Treść opublikowana przez Marc!n
-
Lampy do jazdy dziennej DRL Co Polecacie...
Jakie problemy? Nieraz mijałem mundurowych i kontrole też miałem i nikt nic nie mówił na to. Z takim podejściem najlepiej sprzedać auto to odpadną opłaty, naprawy i ryzyko wypadku
-
Kodowanie pilota
to może dorób drugi, koszt nie jest kosmiczny a zaoszczędzisz sporo nerwów jak ten jeden jedyny zgubisz
-
Lampy do jazdy dziennej DRL Co Polecacie...
Ja polecam moduł DRL dzięki któremu mamy światła do jazdy dziennej przy wykorzystaniu świateł drogowych (można podłączyć pod ori halogen). Światła oczywiście automatycznie się włączają a zakres regulacji mocy światła pozwala je ustawić pod siebie. Ceny na alldrogo od 45zł w górę. Ewentualnie żarówka h7 na ledach i odpowiednia instalka ale to tylko pod bi-xenon
-
czy wejdzie tako fela??
żadna z tych bo to tylko 17
-
Manetka tempomatu
Cześć. Wie ktoś coś na temat tej manetki z tempomatem? MANETKA TEMPOMAT Passat B5 Golf IV Audi A3 A4 A6 (3887422039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Cena to tylko 51zł a może w końcu będzie płynnie działać. Mam teraz oryginał ale nawet po czyszczeniu FIX łapie sporadycznie, wywala błąd w ECU i przestaje działać Zastanawiam się nad tą z aukcji ale nie wiem czy faktura i kolor plastiku nie będzie się odróżniał. A może da się przełożyć wnętrze do oryginalnej obudowy?
-
[B5 APS] by czorny
Nie będę się przekopywał przez 76 stron i poczekam aż auto wyjedzie ukończone na pewno zryje mi beret i jeszcze długo nie sprzedam b5 Zayebisty patent z wydechem, sam się zastanawiałem nad przeszczepem klapek od czegoś nowszego ale fajnie, że jest taki gotowiec Tylko felgi ujnia straszna, jak chcesz to mogę się wymienić za moje
-
prosba o analize logow
To tamte logi czym robiłeś Spróbuj tego VCDS lite 1.2 full version VCDS lite 1.2 full version [] - - It's Free! : Vag-Diag : VAG diagnostic tools
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Wolałbym nie ingerować w budę, jeszcze szpachla popęka Jak będzie przycierać o ranty to może felga straci trochę na wadze na tokarce
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
A co z obcieraniem? Dać dystans na tył 5mm? 215/40 nie jest dużo wyższe a może będzie mniej stresu
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Da się na tym po naszych pięknych drogach jechać nie bojąc się o rozcięcie gumy lub urwanie felgi na pierwszej dziurze? Jak na razie jestem przyzwyczajony do parkowania na krawężnikach i omijaniem dziur też się zbytnio nie przejmowałem Jakie masz ET? ociera coś gdzieś?
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Najbardziej aktualne foto, obok 2.8 Q brata Szkoda, że już drogi czarne
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Gumy i przymiarka jak już będą miały być założone, na 1BA jeszcze by mi klisze w aparacie rozsadziło Za części + wymianę u mechanika wyszło niecałe 800, jak sam ogarniesz wymianę to sporo z tego zostanie w kieszeni. Warto jeszcze wrzucić nową uszczelkę pod dekiel zaworów, ja jej nie wymieniałem bo założyłem nową pół roku wcześniej a dekiel i tak jeszcze będę ściągał i dawał do malowania.
-
Sprzęgło - Pomoc-y
Docisk i tarcza nie ma nic wspólnego z rozrusznikiem, szkoda że nie wleciał zestaw od AWX, sam się nad nim zastanawiam i ciekaw jestem opinii. Szukaj lepszego "mechanika"
-
wymiana ecu
przekodować lub usunąć immo
-
jakie żarówki stosujecie w przednich lampach
Lampa ori Valeo, chyba nigdy nic nie regenerowane bo jak droga mokra to też *uja widać. Mijania h7 HID 4300K, drogowe zwykła h7 55W Bosch. Najlepszym sposobem na poprawę będzie chyba tylko przeróbka na bi-xenon i markowe żarniki.
-
Adaptacja zawieszenia do B5
Mi też jakoś ona pierwsza wpadła w oko A co do zawiasu to poluj na używany gwint, ewentualnie jakieś sprężyny niższe od tych co masz, o ile amorki jeszcze dobre. Nowych zarówno sprężyn jak i gwintu raczej bym nie brał.
-
Samochód traci moc TURBO ?
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ Sprawdź sztangę, ewentualnie porób logi może n75 nawala.
- Sprzęgło - Pomoc-y
-
Jaka Turbosprężarka do 1.8 T AEB
Używka to loteria, ja bym wolał zregenerować lub od razu zrobić z niej hybrydę na k03S. Ale jak byś jakimś cudem trafił oprócz tego co podał kkrawat na k03-073 lub k04-015 to bierz nawet zarżniętą
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
i tu zaczynają się schody.. ---------- Post dopisany 04-02-2014 at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2014 at 12:31 ---------- Sezon 2014 będzie w takich laczkach 18" ET35 do tego gumka 215/35 lub 215/40 co na 8,5J jakoś będzie wyglądać, pewnie jakiś dystans na tył no i oczywiście gwint najniżej na ile pozwoli podjazd do domu Zastanawiam się tylko czy nie pomalować ich w ciemniejsze srebro/stal co powinno lepiej wyglądać przy jasnej budzie
-
Zostawić i przemalować czy zmienić na 18` :)
Ja bym zmieniał na 18 i wrzucił inną oponę, chociażby 225/40. W czerni lub graficie 17 zginie z grubą oponą, będzie prawie jak stal na zimę Ale zrobisz jak uważasz.
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Jak wrzucałem link to jeszcze były Te 19 Binno jakieś takie bez jaja, a rozmiar w tym wypadku nie jest najważniejszy Ja już koło mam, d*py raczej nie urywa bo żadna to nowość ale mi się podobuje, no i ten tego no.. będę w końcu spał spokojnie i zaczynał dzień od czego innego a nie skrolowania kolejnych stron z kołpakami
-
[ALL B5] Czerwony Jamnik z czerwonym I na końcu do wożenia 4 liter
To te prosiaki co miałeś na handel? Opona 215/35?
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Dobrze, że ją odchwaściłeś Fajnie, że coraz więcej ludzi wie, że nie ma czegoś takiego jak s-line w B5.. no ale el lędźwie to pompowane nie są Pewnie brakuje Ci Q w te długie zimowe wieczory Niech służy jak najdłużej.
-
Proszę o pomoc w wyborze felg :)
Jak zawias będzie seryjny to nie ma co szaleć z wzorem Dobrze się upewnij z jakimi parametrami felgi i opony można upchnąć aby to wyglądało i pozwalało się jeszcze przemieszczać.