Treść opublikowana przez franio
-
[ALL B5] moja lalka
ładna, nawet wyjątkowo ładna, szkoda tylko małego silniczka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żeby mrozek był to i autka długo czyściutkie by jeździły
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myć można codziennie i tak jeden efekt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przykro czytać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Korzeń nowe A7 w podstawie będzie miało tylko 10 KM więcej od Ciebie, dasz radę objechać
-
Ile pali Wam gazu?
mniej jak 13 nie da rady, 17 l. , ale nie schodząc poniżej 4000 RPM
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
w b6 nie było RS-a
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
mnie też tak się "wydaje", że sedan RS6 to wiem, że na pewno avant pierwszy
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
moda jak kobitka, zmienną jest 1 RS4-y była sedan... :gwizdanie:
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
o tym mówię i dlatego nie pcham kasy, z RS6 jako przykład trochę przesadziłeś ale takie 2,7 bi to jest w zasięgu wielu osób
-
[B5 AJL] a4
dobry tunning 4 KM, ja też chcę
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
a gril to jak w lanosie
-
[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody
ładne, ale inwestować w 100 konne auto? Twoja sprawa, po mojemu szkoda zachodu
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
fajna, wrzuć foty środka
-
[B5 AML] Moje skromne A4 ...
fajny, nawet bardzo, ale jeden minus... automat jak wrócisz do polszy daj znać przerobimy na naszą mańkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
no tak już lepiej, ale sam jestem ciekaw jak AJL chasa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to naprawdę była piękna amerykaneczka ziębi mnie to...bardziej zależy mi na tym, żebyś trzymał poziom Bo przyznasz, że twoja amerykaneczka różni się od koralikowej piękności Adriana... :gwizdanie: Sugeruję nie wracac już do tego /Poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
racja nie trudno ją przekroczyc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale szlauf
-
[B5 AFN] a nigdy mi sie czerwony nie podobał... :D
czerwony jest ok
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
widocznie ma coś zesrane
-
[B5 ABC] Problemy z kierownicą
coś więcej, czy przy ruszaniu, skręcaniu, hamowaniu, jakich prędkościach, na jakich biegach, czy po wciśnięciu sprzęgła też?
-
[B5 AFN] Moja pierwsza A4 quattro
lampeczki to tylko ori valeo, a te tutaj będziesz zdejmował szybciej niż zakładałeś, kumpel miał u siebie i za 400 zł chciał mi jakiś czas temu odsprzedać, ale nic z tego :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
podsumowując za błąd 561 winna jest w pierwszej kolejności mapa gazu?