Treść opublikowana przez Marc!n
-
Wykres auta po chipie - 1.8T+DP - by Gregor10
Ja do dziś żałuję, że nie wziąłem wtrysków wtedy od Ciebie
-
Seria + DP i 190@290 na LPG - by Gregor10
Muszę zacząć od tego, że żałuję 1,5 roku jazdy serią Na zmianę programu wybierałem się poza podkarpacie ale na szczęście natrafiłem na Gregora10. Przed softem zastąpiłem katalizator DP, wymieniłem świece i filtr powierza na nowy. Instalacja gazowa też przeszła jakieś zmiany gdyż zakładając gaz nie przypuszczałem, że coś będę modził. Tak więc obecne graty to: reduktor kme silver fi8, wtryski hana h2000 niebieskie, faro 8mm. Seria nie była hamowana, 130g/s utwierdziło mnie w przekonaniu, że silnik jeszcze do czegoś się nadaje Po sofcie wyszło 190KM i 290Nm, pozwala to w miarę sprawnie się przemieszczać na naszym zróżnicowanym terenie Na więcej nie pozwoliły wtryski, możliwe, że filtr nie jest w najlepszym stanie (nie sprawdzałem) lub pompa niedomaga. Może to i dobrze bo turbo nie dostaje tak po d*pie i ma jakiś tam zapas. Strojenie LPG na AFR też oczywiście ogarnął Grzegorz, dzięki temu spalanie nieznacznie spadło a ja cieszę się jazdą na tanim i ekologicznym paliwie
-
Wykres auta po chipie - 1.8T+DP - by Gregor10
bfb ma k03-029? co ograniczyło wynik? czy nie chciałeś mocnego softa? Nie ma źle bo też tak mam, ale wydawało mi się że BFB może więcej Jak patrzę na b6 to wydaje się strasznie ciężka, toporna a tu proszę, waży prawie jak mój paździerz
-
Porównanie felg mega szybko odpowiedzi szukam
zrób ankietę tak na serio to poproś o nr bity wewnątrz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie zebym sie czepiał ale nie chwaliłbym się tym aż tak Ja tam zawsze na legalu 1z od niemal 5 lat tankowany na UA, nie bawię się w handel bo wszystko schodzi na własne potrzeby. Auto zwróci się z oszczędności na paliwie Cena PB podobna. Jak PD jeździ na tej ropce? Ja na VP nie narzekam, wręcz przeciwnie. Z PB nie mam dobrych doświadczeń.
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
Jak -40 to luz, bo 1ba to bardziej do suva niż do sedana Dobrze, że pali niewiele to jakoś można przeżyć brak mocy, wyprzedzanie z tym motorem przypomina grę w szachy.. jak się nie zna drogi to ciężko coś zrobić
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
Jak to mówię, dobry zetor nie jest zły Mam klona ale oczywiście na ori 15" żeby jakoś pod górkę wypełznąć. Co to za wtryski na fotce? czyżby coś się działo pod maską Z napinaczem też walczyłem 3 miesiące temu, ciasno i ciężko wisko zablokować ale żabka zrobiła robotę Rób coś z zawiasem bo 17" i 1ba nie będzie dobrze wyglądać.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spokój, cisza nawet na przejściu nie sprawdzali dokładnie i mogłem mieć fajek pod sam dach jak pomyślę, że musiałbym 70l po 5 z groszem zalać jeszcze kilkanaście strzałów i auto się zwróci
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pogoda niezła, miejscówa też nie głupia.. tylko frekwencja mogła by być lepsza Właśnie wróciłem z UA 3h cała wyprawa, sam dojazd w jedną stronę 50 min tak że nieźle. ON po 3,30 reszta czyli vodka, słodycze itd grosze bo hrywna g warta a u nas
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Poczekam, popatrzę ja się sytuacja rozwinie, dobrze, że nie przecieram szlaków Zbieraj graty zbieraj i chwal się jak najszybciej ładnymi kreskami P.S. FMIC 140 czy 180?
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
I rejestracja to październik '99, z bliska auto też źle nie wygląda Fajnie, że się podoba, a myślałem że RS6 to dobre koło Jest jeszcze ciekawostka jeżeli chodzi o VIN ale to innym razem Od jakiegoś czasu na półce leżą wtryski 320cc, do szczęścia brakuje co najmniej hybrydy i fmicka + soft... no może jeszcze sprzęgła plany są, czy coś z tego wyjdzie - nie wiem, a b7 czy c6 coraz tańsze Jutro jak pogoda pozwoli auto zejdzie w dół.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ma ktoś może kabelek do staga 4?
-
3sdm 8.5 cala 225/40/18
+1
-
[B5 APU] 1.8T QUATTRO AVANT na 18` RS
2xx to 299 czy 201? W sumie i tak za chwilę będzie mało
-
[B5 APU] 1.8T QUATTRO AVANT na 18` RS
Dziwne to niebieskawe wnętrze.. jak buda zdrowa to może swap na upragnione 2.7? Też jestem za spoilerem, do kompletu jeszcze lexy z tyłu
-
[B5 1Z] A4 TDi
Koło :slina: Ale odpowietrznika nie musiałeś malować Ja odpuściłem wykręcanie kolektora jak wywalałem kata w 1z, teraz żałuję bo syf taki sam jak nie gorszy +1
-
QUATTRO a szerokośc felg i opon !
Dorze kumam, że chcesz mieć 3 felgi z et 35 i jedną et 42?
-
Wycięcie katalizatora i wstawienie strumienicy w A4 B6 1.9TDI
Jak masz upierdliwych diagnostów to zostaw puchę a wybij środek. Ja wstawiłem kawałek rurki a kata sprzedałem w całości (bez flansz). Za strumiennice czy inne wynalazki szkoda płacić
-
Skrzynia z 1,9tdi 110km do 1.9tdi 90km czy pasuje??
diesle a zwłaszcza ten "potwór" powyżej 3,5k rpm już nie będzie tak ochoczo ciągnął. Mam w rodzinie 1z i powyżej 3k nie ma co ciągnąć Co innego jak by odcinało turbo przy 2-2,5k rpm.
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Jakiegoś mega przekłamania nie ma Zamienniki opon. Kalkulator opon. Przelicznik opon. Opony.com.pl ale na 18 przy niskim profilu już licznik leci w kulki
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Tylko jeden dekielek mam cały, 2 mają połamane zaczepy a czwartego nie ma Coś tam jeszcze usiądzie tylko nie mam na razie kluczy, no i z rantami błotników coś by zrobić Co do kółek to nigdy nie byłem zwolennikiem rantów (choć w tym przypadku to raczej rancik) i śrubek ale chyba muszę zmienić zdanie.
-
Czy ktoś używa takich DRL
Wydawało mi się, że moda na oświetlenie choinkowe w aucie już minęła Lepiej coś zdziałać z ori lampami, będzie taniej i ładniej To tylko moje zdanie, zrobisz jak Ci się podoba.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak, folija. Mam gdzieś jeszcze kawałek jak coś. Pewnie wpadnę w niedzielę to mogę zabrać Pomarańczową na obrys też mam
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
pewnie chcieli przymierzyć do kijanki tylko nie dostaną dodatku na adaptery a i sprężyn by ciąć
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Wyślij zdjęcie i dowód na policję Miód