Treść opublikowana przez Blachu
-
Symphony II
Mam te radyjko. Możesz ustawić tak że bedzie Ci grał sam przód lub sam tył. Lub też lewa albo prawa strona. Możesz bawić się też basem, tonami średnimi i wysokimi. Więc możliwości jest wiele. Ogólnie aby pogrzebać w tych funkcjach naciskasz przycisk "TONE" (raz lub kilkukrotnie, w zależności co chcesz ustawić). Prawe pokrętło służy do regulacji.
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Widzę że cały czas do przodu dobra robota
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dopiero teraz zobaczyłem ten temat... Może w przyszłości się do was dołączę jak będziecie znów coś organizować Ghost1717: możesz napisać coś więcej o swojej furce, tzn. silniku, mocy itp?? Swap u Nosba?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Więc krótko mówiąc warto zrobić płukankę silnika przed wymianą oleju...?? Czy mogą wystąpić jakieś nieporządane skutki? Rok temu po zakupie auta zalałem full syntetyk motul specyfic 505.01 5w40 (poprzedni właściciel jezdził na półsyntetyku castrola)... Czy przy następnej wymianie zostać przy tym motulu, czy jest może jakiś lepszy olej spośród wymienionych w pierwszym poście dla mojego silnika, 1.9 tdi awx pd ??
-
[B6 AWX] Blacksucz by wojthass
Ładny czarnuch Zewnętrznie i wewnątrz jest bardzo podobny do mojego sedana - poza kilkoma szczegółami:wink: Powodzenia w modzeniu
-
Avant - tylne glosniki graja ciszej
Myślę że ten typ tak ma, choć mogę się mylić... Mam B6 w sedanie, aktywny tył, radio symphony 2 i tył gra dużo ciszej od przodu. Fader i balance mam ustawione na 0. Taka mała rada... Poszukaj wzmaka i suba bose, zamontuj to zamiast tego co masz aktualnie - różnica będzie duża. Lub kompletne bose jeśli masz więcej pln-ów...
-
Chmura dymu i brak mocy
Jak brakuje mocy i jest czarny dym za autem to pewnie masz nieszczelność w dolocie... Miałem też taki problem jakiś czas temu, do tego auto wpadało mi w tryb awaryjny. Jednak by mieć 100% pewność dobrze byłoby zrobić komplet logów... Na początek szukaj dziury w dolocie.
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Obecnie posiadam tylko wzmak bose i zamontuję go na zwykłe głośniki, sub. Później (w przyszłym roku) raczej skompletuję cały zestaw (głośniki, wiązka itp) - oczywistym jest że kompletne bose będzie lepiej grać niż np. wzmak bose + zwykłe głośniki.
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Siedzę z tyłu w foteliku :polew: Oczywiście to był "joke" Jak wzmak trafi na pokład to przekonam się się na własnym uchu jak to gra
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Też jestem tego ciekawy ponoć już sam wzmak BOSE robi robotę Ja zmieniłem sam wzmachol na Bose i powiem że jestem mega zadowolony:banan: A możesz zobrazować jak gra tył względem przodu na wzmaku bose? Chodzi mi głównie o głośność, bo bas jest pewnie głębszy. Bo na zwykłym przód jest dużo głośniejszy od tyłu... ---------- Post dopisany at 07:13 ---------- Poprzedni post napisany at 07:13 ---------- Jak nie będzie miała B6 bose to zawsze możesz doreżać
-
Wosk, teflon itp... jaki, gdzie?
Spróbuj może NXT Tech Wax 2.0 od megsa... Używam go od roku i jak dla mnie rewelka. Chyba ktoś doradzi coś lepszego...
-
Dymek przy wyprzedzaniu
Zajrzyj do działu "Diagnostyka VAG", w odpowiednim temacie zobaczysz jak robić logi i które. Zrób je i wstaw na forum - wówczas będzie można ocenić kondycję Twojego auta. A co do kopcenia to przyczyn może być kilka, np. nieszczelny dolot, lejące wtryski, jednak w tym przypadku będzie pewnie tak że przy spokojnej dłuższej jeździe w wydechu gromadzi się nagar, który jest "wyrzucany" z niego przy wysokich obrotach (tak ogólnie mówiąc). Tak jak mówiłem wcześniej - komplet logów rozwieje wątpliwości.
-
Piłka nożna
wczoraj tez zniszczył Zniszczył, ale system wypadek przy pracy i tyle. Zimny prysznic sie przyda.
-
Piłka nożna
tak trzymać ---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- oby forma utrzymała się do końcówki sezonu, ilość zmienników w porównaniu z zeszłym sezonem daje na to szansę. Kibic Bayernu?? Dobrze myślę? od urodzenia To tak jak ja, no prawie Jutro kolejna wygrana w LM Pozdr
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Też jestem tego ciekawy ponoć już sam wzmak BOSE robi robotę
-
Piłka nożna
tak trzymać ---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- oby forma utrzymała się do końcówki sezonu, ilość zmienników w porównaniu z zeszłym sezonem daje na to szansę. Kibic Bayernu?? Dobrze myślę?
-
Rozrząd..
Jeśli się nie mylę to od 2003 roku zastąpili go napinaczem mechanicznym, dużo tańszym...
-
Piłka nożna
Bayern jak narazie niszczy wszystkich
-
Rozrząd..
Jeśli chodzi koszt to w maju bieżącego roku wymieniałem rozrząd w ASO VW. Koszty (zestaw naprawczy - 550 zł, pompa wody 200 zł, robocizna prawie 400 zł. Ja wymieniłem jeszcze napinacz hydrauliczny, którego w Twoim roczniku już nie ma, więc masz trochę ponad 400 zł w kieszeni. To tyle jeśli chodzi o koszty. Natomiast jeśli chodzi o dojazd... to nie chcę Cię wprowadzać w błąd, bo nie wiem. Ale ja na Twoim miejscu chyba bym spokojnie jechał zu Hause
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Przygotowania do małego rezanka, a właściwie dwóch Obecnie faza kompletowania gratów Tak więc: BOSE (narazie tylko wzmak, ale niebawem zdobędę pewnie cały komplet - podziękowania dla Domin79 ) Elektryczne szyby z tyłu (komplet 4 boczków w całej czarnej skórze już mam - w naprawdę świetnym stanie - podziękowania dla Wojtek_A4 ) Boczki jeszcze nie do końca rozpakowane
-
Szukam specjalisty od Car Audio w Krakowie
"- Sys. Nagł. Bose / Bang & Olufsen" - audio też się zajmują Musisz zapytać się jaki byłby koszt ogarnięcia "kabelków" w Twoim aucie, może nie wyglądałoby to wcale tak strasznie. Możesz również zapytać tutaj w spotach Krakowskich: Małopolskie , czy nie znają jakiegoś speca od audio lub może ktoś z forum z regionu pomógłby Ci to uporządkować
-
Szukam specjalisty od Car Audio w Krakowie
Znalazłem coś takiego: NAVIPOL - Kraków Tel. 501-963-597 Email: [email protected] GG 4473612 Zajmujemy się montażem fabrycznych: - Nawigacji - Systemów MMI 2G/3G - Telefonów bluetooth - Tempomatów - Sys. Nagł. Bose / Bang & Olufsen - Tunerów TV - DVD - AMI/AUX - Kamer Cofania - Tv Free - Kierownic multifunkcyjnych - Sys. Parktronik PDC - Xenonów - Lamp LED - Wgrywamy Polskie Menu - Oprogramowanie do nawigacji - Usługi w zakresie VAG-COM - Oraz wiele ciekawych rozwiązań Szczegóły oraz ceny na aukcjach allegro pod linkiem: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Szerokość opony mam 225, więc w koleinach trzeba mocniej kiere trzymać, bo trochę nosi autem... Jeśli chodzi o dziury to tragedii nie ma. Ogolnie mimo tych minusów to nie założyłbym mniejszych feli Bo o plusach nie muszę wspominać
-
Szarpanie, nierówna praca silnika
Może coś takiego: WĄŻ PRZEWÓD TURBINY AUDI A4 A6 AWX AFV 8E0145834M (2622963020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
gdzie jest wzmacniacz w sedanie
O uszy mi się obiło, że w bagażniku przy prawym nadkolu pod tapicerką, ale głowy nie daję...