Treść opublikowana przez szeryf
-
Jak zakodować i podłączyć Aux IN Concert 3
Trzeba zakodować AUX w radiu żeby działało. O podłączeniu jest coś w temacie o AUX w RNS-E. Wystarczy wpiąć 3 piny w odpowiednie miejsce opisane na obudowie radia.
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
pytasz czy stwierdzasz? jeśli pytasz, to z cabrio nie podejdą, bo przy otwieraniu drzwi opuszcza się lekko szyba.
-
Concert 3, Aux In zmieniarka USB
Będzie, wystarczy tylko zakodować ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ---------- piszesz o aux-in podłączanego zamiast zmieniarki? jeśli tak, to w tym radiu jest to lekkim nieporozumieniem po pierwsze koszty, po drugie zajmujesz wejście zmieniarki
-
Concert 3, Aux In zmieniarka USB
Concert 3 ma Line-IN, możesz je podłączyć za kilka zł. Jest opis dotyczący RNE-E, zasada ta sama, tylko w inne piny trzeba podłączyć.
-
z Concert 2 na Concert 3
Na jaki? W tym temacie 2 razy pisałem na jaki.
-
z Concert 2 na Concert 3
a zadałeś sobie trochę trudu żeby przejrzeć wcześniejsze wątki? Wzmacniacz masz w bagażniku pod lewym boczkiem, zaraz pod szybą. A jak wygląda to sprawdź w necie, wystarczy w googla wpisać "wzmacniacz antenowy audi a4 b7" https://www.google.pl/search?q=audi+a4+b7+front+light+led&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=B1qUU4TjDqWX7Qap7YGABg&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=657#q=wzmacniacz+antenowy+audi+a4+b7&tbm=isch&imgdii=_, to chyba nie takie trudne? nie można wszystkiego dostać na tacy
-
Renowacja skóry na kierownicy
A czy można coś zrobić z delikatnie świecącą kierownicą (skóra nigdzie nie przetarta) żeby była matowa?
-
Światła Do Jazdy Dziennej Dlr I Przełącznik Auto
Wiem że ma, ale nie wiem jak to wszystko z nim spiąć.
-
podgrzewanie siedzenia wypaliło dziurę w skórze
Jak mata zrobiła dziurę w tapicerce, to na 100% już nie działa. Miałem to samo u siebie, tylko że dziura nie była na wylot. Zlutowałem przepalony kabel i na razie działa, ale grzania siedzenia używam bardzo rzadko.
-
Światła Do Jazdy Dziennej Dlr I Przełącznik Auto
Wszystko oprócz czujnika zmierzchu, jeśli kolega go posiada
-
z Concert 2 na Concert 3
Ale co mam podlinkować? Jeśli chcesz żeby działały oba tunery w Concert 3 to musisz wymienić wzmacniacz antenowy na taki z końcówką AF lub AG Teraz masz pewnie z końcówką P.
-
jaka jest różnica między Concert III a Symphony III ?
Na środku podszybia.
-
jaka jest różnica między Concert III a Symphony III ?
Albo przyłóż do kratki ucho Jeśli jest to będzie go słychać.
-
Światła Do Jazdy Dziennej Dlr I Przełącznik Auto
Jesteś pewny że to zadziała? W b7 ze zwykłymi lampami przełącznik auto działa tak, że albo nie świeci nic, albo świecą mijania. No chyba że zakodować biksenon i pokombinować z kablami, ale i tak nie wiem czy się uda.
-
okleina czarny połysk w atrapę
Ładnie wyszło Chrom okleiłeś jednym kawałkiem, czy gdzieś łączyłeś?
-
z Concert 2 na Concert 3
Załatwi jak zmienisz wzmacniacz antenowy, zresztą przejściówka z diversity nie jest potrzebna, bo wtyczka pasuje. Concert 3 ma 2 tunery FM, Concert 2 ma 1, drugim kablem wraca sygnał do wzmacniacza o sile sygnału i na jego podstawie wzmacniacz robi korekcje, itd.
-
z Concert 2 na Concert 3
Żółta wtyczka to antena diversity. Jeśli nie zmienisz wzmacniacza antenowego na taki z końcówką AF to nie możesz jej podłączać do radia.
-
Czym "zakleić" odpryski na lakierze?
Kup sobie lakier zaprawkowy, będzie dużo lepszy niż do paznokci w ASO możesz kupić pod kolor, czasami w motoryzacyjnych też są, jak nie masz wyszukanego koloru to znajdziesz bez problemu.
-
Różnica w szklach reflektorów przednich
Szkła w lampkach zwykłych na 99% są takie same jak w bixach, na moich jest nawet homologacja 00RL.
-
Radio Audi Chorus III/Concert III działa MP3?
Ja mam Symphony II+ (III) i czyta mp3, z tego co pisali ludzie na forum, to Concert też czyta mp3, Chorus nie czyta.
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
Ja rozklejałem lampy bez podgrzewania, ściągnąłem spinki i delikatnie śrubokrętem oddzielałem obie części Po złożeniu podgrzałem łączenia suszarką i nic nie paruje Ale po podgrzaniu w piekarniku pewnie jeszcze łatwiej się rozkleja. Niedługo będę powtarzał operację to sprawdzę
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Daj linka do tych odbojników z golfa
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
Ja składałem na tym co było, nic nie paruje.
-
wyjście AUX w Symphony II
Jeśli masz na myśli Symphony z kasetą, to tylko emulator zmieniarki. AUX ma Syphony II+/Concert II+.
-
zderzak s-line przeróbka pod spryski
W zwykłym zderzaku są mocowania sprysków, wystarczy wyciąć otwór w zewnętrznej warstwie zderzaka. Może w s-line jest tak samo?