Treść opublikowana przez szakal222
-
Nie zapala, żarzy sie kontrolka ładowania
Sprawdz masy a szczegolnie klemy na akumulatorze ,poczysc i sprobuj ,moze posniedzialy
-
Nie zapala, żarzy sie kontrolka ładowania
Zmierz napiecie pradu aku ,kreci normalnie?
-
W czasie jazdy na obrotach wieje ciepłym na postoju zimnym
Wlej octu i pojezdzij troche moze odkamieni i wyplucze syf
-
Nie słychać turbo
Musi a nie musi nie ma reguly ,poprzedni swistalo elegancko i bylo ok,teraz mam inne ,i ledwo je slychac mimo braku kata i wydechu 66mm ,jak jest moc ,nic nie kopci ,i nie bierze oliwy to tylko jezdzic
-
Błąd poduszki powietrznej, czujnik do wymiany?
No powinien byc w slupku pod pasem bezpieczenstwa w takiej piance
-
W czasie jazdy na obrotach wieje ciepłym na postoju zimnym
No to good ,najpierw kolego trzeba szukac ,ja u siebie przeszedlem gechenne. Z ukladem chlodzenia i mam go skutecznie rozpracowany ,ale to wina mechanika bo uwalil mi glowice swojimi madrosciami ,i finalnie dostalem silnik uszkodzony do montazu. ,teraz zycze szerokosci
-
Telepanie silnikiem i migający check
Check miga od niedoboru paliwa ,lub braku zaplonu podmienisz cewke miejscami i bedzie wiadomo
-
Telepanie silnikiem i migający check
To moze wtryskiwacze lpg ,masz od kogo pozyczyc cewki na podmiane ?
-
Telepanie silnikiem i migający check
A na pb nawet po rozgrzaniu wszystko ok?,bo moze cos z lpg
-
a4 B5 1.8T problem z turbina
Moj tez przez sekunde z rana chalasuje ,a smarowanie mam w normie,,pomiar cisnienia oleju prawde powie
-
Jakie świece do 2.0 ALT LPG
Polecam denso u mnie lataja elegancko
-
a4 B5 1.8T problem z turbina
Kolego pompA oleju\smog w misce ,lub zawalony syfem uklad smarowania ,jak sie swieci czerwona oliwiarka to sie gasi auto i na lawecie do warsztatu ,dlatego padlo nastepne turbo slawe smarowanie ,sprawdz cisnienie oleju na cieplym i zimnym to sie okaze
-
Telepanie silnikiem i migający check
Cewki ,sprawdz swiece
-
Brak napędu
No ja tylko na kobylkach pracowalem ,ale to byl od strony kola i w Q mi uwalilo ,rtyle ze tyrkal pol roku ,olej cheba sie nie wyleje ,
-
W czasie jazdy na obrotach wieje ciepłym na postoju zimnym
W b6 chyba nie ma potrzeby zwalac kokpitu ,ale pewny nie jestem niech ktos potwierdzi
-
Brak napędu
Albo przegub przy skrzyni albo mechanizm roznicowy zdemontuj to sie dowiesz ,prawdopodobnie przegub
-
Tacierzyństwo
I juz tysiaczek poszedl ,dla niektorych to 2/3 pensji
-
Tacierzyństwo
Jak by byly za darmo to prAwie wszyscy by korzystali ,wedlug mnie na dzieciach panstwo nie powinno zalowac grosza ,to jest inwestycja ktora procentuje
-
regeneracja baterii laptopa warto?
Powinna isc gwarancja od nowa
-
Tacierzyństwo
No wiadkmo ze szczepionki sa potrzebne,ja mam fart bo mieszkalem w gorach ,a teraz na wsi ,wiec zanieczyszczenia sa male ,a w miastach to wiadomo
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
No chyba troche. Drogo
-
Pytanie - prawko, egzamin
Robia wszystko zeby utrudnic i zarobic ,kasa panie kasa
-
Pytanie - prawko, egzamin
To bez trojkata i swiatel bo bryka nie uczyztniczy w ruchu. Drogowym,co to za pojeban,,, pytania sa
-
Tacierzyństwo
Dlatego ja uwazam ze dziecko ma obowiazek chodzic brudne jak sie upapra ,i szamac co chceoczywiscie w granicach rozsadku,szczepionki moze i pomagaja ,ale nic nie zastapi natury ,czyli mleka matki i naturalnych zarazkow i budowy systemu imunologicznego , ja zostalem tak nauczony przez moich rodzicow i stosuje na moim 2 letnim mikolaju ,poki co ,odpukac wszystko cacy .czyli reasumujac dziecko +macaniei jedzenie co sie da. Jest jak najbardziej ok ,a trzymanie pod kloszem be
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka