Treść opublikowana przez Blachu
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
hehe A co to będzie jak wpadnie w końcu to gtb...
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Na 4 biegu? W weekend nagram coś jak się uda. 0-100 też sprawdzę Sent from Lumia 920 ---------- Post dopisany 11-05-2014 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2014 at 19:40 ---------- Tak jedzie na 4 biegu Koła 225/40/18, temperaturę i stan paliwa widać na zegarach. Kierowca 98 kg
-
1,9 AVF po wirusie, prośba o ocenę
Momentu mogłoby być trochę więcej ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- Co do niedosytu do 1800 obr to chyba szkoda dwumasu na dodawanie czegoś...
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Sent from Lumia 920
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
W przyszłości będzie lepiej sporo lepiej narazie cieszę się z samego programu
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Takie tam na 3 biegu
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Jeśli chodzi o żywotność to jak się uprzesz to i seryjny silnik zarżniesz trzeba pamiętać o paru podstawowych rzeczach przy eksploatacji, styl jazdy też ważny itp w sumie to samo co na serii, a będzie ok Jeśli chodzi o spalanie to przy takiej samej jeździe jak poprzednio to spadło wyraźnie różnica to blisko 1 L. Wcześniej nie mogłem uzyskać niżej niż 6,5... teraz dam radę zrobić 5,5 - prędkości do 110, co jakiś czas wyprzedanie itp. Ale rzadko tak jeżdżę
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Jasne że warto nie wiem czemu tak długo czekałem z tym modem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
befol to Ty jechałeś dziś ok 19 z Kłodawy w stronę Przedcza? A tak w ogóle to wszystkim
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Mały update Wymieniona została pompa vacum oraz... Strojenie naszego kolegi z forum, Juby_p Dzięki Mistrzu :notworthy:
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Jako, że 130 KM w budzie B6 niezbyt sobie radzi to coś trzeba było z tym zrobić... Zaczęło się od samego softu... Auto wystrojone przez naszego kolegę z forum, Juby_p Jeszcze raz wielkie podziękowania Auto praktycznie seria. Jedyne modyfikacje to zaślepiony EGR i przepływomierz wyłączony programowo. Wrażenia po sofcie? Komentarz jest zbędny A o to wykres: Kilka clipów: A że apetyt rośnie w miarę jedzenia to przyszedł czas na... STAGE 2 Wszystkie prace mechaniczne, strojenie itd wykonał Juby_p z naszego forum Jeszcze raz wielkie dzięki mistrzu Seryjne pompowtryski AN pozwoliły na zrobienie 210 KM (jako ciekawostkę podam, że mają trochę mniejszą dyszę niż pompki BA). Wykonane modyfikacje: - turbosprężarka GTB1756vk, - FMIC 180x550x65 - wejście i wyjście IC przerobione tak by cooler znajdował się jak najniżej w zderzaku, - dolot 54mm z kwasówki w polerce, - DP 2,75", - TIP w polerce, - wycięty środkowy tłumik, - EGR out - wspawana klapa gaszenia z 2.5 tdi, - usunięty przepływomierz, - tarcza sprzęgła 228mm obita kevlarem oraz wzmocniony docisk, - kontrola startu. Fotki z prac: Tutaj pierwszy wykres z tego setupu: Tak auto odpycha się na tych 199 KM 469 Nm Ostatecznie po korekcie auto wypluło tyle: 210 KM 476 Nm A tutaj clip:
-
B6 DIVISION
- Piłka nożna
Oby Atletico wygrało LM najmniejsze zło- Piłka nożna
Co do Ribery'ego to... fani realu chyba zapomnieli jak zachowywali się ich ulubieńcy w meczach z Barceloną... cóż za hipokryzja- Piłka nożna
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce Po wywalczeniu mistrza w drużynie ewidentnie coś się zacięło... Sent from Lumia 920- Piłka nożna
Serce mi mówi Bayern Sent from Lumia 920- Piłka nożna
Obyś miał rację Sent from Lumia 920- Wykres by Grzegorz :)
to w czym tkwi ten myk? Super kondycja silnika i osprzętu, czy bardziej kwestia napisanego programu?- Wykres by Grzegorz :)
Fajna seria prawie 400 Nm na seryjnych gratach Możliwe to?- Piłka nożna
Bayern... :facepalm:- Piłka nożna
IMO to Real będzie najłatwiejszy do przejścia dla Bayernu... Pozostała dwójka gra raczej lepiej w defensywie. Sent from Lumia 920- Piłka nożna
Taa... W poprzednim meczu bvb praktycznie sama strzeliła sobie dwa gole i zmarnowała z dwie setki... Sent from Lumia 920- [B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Momentu coś skromnie Ale mod jak najbardziej na plus- Spoty Słupecko - Konińskie
- [B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ
Ładny czarnuch - Piłka nożna