Treść opublikowana przez Marc!n
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Pany bez przesady z tym hidem, przecież na soczewce nie będzie aż tak źle, choć nie wątpliwie najlepszy wybór to 4300k Trochę bidny opis Szkoda, że przedlift mimo rocznika i że tyle pali mimo że disel w ogóle szkoda, że disel
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
już chyba jest "jutro" I dla czego nie szukałeś zagramanicą? przecież wiadomo co się do PL ściąga
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
O ja yebie chyba czas na zmianę tapety.. Sławek brałeś udział w jakimś konkursie? konkurencja była słaba.. AM powinno być Twoje A kombi niebieskie na ujowej feldze z drl w zdesiu i blachy rbr
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
jest nowe koło? chyba, że źle skumałem i te kółka co na foto nie poszły do żyda?
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
szukałeś s4 a skończyłeś na przedlifcie a4 bez q No trudno, lepsza pewna a4 niż zajechana esa
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
b5 1,5t ? a za 2 lata pierwszy wypust b8 też będzie tańszy
-
Zrobienie logów
kody błędów do wszystkich aut z grupy VAG są te same Category:Fault Codes - Ross-Tech Wiki - na tej stronce są fajnie opisane zainstaluj vag 311.2 n lub vcds 1.2 (darmowy, bez rejestracji i bez kombinacji działa na systemach x64), w tych programach połapiesz się bez opisów bloków o które ciężko..
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Ja byłem ale niestety nie swoją maszyną a i zaraz musiałem się zwijać Autko oblookane i muszę przyznać, że wygląda zaje.. A i było jeszcze niebieskie kombi tylko chyba nie ma klubowych oznaczeń, czyżby się wstydził..
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
3k za 30 km.. jak dużo jeździsz to S4 w PB będzie chyba kiepskim wyborem. Ja bym zostawił to co jest i kitrał kasę na b7 3.0 tdi
-
Zrobienie logów
zgadza się, są również niewielkie różnice w silnikach zasilanych tym samym paliwem a o różnej pojemności lub z różnym osprzętem (różnica w rocznikach) Tak.
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
Ale ty masz ANB i tam przekładka ecu nie jest p&p. AEB i AJL mają te same turbiny, co do wtrysków nie jestem pewien, ecu ma chyba inny numer ale tak na prawdę jest to to samo tylko z innym wsadem. Pioteros ma chyba ecu z ajl w aeb.. Logi ok.
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
a i może na elpidżi zostanie i na talon na Q&B
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
jak by tak policzyć z tym szprajem i czornym sufiem to wyjdzie 7 lat młotrzy A i ac już chyba poza zasięgiem.. ale spalić nie zaszkodzi
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
Promocja na czarnyj mat? Fajnie wyszło, teraz tylko te fotele jakieś takie jasne widziałbym tu co najmniej czarne kubły
-
uTurbione Audi A4 B5
Jak nie stać na utrzymanie to trzeba było się zastanowić przed zakupem, jak coś nie halo to trzeba zrobić A jak chcesz się bawić w handlarza i zakładać temat każdej następnej a4 to bo po miesiącu nikt normalny auta nie sprzedaje (no chyba, że kupuje parcha, ale jakim cudem ) No chyba, że to tylko takie luźno rzucone info bo masz na oku Q
-
Zmiana rozmiaru opony
jak to nie próbował? przejrzyj jakieś forum VAG z za oceanu...... ale to nie temat o Q więc koniec o tym Nie jesteśmy za oceanem a nie mam zamiaru przeglądać ichnim forum, a u nas to wciąż jednak rzadkość.. Ja przy zmianie gumek będę się starał wrzucić coś węższego bo 225 to przesada
-
Prośba o analizę wykrytych błędów VAG-iem , przyczyna ?
Po wykasowaniu błędów te od sondy nadal wracają? wygląda na to, że sonda do wymiany (w statycznych stałe napięcie 0.450v a powinno oscylować). Przy sprawdzaniu na odpalonym silniku i podpiętej sondzie właśnie powinno oscylować 0-1V a po odpięciu sondy w gnieździe od instalacji auta powinno być min 12V. Opór grzałki na wtyczce odpiętej sondy powinien wynosić ok 3,8Ω jak jest inaczej to grzałka uszkodzona. Co do zużytych klocków: Wejdź w kombiinstrument (17 pozycja w vagu) później wybież kodowanie (07) i od dwóch pierwszych cyfr odejmnij 01 (jak masz np 03351 to zmień na 02351) lub zmień dwie pierwsze na 00 ale nie będziesz miał przypomnienia o zapięciu pasów przed zapaleniem i ostrzeżenia o braku płynu do mycia szyb o ile masz to wł. Zapisz sobie gdzieś stare kodowanie, jak coś popier.. Na temat przepływki się nie wypowiadam bo nie miałem z tym silnikiem do czynienia i nie wiem jakie są prawidłowe wartości dla sprawnego silnika.
-
Jak macie zamontowaną instalację
komputer obok aku (łatwy dostęp). Jak zależy Ci na wyglądzie to graty można pochować ale z dostępem będzie oczywiście gorzej.
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
poza tym komp od ajl'a nie podejdzie. Najprościej wypada wizyta u tunera, chyba że sam rozgryziesz różnicę w mapach pomiędzy 150kM i 180kM i coś podłubiesz
-
Obniżenie -60
można na samych springach tylko, że jak dojdą do wymiany 4 amory bo seryjne szybko polecą to już chyba lepiej wrzucić gwint i dostosować np do dojazdu do domu, wjazdu do garażu, na zlot max obniżyć a na zimę szybko podnieść a nie znów wszystko przekładać (no chyba, że u Ciebie drogowców zima nie zaskakuje i zawsze piknie odśnieżone).
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
ta... i urwij jeszcze drugi dolny bo słabo siedzi A wszyscy gwinty kupujo bo promocja w tescoś a i za zużyte 1ba koszo grubee milijony Szkoda, że lampy nie II lift ale i tak lepsze niż pierwszy wypust
-
Zmiana rozmiaru opony
esp i abs nie powinno świrować. Gorzej by było w Q ale był już o tym temat i niby taż można wrzucić różne rozmiary (inna szerokość felgi z tyłu i przodu), choć tak na prawdę to chyba nikt tego nie próbował
-
Boczek z anglika
Jak skóra ciemna a co za tym idzie boczki ciemne (czarne, ciemno szare, granatowe) to nie powinno być problemu ze znalezieniem rączek, gorzej z jasną skórą. Zresztą rączki można malować a najlepiej przy okazji rzeźbić 4xel szyby jeżeli nie ma
-
niskie napięcie 16501
Czujnik wymieniałeś na ori? Nowy czy używka? Kabelki całe, nie przetarte nie lutowane? Jaki silnik? Jaki dokładnie błąd z drugą sondą?
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
wygląda na to, że jest ok szkoda, że wcześniej nie sprawdzałeś dokładnie węży Jak mało mocy to możesz poczytać to http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/b5-b6-b7-modyfikacje-1-8t-1342/, (ale nie ma co przesadzać, seria też jakoś jedzie) przyjemnej lektury