Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Sprawdz masy a szczegolnie klemy na akumulatorze ,poczysc i sprobuj ,moze posniedzialy
  2. Zmierz napiecie pradu aku ,kreci normalnie?
  3. Wlej octu i pojezdzij troche moze odkamieni i wyplucze syf
  4. Musi a nie musi nie ma reguly ,poprzedni swistalo elegancko i bylo ok,teraz mam inne ,i ledwo je slychac mimo braku kata i wydechu 66mm ,jak jest moc ,nic nie kopci ,i nie bierze oliwy to tylko jezdzic
  5. No powinien byc w slupku pod pasem bezpieczenstwa w takiej piance
  6. No to good ,najpierw kolego trzeba szukac ,ja u siebie przeszedlem gechenne. Z ukladem chlodzenia i mam go skutecznie rozpracowany ,ale to wina mechanika bo uwalil mi glowice swojimi madrosciami ,i finalnie dostalem silnik uszkodzony do montazu. ,teraz zycze szerokosci
  7. Check miga od niedoboru paliwa ,lub braku zaplonu podmienisz cewke miejscami i bedzie wiadomo
  8. To moze wtryskiwacze lpg ,masz od kogo pozyczyc cewki na podmiane ?
  9. A na pb nawet po rozgrzaniu wszystko ok?,bo moze cos z lpg
  10. Moj tez przez sekunde z rana chalasuje ,a smarowanie mam w normie,,pomiar cisnienia oleju prawde powie
  11. Polecam denso u mnie lataja elegancko
  12. Kolego pompA oleju\smog w misce ,lub zawalony syfem uklad smarowania ,jak sie swieci czerwona oliwiarka to sie gasi auto i na lawecie do warsztatu ,dlatego padlo nastepne turbo slawe smarowanie ,sprawdz cisnienie oleju na cieplym i zimnym to sie okaze
  13. Cewki ,sprawdz swiece
  14. szakal222 odpowiedział(a) na pitbulx temat w Audi A4 B5
    No ja tylko na kobylkach pracowalem ,ale to byl od strony kola i w Q mi uwalilo ,rtyle ze tyrkal pol roku ,olej cheba sie nie wyleje ,
  15. W b6 chyba nie ma potrzeby zwalac kokpitu ,ale pewny nie jestem niech ktos potwierdzi
  16. szakal222 odpowiedział(a) na pitbulx temat w Audi A4 B5
    Albo przegub przy skrzyni albo mechanizm roznicowy zdemontuj to sie dowiesz ,prawdopodobnie przegub
  17. I juz tysiaczek poszedl ,dla niektorych to 2/3 pensji
  18. Jak by byly za darmo to prAwie wszyscy by korzystali ,wedlug mnie na dzieciach panstwo nie powinno zalowac grosza ,to jest inwestycja ktora procentuje
  19. Powinna isc gwarancja od nowa
  20. No wiadkmo ze szczepionki sa potrzebne,ja mam fart bo mieszkalem w gorach ,a teraz na wsi ,wiec zanieczyszczenia sa male ,a w miastach to wiadomo
  21. No chyba troche. Drogo
  22. Robia wszystko zeby utrudnic i zarobic ,kasa panie kasa
  23. To bez trojkata i swiatel bo bryka nie uczyztniczy w ruchu. Drogowym,co to za pojeban,,, pytania sa
  24. Dlatego ja uwazam ze dziecko ma obowiazek chodzic brudne jak sie upapra ,i szamac co chceoczywiscie w granicach rozsadku,szczepionki moze i pomagaja ,ale nic nie zastapi natury ,czyli mleka matki i naturalnych zarazkow i budowy systemu imunologicznego , ja zostalem tak nauczony przez moich rodzicow i stosuje na moim 2 letnim mikolaju ,poki co ,odpukac wszystko cacy .czyli reasumujac dziecko +macaniei jedzenie co sie da. Jest jak najbardziej ok ,a trzymanie pod kloszem be

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.