Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na Pawci_o temat w Audi A4 B6
    To jest gumowy wąż z dolotu? Nie mam teraz jak sprawdzić numeru oem, ale mam w garażu cały kompletny dolot z awx... -Lumia 920-
  2. Wiosną wpadną pompki AL to będzie lepiej jechać bo obecne wtryski są mało wydajne w górnych obrotach... Później skrobnę Ci PW -Lumia 920-
  3. Blachu odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Z 60 na 100 kg w 4 miesiące
  4. Nie mam pojęcia na tą chwilę Przepływka jest usunięta, a reszta idzie po MAP, jeśli się nie mylę ;p bo jakimś wielkim znawcą nie jestem
  5. Doładowanie 1.5 bara, u góry jest mniej daniels jaki milion przelotu? teraz to ma z 1,5 mln A tak poważnie to będzie ok 320 tys, sprawdzone w Aso ---------- Post dopisany 19-06-2014 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2014 at 05:50 ---------- Powoli do przodu trochę mocy i momentu przybędzie Edit: Stage 2 ukończone Wszystkie prace mechaniczne, strojenie itd wykonał Juby_p z naszego forum Jeszcze raz wielkie dzięki mistrzu Seryjne pompowtryski AN pozwoliły na zrobienie 200 KM (jako ciekawostkę podam, że mają trochę mniejszą dyszę niż pompki BA). Na wiosnę wpadną nowe końcówki AL, ewentualnie pompki BJ, więc góra obrotów będzie lepsza Teraz czas na wykres, podkreślam, że jest on roboczy, finalny będzie po ogarnięciu większych pompek na wiosnę Wykonane modyfikacje: - turbosprężarka GTB1756vk, - FMIC 180x550x65 - wejście i wyjście IC przerobione tak by cooler znajdował się jak najniżej w zderzaku, - dolot 54mm z kwasówki w polerce, - DP 2,75", - TIP w polerce, - wycięty środkowy tłumik, - EGR out - wspawana klapa gaszenia z 2.5 tdi, - usunięty przepływomierz, - tarcza sprzęgła 228mm obita kevlarem oraz wzmocniony docisk, - kontrola startu. Fotki z prac: Tak auto odpycha się obecnie
  6. Auto jakiś czas temu odebrane po modyfikacjach Stage 2 ukończone Wszystkie prace mechaniczne, strojenie itd wykonał Juby_p z naszego forum Jeszcze raz wielkie dzięki mistrzu Seryjne pompowtryski AN pozwoliły na zrobienie 200 KM (jako ciekawostkę podam, że mają trochę mniejszą dyszę niż pompki BA). Na wiosnę wpadną nowe końcówki AL, ewentualnie pompki BJ, więc góra obrotów będzie lepsza Teraz czas na wykres, podkreślam, że jest on roboczy, finalny będzie po ogarnięciu większych pompek na wiosnę Wykonane modyfikacje: - turbosprężarka GTB1756vk, - FMIC 180x550x65 - wejście i wyjście IC przerobione tak by cooler znajdował się jak najniżej w zderzaku, - dolot 54mm z kwasówki w polerce, - DP 2,75", - TIP w polerce, - wycięty środkowy tłumik, - EGR out - wspawana klapa gaszenia z 2.5 tdi, - usunięty przepływomierz, - tarcza sprzęgła 228mm obita kevlarem oraz wzmocniony docisk, - kontrola startu. Fotki z prac: Tak auto odpycha się obecnie
  7. Blachu odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    FMIC
  8. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Raczej sztuką byłoby ich nie wykorzystać -Lumia 920-
  9. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To ile masz mocy w tej ośce że nie masz trakcji? 300 PS ?
  10. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Może niech Bayern na drugą połowę zostawi zawodnika lub dwóch w szatni... będą równe szanse -Lumia 920-
  11. U Piotrka nie widziałem, ale u Adriana tak fajna funkcja, ale to może w przyszłości najpierw czekam na finał strojenia
  12. W jaką moc celuję? Wiadomo jakie wyniki wychodzą na gtb17 Wynik wyjdzie przy strojeniu, nie mniej, nie więcej Mówię sobie że to będzie finalny setup, ale wiadomo jak to bywa kkam sprzęgło zostawiasz ori awx do gtb22?
  13. Dolot z kwasu od turbo przez FMIC do kolektora ssącego DP będzie 2,75" o ile dobrze pamiętam. Bez auta jestem trochę dłużej niż tydzień ale daję radę jak potrzeba to jest jeszcze Corsa 1.3 cdti - istny szatan W kierunku Katowic raczej się nie wybieram, ale jak coś można zgadać się np. w połowie drogi jak coś
  14. zajrzyj tutaj: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=23140
  15. Auto jeszcze nie jest odebrane, to dopiero za tydzień. Wszystkie prace wykonuje Juby_p z naszego forum Tak w skrócie to w tym setupie będzie: GTB1756vk, dolot z kwasówki w polerce, EGR i CAT out, DP, TIP, FMIC, wycięty środkowy tłumik, tarcza sprzęgła obita kevlarem i podobno delikatnie wzmocniony docisk ;P do tego jeszcze kontrola startu w sofcie Pompki seryjne AN... Jak odbiorę auto to zrobię dokładniejsze zestawienie z cyframi, wykresem, więcej fotek, jakiś filmik itp
  16. to wtedy się nie myśli o chipie
  17. było kilka razy trzeci bieg
  18. GTB już niedługo zawita pod maską Temat będzie ogarniał nasz kolega z forum, Juby_p Turbo kupiłem na forum za najniższą krajową Edit: Mała zapowiedź tego co dzieje się z autem Stage 2 na ukończeniu. Mała fotka z prac
  19. Temperaturę powietrza wpisujesz w programie Jeśli chodzi o wiatr to podczas pomiaru, gdy obroty dojdą do odcinki, wtedy wciska się sprzęgło i tak "na luzie" jedziesz przez pewien dystans - to wówczas obliczane są opory toczenia, ruchu itd, które działają na poruszające się auto. To tak w skrócie Powitać Panowie
  20. Hamownia drogowa (dynomet) oszukuje tylko wtedy, gdy operator tego chce... A tak w ogóle to
  21. Blachu odpowiedział(a) na SVD temat w Audi A4/S4 B6
    Ładnie sam chip, czy jakieś inne mody? Jaka szerokość opon?
  22. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Np. stanley .... slo byłeś ciut szybszy
  23. Ten zestaw do regeneracji skórzanej tapicerki z Ledercentrum, który kupiłeś to jeden cały komplet, czy brałeś kilka produktów osobno?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.