Treść opublikowana przez dawid7737
-
B6 DIVISION
Pany ile kosztuje ta listwa z oświetleniem rejestracji do sedana? ew od którego roku kupować? bo moja jest aluminiowa z tego co wiem 2001 rok..
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Moje zdanie znasz czekamy na 2k16
-
B6 DIVISION
- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 163Km By Czaszy
No do tego co planujesz lepiej niech już jest kuta korba planujesz stroić na tyle na k04? LC i FS będzie robiony czy już jest może?- [B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 163Km By Czaszy
No ładne postępy widze pewnie dobrze się odpycha teraz.. a cóż tak już kute korby seryjne wystarczyłyby Ci do 400 Niuta chyba że plan na więcej czy poprostu chcesz stać na pewnym?- B6 DIVISION
Ktoś brał od tego gościa? aukcja okey? http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i5422878358.html- B6 DIVISION
Bede zamawiał moduły od Tomnika do tablicy rejestracyjnej i postoje na próbe jak to świeci a potem reszte jeszcze.. wnętrze i postoje wezme 4500K a oświetlenie tablicy myśle 6000K chce aby jak najbardziej było zbliżone do tych ori ledów z nowych Audi 6000K będzie ok?- B6 DIVISION
Aa no to wiadomo ja też pojedyncze , zresztą one takie są tylko tak zamontowane bo to zależne od auta https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12038238_878707145531591_5753839526196878531_n.jpg?oh=08fa2145e54108ffbe049a5322698d71&oe=569226C8- B6 DIVISION
Powiedzmy tego typu https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12036442_878706988864940_1522207097576238859_n.jpg?oh=69fc3eb0ce563925b4e8a4fc3eae961f&oe=568E8D83właśnie napisałem do MG czy sprzedają same końcówki 100mm coś jak na zdjęciu tylko nie tytanowe a normalne zobaczymy co odpiszą bo wziąłbym- B6 DIVISION
Według mnie najlepiej wyglądają końcówki te z cienką ścianką tak jak te od MG w tym BMW ,wiadomo każdy ma inny gust- Zasilanie modułów us
Witam mam pytanie skąd najlepiej wziąć zasilanie do modułów usa w kierunkach? nie chce z postoi bo chce mieć osobny wyłącznik pod ręką, do lamp mam już wpuszczony kabelek którym pójdzie + tylko teraz pytanie skąd go najlepiej wziąć- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Dokładnie auto pójdzie w dół to i koło się schowie troche aa daj znać może być na pw ile wyszły Cie heble 345 na przód, czy jeszcze nie masz wszystkiego?- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
No 9.5J musi być koniecznie na przodzie też- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Bo nie miałem czasu oglądać ale to chyba Twoją widziałem u pisarka pod warsztatem czy się myle? jednym słowem gruboo ja chce pakować na wiosne 4x9.5 ale myśle czy coś szerzej jeszcze nie dać- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Co tam teraz działasz?- Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Bierz się za te lampy w końcu ja dałem rade to też ogarniesz pewnie- A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Noo piękny ten czarnuch zdałby się lepsze fotki- Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Hahaha to dzisiaj czekamy na foto też chyba kupie plasti i zobacze jak to wygląda- [A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Te wycieraczki też musze zamówić zapewne ogromna różnica a lustro robi robote !- Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Pokaż to na furze jakaś przymiarka czy coś- Sprzęgło Sachs czy Luk?
No i wybrałem Luk'a jest już u mnie w domu paczuszka początkiem przyszłego tygodnia montaż- B6 DIVISION
Tak czytam i wychodzi na to że miałbym przegub wewnętrzny do wymiany podczas ruszania do tyłu czy do przodu słychac przeskok stuknięcie właśnie gdzieś w napędzie..- Sprzęgło Sachs czy Luk?
Witajcie brać sprzęgło sachsa czy luka? do mojej 1.8t z Q kupuje oczywiscie od diesla biore- B6 DIVISION
Sprzęgło brać z Sachs'a czy Luk'a? myśle że sachs ale jeszcze wole się upewnić - Nowicjusz - wątek powitalny