Treść opublikowana przez Marc!n
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
długo się zastanawiałem nad tym kołem ale na szczęście mi przeszło, kwestia gustu Poza tym wydech, spoiler, tylne lampy nie mój gust ale grunt, że coś się dzieje Kręć niżej bo jest z czego
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jest wątek dotyczący sprzęgła do 1.8T i chyba już wszystko jasne. 2.7 będzie sporo droższe w utrzymaniu i doprowadzeniu do stanu używalności a jakoś mega lepiej nie pojedzie niż dobrze zmodzone 1.8 Chyba, że nie masz co z kasą robić... ale jeżeli tak, to są ciekawsze opcje niż 2.7
-
[A4 B5 1.8T ANB] Inne obroty na VAG inne na obrotomierzu
Też proponuję to rozwiązanie. Nie da się tego raczej vagiem wyregulować
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Dawaj te 13mm bo węższe są bez centrowania (10mm mozna czasem trafić) a felgi wymagają jeszcze pierścienia centrującego także trochę strasznie może to wyglądać.. ja przynajmniej na takim zestawie bym nie zapier.... Nadkola zawsze można usunąć lub poprzycinać
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
- Urwało mi wahacz !
Podpisuję się pod tym czym tylko mogę Ten zawias nie jest zły, jest wymagający więcej uwagi i $. A to, że większość ludzi zagląda pod auto dopiero jak coś się spier*&%^ a później zakłada byle badziewie, nie może przekreślać tego typu zawieszenia. A4 to przecież nie jedyne auto z tym rozwiązaniem i jakoś ludzie na tym jeżdżą Zawsze można zmienić auto.. bo czasu nie cofniesz i konstruktorów nie zmienisz- Stożek 2.0 TFSI
Ja odradzam wszelkie stożki A jak już musi być stożek to jak najbardziej filtrujący. nie jakieś badziewie z tesco (ja nigdy stożka nie założę ale to moje zdanie ) Lepiej przerobić dolot i wydech..- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak chcesz jeszcze tym pojeździć zwłaszcza po koksie to warto ruszyć dół. W innym wypadku tylko sprzedaż auta Jak kupisz turbo i wymienisz głowicę to prawie jak byś zrobił swapa.... a generalka to nadal nie będzie- Dokładki czarne w zderzakach
Jak wsadzisz głowę pod zderzak to będziesz wszystko wiedział- Jakie głowice pasują do AJL?
nie bo mam suchy to go nawet nie dotykam Ale jak rzucisz hasłem w dziale "układ napędowy" to na pewno ktoś pomoże.- Jakie głowice pasują do AJL?
Tak będzie pasować od AEB bo to ta sama, od ADR chyba też. Jak Ci nie zależy na szerokich kanałach to od APU i ANB też można założyć.- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czasem taka "babcia" b5 wygląda lepiej i jeździ lepiej niż nowsze wynalazki rocznik auta to nie wszystko 320 to chyba na 17"... aczkolwiek mogę sie mylić, w końcu mam tylko babcie b5- PILNEE ! zapieczona Sruba od gornych mocowan wahaczy
lej wd40/płyn hamulcowy, nakręć nakrętkę ta by była na równi ze śrubą i bij młotem ile wlezie. W zwrotnicę w miejscu tej śruby też możesz śmiało bić Musi puścić, u mnie udało się dopiero na drugi dzień i po zmarnowaniu prawie całego wd Palnik to ostateczność. Jak będziesz składał z nową śrubą to porządnie wszystko wyczyść i nie żałuj smaru- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
może wtryski strzelają focha i nie leją tyle ile powinny ale to by było co najmniej dziwne żeby tak 2 jednocześnie..- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nic tylko robić 2 mapy: tryb normalny i awaryjny a myślałem, że w PL ciemnogród bo angola nie zarejestruje i ciemne szyby nie przejdą- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Podaj nr tych leżących na półce wtrysków. 0280155897 +-320@3bary kupiłem od gregora10 bo miałem plany na k03s ale chyba kij z tego będzie TyBucu ja bym popier**lił taką norwegię- concert 2 z a3, a8 , a4 b6 b7 do b5
Na moim pisze, że jest z a3 ale ładnie pasi licznik 1/2 fis więc się wył co godzinę i nie hula gala reszta działa Co miałeś nie tak, że procek do wymiany? Skończyło się wymianą proca czy naprawiłeś w inny sposób?- Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
bez kanału można sobie spokojnie poradzić. Ja wstawiłem kawałek rurki z nierdzewki więc mod za free. Za kata dostałem kilka groszy a n prawdę po 19 latach miał już dość auto nie dymi więcej niż przedtem, dzwięk też się znacząco nie zmienił.. Jakiegoś mega przyrostu nie czuć ale w silniku z turbo im luźniejszy wydech tym lepiej Ja polecam pozbycie się tego badziewia jak najszybciej- [1.8 '98] Jakie świece do 1.8 benz+lpg ?
Jw. nie kombinuj z jakimiś specjalnymi do lpg czy innymi wynalazkami bo to wszystko lipa. Ori najlepsze- doładowanie 0,5 bara dopiero przy 4000obr/min - to normalne?
sprawdź dolot pod ciśnieniem może gdzieś ucieka ciśnienie..- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dla mnie idealne są 320.. do dziś idealnie leżą na półce mój paździerz ich raczej z bliska nie zobaczy tak jak i k03s więc jak ktoś by chciał to mogę pogonić (długa dysza w sam raz do APU/ANB gdzie seryjnie jest reg 4 bary co podnosi ich wydajność) Wiadomo, jak ma się plany na więcej to lepiej kupić wydajniejsze niż za chwile znów zmieniać.- Wycięcie drugiej sondy z programu
najlepiej jak poprosisz o to przy sofcie.. wyjdzie najkorzystniej. Tulejki G dają i było o tym nie raz- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no to już Piotrek wiesz co robić 320 są tańsze i bardziej dostępne. Niby ludzie biorą te turbawki a nikt się wykresem nie pochwali- [ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Jakkolwiek byle by było szczelnie i bez załamań- [B7 ALT] chip , daje jakieś efekty?
wszystko kwestia grubości portfela.. dla mnie dobry N/A to co najmniej V6 lub VR6 ale co kto lubi. Mając jednak 1,5 tonowe B6 i ALT pod maską wolał bym pewnie dołożyć do koła niż na siłę zbliżyć się do serii 1.8T - Urwało mi wahacz !