Treść opublikowana przez Marc!n
-
[B7 ALT] chip , daje jakieś efekty?
Z każdego motoru można wycisnąć coś więcej, fabryka nigdy nie wypuści auta wykorzystującego w 100% podzespoły. Taki mod w połączeniu np z poprawionym dolotem i wydechem i już nie wypada to tak całkiem słabo Jak ktoś ma parcie na każdego KM i Nm to czemu nie..
-
fotele skóra
Nie będzie p&p, będzie rzeźba ze środkową szyną ale wszystko do ogarnięcia
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
W b5 jeszcze nie bylo czujnika... Nie było w aeb i ajl, wszystkie nowsze już mają Zrób test pompy paliwa, ale pewnie będzie tak jak Pioteros pisze.. ecu nie ogarnia k03s bez zmian w sofcie. Lpg też ustawiane pod stare turbo. Najlepszym rozwiązaniem będzie virus a wcześniej skompletowanie reszty układanki czyli fmic+wtryski żeby się nie bawić w korekty.
-
Stuka jak jadę po bruku, zawieszenie ok.
szarpaki wszystkiego nie pokazały lub diagnosta nie wszystko widział najlepiej rozkręcić i własnoręcznie sprawdzić łącznie z amorkami.
-
montaz gwintu
kombinuj z odbojami jak chcesz beton
-
Śruby wahacza.
Śruba łącząca górne wahacze to koszt ok 10zł (febi) w motoryzacyjny od ręki. Śrubę do banana dostaniesz w zestawie z nowym wahaczem, chyba że kupujesz jakąś kamokę czy nie wiadomo co jeszcze.. możesz ją dobrać gdziekolwiek byle by długość odpowiadała i twardość 10.9
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
Gwint do wyrzucenia A tak na serio to NAKRETKA zawieszenie gwintowane gwintu gwint KW FK (4270474430) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Zmierz średnicę gwintu i jak ktoś potwierdzi że nakrętka od HR podpasi (na foto wygląda na 99% tak samo) to mogę Ci opchnąć taką bo mam akurat na zbyciu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ta b6 wymiatała.. jeszcze trochę i zacznie mi się ten model podobać GT 500 najładniejszy dźwięk, II miejsce corvetta. Najgłośniejszy chyba jakiś ulep (chyba honda) z "wydechem" przed przednim kołem Jakoś słabo wyglądały te e60.. a niby +-300KM, jednak masa robi robotę. Najładniejsza jak dla mnie supra ale to już mój zryty beret przez F&F i NFS
-
Jakie firmy polecacie?
Przepłacisz jak kupisz części w ASO, jak kupisz tanie zamienniki to też może w efekcie końcowym wyjść drożej niż za części lepszej jakości amorki sachs/bilstein, klocki ferodo, łożyska FAG, wahacze master sport/TRW/Lemforder
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
Najlepiej zmierzyć miarką od końca gwintu do spodu nakrętki ale zwoje też w sumie można liczyć
-
Jakiej firmy przegub zewnetrzny
osłona lobro lub spidan to koszt ok 25zł/szt, jakoś nie chce mi się wierzyć, że ta z ASO przeżyje 4 takie osłony A do wymiany nie musisz ściągać przegubu jak masz takie coś :grin:Jak osłona pękła to przegub do rozebrania i wyczyszczenia jak jeszcze nie stuka.. na niektóre rzeczy warto rzucić okiem kilka razy do roku to mniej pociągnie po kieszeni
-
Gwintowane zawieszenie Pomocy
Tak jak Krzysiek pisze - wyjmij, porządnie wyczyść, porozkręcaj i sprawdź czy amorki jeszcze się do czegoś nadają. Reguluje się na aucie ale w takim stanie pewnie tego nie ruszysz Aha i najważniejsze, gleba nigdy nie jest za duża
-
Witam !!! Pomocy Dzwiek metaliczny prawe przednie koło
Najlepiej rozkręcić zawias i własnoręcznie posprawdzać. W te procenty jeżeli chodzi o amorki to też bym za bardzo nie wierzył
-
Zawias Gwintowany Mts ? Pomóżcie !
Nie wiem jak sytuacja wygląda z b6 ale do b5 quattro bardzo ciężko znaleźć używany gwint a nowy chinol kosztuje 2x tyle co do ośki Przy montażu nie ma problemu
-
[ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
Brakuje neonów pod autem i maski w karbonie.. przód miazga a z nowym zderzakiem tył mu dorówna Zamiast tych laminatów czy chromów trzeba było zrobić swap. A lambodorsy kiedy?
-
Zawias Gwintowany Mts ? Pomóżcie !
ja bym na Twoim miejscu szukał używki I tak masz lajtowo bo nie masz Q
-
Jakie żarniki do a4 b5 oryg. Xenon samopoziomujący...
jw, jedyne słuszne
-
Abs
Jakieś błędy vag? Prędkości na każdym kole takie same?
-
Zawias Gwintowany Mts ? Pomóżcie !
ja mam używkę H&R i do dziś jestem w szoku, że jest na tym komfort brat swego czasu miał ta-technix to straszne gówno.. twardy jak by nie miał sprężyn i tył wylał po niecałym roku. Zdania zawsze będą podzielone.. ale prawda jest jaka jest. Od wyrobów z najniższej półki nie ma co zbyt wiele oczekiwać
-
Po wymianie sprężyn na nowe tył nadal nisko siedzi - help
każdy obniża a Ty podnosisz też pierwsze słyszę o rozciąganiu sprężyn.. nie wolałeś zrobić gdzieś na zamówienie? zrobili by i wyższe i twardsze
-
Zawias Gwintowany Mts ? Pomóżcie !
Nie wiem, czy MTS w ogóle robi gwint z regulacją twardości.. jak masz na myśli taki gwint ZAWIESZENIE GWINTOWANE MTS AUDI A4 B5 GWINT (4265433505) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to regulacji on na pewno nie ma. Musiał byś szukać w używkach koni, kw etc żeby mieć takie udogodnienie. Ja jestem zdania, że lepiej kupić markową używkę niż nowe badziewie
-
Wymiana tulei belki tył- wskazówki, porady ;)
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-tylnej-belki-tulei-belki-50089/
-
montaz gwintu
i po numerach nic w goglach nie znajduje ? Co do podkładki między nakrętką a sprężyną to nie jest ona konieczna ale ułatwia kręcenie. Ja nie mam w ogóle tych podkładek, zaokrągliłem koniec sprężyny, żeby się nie wcinała w nakrętkę przy regulacji i posmarowałem - nie ma żadnych problemów przy kręceniu Rzuć foto tego gwintu.
-
Jakiej firmy przegub zewnetrzny
Przeważnie jest opisane do jakich wersji silnikowych pasuje. Do AJM'a pasi większy przegub taki jaki jest w 1.8T 180KM i nowszych mocniejszych v-kach PRZEGUB SPIDAN VW PASSAT B5 AUDI A4 A6 A8 OKAZJA!! (4243680446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. A ośka czy quattro jest bez różnicy Ja do 1z prawie rok temu zakładałem ruville (70zł/szt) i póki co dają radę
-
Proszę o ocenę logów przed i po programie.
http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/a4-1-8t-aeb-soft-gregor-316779/ Wszystko kwestia strojenia.. jak nie chcesz robić korekty na 320cc to zostaw tak jak jest. Pamiętaj, że stuków nie masz tylko ecu cofa zapłon aby do nich nie dochodziło. tak można jeździć, zwłaszcza, że jeździsz na LPG na którym wcale nie cofa zapłonu. Auto po sofcie ma zawsze bardziej agresywnie ustawiony zapłon.. Było o tym już w Twoim temacie z wykresem itd Po sofcie najlepiej już nic nie grzebać! A co, jak i gdzie zostaw tunerowi