Treść opublikowana przez pawelc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj ajdahoł ty już napierd.olisz od rana głupot. kolejny bezołowiowy, chodź ten to i gazownik .... :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: No i hula za 1.89pln za litr
-
[ALL B5] Czy da się coś zrobić aby działal ori subwoofer ?
Szkoda że nie napisałeś czy masz oryginalne radio . Bo jeżeli masz oryginalne radio a wszystkie kości masz podpięte to wygląda na to że padł Ci subwoofer. U mnie tak było . Kupiłem drugi i zaczęło grać . Do nie oryginalnego radia potrzebna jest jakaś przejściówka aby grał sub i tylne głośniki :gwizdanie:.. Ale to niech się wypowie ktoś kto to już robił
-
[B5 AFN] Pęknięte gumowa osłona maglownicy
Wystarczy jak zdemontujesz końcówkę drążka ... Zdejmujesz starą i zakładasz nową .. Zrób to szybko bo szkoda magla :gwizdanie:....
-
Spotkania na drodze
p.s w Bukowinie mnie nie bylo ... No co?. Każdy się może pomylić , powiedział jeż schodząc ze szczotki drucianej :gwizdanie:..
-
Spotkania na drodze
Dziś 7.45 na rondzie w Józefowie, srebrny avant b5 leciał w strone W-wy, klubowe rameczki a w nich blaszki WOT... . Przyznać który to? :>.. Mało tego pochodzi z moich stron :gwizdanie:.. P.s. Wydaje mi się że widziałem tego avancika w Bukowinie na urodzinach
-
[B6 AWX] Piszczące klocki ATE
Dokładnie .. Sprawdź tarcze może mają już duże ranty ...
-
[B5 ACK] Problem z płynem chłodzącym
Moze masz zapowietrzony układ.. Nie chce Cię straszyć ale to wygląda na uszczelkę pod głowicą ..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Faktycznie każda laska inna , i zapewne siostry to raczej nie są .. Zdjęcia jak z okładki Twojego Stylu :>..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiejszy Ogólnowarszawski spot odbędzie się na Torwarze przy pętli autobusowej pod drzewami co paskudzą lakier pokryty megagłajersem Wygląda jak by już to przeżył
-
[B5 AJM] Radio nie gaśnie
Tak być nie powinno ....
-
Witam! nowinka z mojego zycia osobistego ktora chcialbym sie podzielic
Tylko pogratulować w tym wieku ;(.. A tak serio życzę powodzenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w Gołdapii , ciężka jazda na indorach Nosfeeeeer , wstałeś juz ???? ja już browca ciągne Nieźle .. 10.30 a Ty już browca ciągniesz .. A mówią że prawdziwy menel przed południem nie zaczyna :gwizdanie:
-
[ALL B6] Jak sie sprawuje zawieszenie w audi a4 b6??? Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi
To jeden wielki mit ..
-
[B5 AHU] Dziwne tarcze zaproponowane przez mechanika
Tak znana marka.. Nawet nie jest zła .. Na tył może być ... Ale sprawdz cene innych producentów w dziale rabaty i promocje, może będzie coś taniej ..
-
[B5 ADR] Co to jest za koło zębate ?
Pompa wody ..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta pewne , gdyby nie żonka to nie tylko samą fotkę byś walną ...
-
[B5 ADP] "Wyjące" wspomaganie
Warto spróbować . Zawsze masz gwarancje .
-
[ALL] Transport zakupionego sprzęgła wisko
Wisko chodzi albo nie . Pierwszy raz coś słyszę o złym transporcie . Przecież to nie nerka . A jeżeli chodzi o chłodnice to, gdy by była zatkana to wisko by jeszcze szybciej się załączało :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
Dziś rano 7.15 na Sikorskiego czarna perła b6 w sedaniku skręcała w Sobieskiego . Blaszki WE 21XXX w klubowych rameczkach ... Który to? :gwizdanie:...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znając życie pewnie rozmawiała przez telefon i poprawiała makijaż
-
Piła łańcuchowa - może jakieś opinie ?
Też polecam .... Moja już trochę hula, i jak na razie Ok. Daje rade
-
[ALL B6] Pęknieta sprężyna
Lepszy używany oryginał ....
-
[B5 AFN] Po wymianie wahaczy dalej słychać stukanie
A końcówki i drążki kierownicze też wymieniłeś? ... Może na którymś z nich jest jeszcze luz
-
[ALL B6] Wyciek płynu od wspomagania
Zregenerować ją w Polsce :>.. Napewo będzie taniej .. Można to zrobić wysyłkowo.
-
[B5 AFN] Wahacze dolne kupione
W moim poprzednim komplecie Febi, dolne skośne były identyczne . Z przezroczystą gumką .. A pozostałe już nie ..