Treść opublikowana przez Marc!n
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
raczej tak, co innego gdybyś dopiero soft robił i przy okazji chciał usunąć 2 sondę.. Najlepiej podzwoń po okolicznych tunerach i popytaj o cenę
-
Oxygen sensor +25
Sprawdź dobrze ten dolot, jak jest nieszczelność to silnik dostaje więcej powietrza niż zmierzy przepływka.. Sprawdź ciśnienie paliwa, podmień wtryski, może któryś niedomaga. Wymień wężyki od podciśnień, nie ma dużo roboty, majątku też nie kosztują a przynajmniej tego będziesz pewien. Rób logi to wyjdzie czy sonda się do czegoś nadaje (ale jak błędami nigdy nie rzucała to powinna być ok) No a przede wszystkim zainwestuj w odpowiednią przepływkę.. może reszta działań okaże się zbędna.
-
[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda
Poka te dekory i pisz od razu gdzie i za ile
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Teraz moda na 3d to i na kołach może pisać, brakuje jeszcze hd ale chińczyki się poprawia Bierz ori 3SDM albo 0.01 albo 0.05 a najwyżej oponę jakąś gorszą..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
to ja też to mam dla mnie w miarę równo chodzi dopiero silnik elektryczny, choć i tak w logach pewnie by mu coś wyszło
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
z jednej strony jak się nic nie dzieje to ja bym nie ruszał tych podciśnień... ale z drugiej, koszt nie wielki a zyskujemy pewność i ciekawszy wygląd w przypadku kolorowych silikonów.
-
może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm
czarny jest na +-160kM i pod miedź 6mm, lepiej wrzucić coś czego za pół roku nie trzeba będzie wymieniać na wydajniejsze.
-
Z jakim momentem dokręcać śruby w kołach?
Ja od jakiegoś czasu smaruje gwint odrobinką smaru grafitowego, koła jeszcze nigdy nie odpadły ani się nie poluzowały. Przy dokręcaniu na sucho potrafi się tak pozapiekać, że później i tak trzeba na klucz stawać żeby puściło a za chwilę śruby do wymiany
-
[B5 ATW] A4 B5 FL 1.8t Q USA
Czemu butla nie w kole? Silnik raczej AWT. Tak to fajny egzemplarz, automat jest świadomym wyborem?
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Oby to było tylko to. Nie ma tego złego... świetna okazja do zmiany na coś większego Dobrze, że teraz a nie w trasie do wroga.
-
[B5 AEB] Niebieskie A4 1.8T Doinwestowane
Jak zrealizujesz plany to będzie miodzio jesteś chyba pierwszym który zmienia rnse na coś gorszego, może zapoczątkujesz nowy trend Jak włączasz grzane d*py
-
[ B6 BFB ] A4 AVANT 1.8 TQ po programie + LPG
Jak rok tak przejeździł to i logi zrobi. To, że na lpg lata bez problemów nie oznacza, że jest dobrze ustawione ale to też w logach wyjdzie.
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Jak dla mnie to nie ma się czym chwalić. jak tak będziesz latał to kiedyś cię pokażą w tv jak tego pajaca z Kamienia Pomorskiego Na autostradzie, ekspresówce, no nawet na obwodnicy 2 bomby to całkiem co innego niż w zabudowanym!
-
ACK jak sprawdzić czy wszystko ok, jakie grupy logować?
Tak jak w temacie, a6 c5 2.8 ACK niby 193kM a jakoś tego nie czuć. Jakie logi dokładnie porobić? Kiedyś były jakieś błędy od sondy i chyba przestawiania wałka, po skasowaniu nie powróciły. Póki co log przepływki VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Reszty nie ogarniam a nie chcę robić 50 logów
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
albo blacha się poddała.. młotek w rękę i będzie cacy Widzę co dziennie gorzej spasowany zderzak
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
rs chyba idą do żyda
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
mało było po trzech dniach A co do LPG to jedyna różnica jest przy dystrybutorze
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Wtryski seria i dlatego wynik taki a nie inny Za jakiś czas będą inne i korekta. Niutek jest :kox: ale sprzęgło zaczyna niedomagać (już wcześniej potrafiło popuścić) ale to przez Q Logi, logi .. nic ciekawego tam nie ma pw Na wiosnę będzie walka z gwintem i kółkami, foty można popykać czemu nie.. ale to przecież nudna seria jest
-
Przyciemnianie tylnych swiatel
Lakier można zmyć ale i tak szybciej i łatwiej zerwać folię. Mi ciemne lampy kojarzą się z golfem 2 z oberwanym wydechem i obciętymi sprężynami ale co kto lubi.
-
Ssanie po raz kolejny
SAI (Secondary Air Injection) to inaczej pompa powietrza wtórnego, które jest "wstrzykiwane" za zaworami w celu dopalenia niespalonego paliwa. Dzięki temu katalizator szybciej się nagrzewa i zaczyna swoją pracę. APU jest klonem ANB pozbawionym tego wynalazku, podobnie jak drugiej sondy która służy do diagnostyki katalizatora. Po wrzuceniu DP obydwa badziewia stają się zbędne.
-
Ssanie po raz kolejny
Nowy zamiennik ale czego pompy czy sondy? Sondę przed katem sam kupiłem używkę (50 z kw ) i jestem zadowolony. Czasem lepiej wziąć ori używkę niż lipny nowy zamiennik (jak np. sondy uniwersalne)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dwie czy jedna sonda raczej ma niewielki wpływ na cenę. Ważny jest materiał, średnica i jakość spawów. Wrzuć ogłoszenie+foto gdzie trzeba, ewentualnie licytację na alledrogo. Tulejka się nie sprawdza i druga sonda prędzej czy później będzie do usunięcia w ecu. Jak ktoś wrzuca DP zamiast kata to i tak jest nastawiony na softa, więc zabawa w 2 sondy nie ma sensu. Dev, taki DP to nie żaden cudak, jeździłem tak pół roku bo musiałem teraz druga sonda (nie żyje od jakiegoś czasu) pełni właśnie funkcję zaślepki
-
Opinia na temat 1.8
Sprawdź błędy i wstaw temat w odpowiednim dziale. Później dopiero logi. Mi 1.8T quattro po sofcie na dynamicznej trasie pali 11 lpg a na krótkich odcinkach do 15 lpg/100km. Jak na ceny gazu poniżej 3zł/l i taką moc myślę, że nie jest źle. Nie widzę sensu jazdy na pb jak również zakupu wolnossaka 1.8 Diesla nie ma co porównywać bo taki afn po sofcie za parę groszy zje adr a przy tym spali 5l ropy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To może pierwszy spot w 2014 w innej miejscówie i za dnia? Lepiej będzie pooglądać autka a i foty lepiej wyjdą Panowie, piękna marka, piękna pasja, nie widzę powodu by chować się o zmroku w podziemnych
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
raczej tak Auto po modernizacji gazowni, a od wtorku także po zabiegu Nie mam wykresu pod ręką (wrzucę w najbliższym czasie), póki co ok 190kM i 290nm. Przed wiosną wymiana wtrysków na większe i remap bo turbo jeszcze trochę pierdnie ---------- Post dopisany 29-12-2013 at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2013 at 11:01 ---------- Jest i wykres, mam nadzieję na 2 i 3 z przodu po zmianie wtrysków i korekcie Muszę jeszcze tylko butlę odwrócić bo jak zwykle źle założona a i przewód nieco załamany. Tak czy inaczej nie poznaję auta po sofcie. Sprzęgło zaczyna strajkować, wymiana po zimie:wink:. Dziwię się, że fabrycznie audi tak kastrowało swoje auta.. Soft i strojenie LPG przez gregora10, polecam jeszcze nie raz zawitam jak nie z moim to z innym autem. Jedno jest pewne, następne auto również będzie TB+lpg bo póki co nic lepszego do jazdy nie widzę