tyle nie wytrzyma, eksperymentowałem 18 tyś km :gwizdanie: i złom!
  14. albo takie, tylko lakier i bajeczka http://www.allegro.pl/item572465695_oryginalne_felgi_audi_17_cali_a4_a6.html
  15. made in USA made in Germany
  16. jak najbardziej chodziło mi o 13- kę Korzenia :gwizdanie:
  17. jakie kupiłeś amorki, masz zawias 1BE?
  18. gdzie Ty tam masz 13-kę jak ori to 10 [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 14:47_________________________________________________ chodzi Ci o mój "pakiet chrom"?
  19. bandzior to właściciel! :bicz3:
  20. http://moto.allegro.pl/item575655411_audi_s4_2_7_bi_turbo_2_7_bi_turbo_biturbo_99r.html koledzy chyba łykne
  21. nie wolno smarować, a strzykawka to delikatnie z igiełką i tylko doraźnie na dzień, dwa. Odnośnie regeneracji to się sprawdza widziałem regenerowany wahacz po 50 tyś i był super. Dobry zakład jest w Zielonce pod wawą, dajesz im swoje, a oni oddają Ci gotowe, po 70 zł dolne, po 50 górne, pozdro.
  22. fajniutka, pokaż felunek
  23. a to nie było S4 1,6 ?
  24. koledzy zwolnijcie miejsca bo nie otwiera

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.