Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. hehe A co to będzie jak wpadnie w końcu to gtb...
  2. Na 4 biegu? W weekend nagram coś jak się uda. 0-100 też sprawdzę Sent from Lumia 920 ---------- Post dopisany 11-05-2014 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2014 at 19:40 ---------- Tak jedzie na 4 biegu Koła 225/40/18, temperaturę i stan paliwa widać na zegarach. Kierowca 98 kg
  3. Momentu mogłoby być trochę więcej ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- Co do niedosytu do 1800 obr to chyba szkoda dwumasu na dodawanie czegoś...
  4. Sent from Lumia 920
  5. W przyszłości będzie lepiej sporo lepiej narazie cieszę się z samego programu
  6. Takie tam na 3 biegu
  7. Jeśli chodzi o żywotność to jak się uprzesz to i seryjny silnik zarżniesz trzeba pamiętać o paru podstawowych rzeczach przy eksploatacji, styl jazdy też ważny itp w sumie to samo co na serii, a będzie ok Jeśli chodzi o spalanie to przy takiej samej jeździe jak poprzednio to spadło wyraźnie różnica to blisko 1 L. Wcześniej nie mogłem uzyskać niżej niż 6,5... teraz dam radę zrobić 5,5 - prędkości do 110, co jakiś czas wyprzedanie itp. Ale rzadko tak jeżdżę
  8. Jasne że warto nie wiem czemu tak długo czekałem z tym modem
  9. befol to Ty jechałeś dziś ok 19 z Kłodawy w stronę Przedcza? A tak w ogóle to wszystkim
  10. Mały update Wymieniona została pompa vacum oraz... Strojenie naszego kolegi z forum, Juby_p Dzięki Mistrzu :notworthy:
  11. Jako, że 130 KM w budzie B6 niezbyt sobie radzi to coś trzeba było z tym zrobić... Zaczęło się od samego softu... Auto wystrojone przez naszego kolegę z forum, Juby_p Jeszcze raz wielkie podziękowania Auto praktycznie seria. Jedyne modyfikacje to zaślepiony EGR i przepływomierz wyłączony programowo. Wrażenia po sofcie? Komentarz jest zbędny A o to wykres: Kilka clipów: A że apetyt rośnie w miarę jedzenia to przyszedł czas na... STAGE 2 Wszystkie prace mechaniczne, strojenie itd wykonał Juby_p z naszego forum Jeszcze raz wielkie dzięki mistrzu Seryjne pompowtryski AN pozwoliły na zrobienie 210 KM (jako ciekawostkę podam, że mają trochę mniejszą dyszę niż pompki BA). Wykonane modyfikacje: - turbosprężarka GTB1756vk, - FMIC 180x550x65 - wejście i wyjście IC przerobione tak by cooler znajdował się jak najniżej w zderzaku, - dolot 54mm z kwasówki w polerce, - DP 2,75", - TIP w polerce, - wycięty środkowy tłumik, - EGR out - wspawana klapa gaszenia z 2.5 tdi, - usunięty przepływomierz, - tarcza sprzęgła 228mm obita kevlarem oraz wzmocniony docisk, - kontrola startu. Fotki z prac: Tutaj pierwszy wykres z tego setupu: Tak auto odpycha się na tych 199 KM 469 Nm Ostatecznie po korekcie auto wypluło tyle: 210 KM 476 Nm A tutaj clip:
  12. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Oby Atletico wygrało LM najmniejsze zło
  14. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co do Ribery'ego to... fani realu chyba zapomnieli jak zachowywali się ich ulubieńcy w meczach z Barceloną... cóż za hipokryzja
  15. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce Po wywalczeniu mistrza w drużynie ewidentnie coś się zacięło... Sent from Lumia 920
  16. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Serce mi mówi Bayern Sent from Lumia 920
  17. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Obyś miał rację Sent from Lumia 920
  18. to w czym tkwi ten myk? Super kondycja silnika i osprzętu, czy bardziej kwestia napisanego programu?
  19. Fajna seria prawie 400 Nm na seryjnych gratach Możliwe to?
  20. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bayern... :facepalm:
  21. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    IMO to Real będzie najłatwiejszy do przejścia dla Bayernu... Pozostała dwójka gra raczej lepiej w defensywie. Sent from Lumia 920
  22. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Taa... W poprzednim meczu bvb praktycznie sama strzeliła sobie dwa gole i zmarnowała z dwie setki... Sent from Lumia 920
  23. Momentu coś skromnie Ale mod jak najbardziej na plus
  24. Blachu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Ładny czarnuch

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.