Treść opublikowana przez Marc!n
-
[B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
Fakt, fotki d*py nie urywają przekombinowane PS i prawie każde zdjęcie po ukosie Zmieniać to na coś od czego oczy nie będą boleć Już ta fota w podpisie lepsza... co nie zmienia faktu, że śnieżynka wygląda nieźle
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
jest już lpg? mam nadzieję, że nie będziesz musiał wymieniać gratów przed chociażby softem Grunt, że litr połowę taniej od pb to o oszczędności nie trudno i instalka w miarę szybko się zwróci. sorki ale o listwie nie mam pojęcia
-
Prośba o analizę i ocenę logów.
zapłony trochę chyba cofa..
-
Prośba o analizę i ocenę logów.
118 - n75 (regulacja ciśnienia doładowania)
-
przyciemnianie szyb
tył to albo termokurczliwa albo kombinacje z rozcinaniem najlepiej oddaj tył do zrobienia komuś kto robi to na co dzień a boki sam zrobisz
-
Malowanie przednich lamp [okolice Lubin]
Trzeba było kupić zwykłe polifty (wyszło by taniej) bo z zenonu i tak kupa bo nie ma samopoziomu i sprysków, a lmpy wysłać do Gwertego i rezać czarnego bixa + hidy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
w zimie to i 1.6 będzie mielić jak ktoś dłubie ośkę na 200+ to chyba ma jakieś pojęcie o jeździe i wie co robi nie ma co ukrywać, że większość nowych aut ma sporą moc w serii a tdizle spory moment i jakoś ludzie tym jeżdżą i nie wymieniają opon raz w miesiącu
-
Cofanie zapłonu logi 020
mały + dla elΠdżi
-
Czego tyczą się błędy - przepływomierz??
Temat wciągniesz szybko bo to nic trudnego a wszystko na forum znajdziesz Serio 1.6+automat w wieku 21 lat Nie pojedzie bo ma problem z laptopem w sumie dobrze kmini bo na drugi dzień jak podłączy to pasuje kolejne 5dych zgarnąć
-
Co to za temp w 3 grupie?
To po co pytasz jak wiesz? 65*C w dolocie... I nie nazywaj tego logami
-
Czego tyczą się błędy - przepływomierz??
co będziesz szukał, ściąg też z tego linka (3,3 Mb) jak nie będzie działał choć powinien to szukaj po nazwie z innej stronki, vag-coma trzeba kombinować z witaminkami i wirtualami stery ftdi też powinny tam być, jak nie to zainstaluj najpierw polskiego vaga 4,9 lub poszukaj samych sterów 5 dych za podłączenie.. kradzieje a o logach pewnie nie słyszeli
-
Czego tyczą się błędy - przepływomierz??
INTERFEJS KABEL DIAGNOSTY VAG USB OBD VW AUDI SEAT (3402284518) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. VCDS lite 1.2 full version VCDS lite 1.2 full version [] - - It's Free! : Vag-Diag : VAG diagnostic tools spróbuj poszukać kabla w swoim mieście to za przesyłkę nie zapłacisz i będziesz miał od razu, soft vcds 1.2 lite z czego byś nie ściągnął to powinno iść ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- ten vcds hula pod win7 a vag-com nie (przynajmniej u mnie) a programy wg. mnie niczym się nie różnią, jak chcesz vag-coma to szukaj po chomikach itp lub rzuć mailem na pw
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
na przepływce powinno być pod 130mg ale stożek zrobił juz swoje 2 sonda nie ma wpływu na niższą moc, check na zegarach się pewnie nie świeci więc można ją popier... a kiedyś usunąć w ecu Ale ten brak napięcia w 2 sondzie to w gnieździe?
-
Czego tyczą się błędy - przepływomierz??
ja mam zwykły niebieski chińczyk za +-20zł i vcds (legalny za darmo z neta) i wszystko idzie tym zrobić. Kup jakiś kabelek, skasuj błędy zobacz co wróci, zrób logi i się coś wyjaśni
-
A4 B5 podłączenie elektr. lędźwi
na pewno pod wykładziną etka nic nie pokazuje? Ja ciągnąłem zwykłe kable i podpinam pod masę i + po stacyjce (bo to niby tylko + i - ), chyba kable dałem za grube a teraz nie mam czasu się z tym bawić (będzie z 0,5 roku ) i na razie nie podłączone Ale jak masz ori wiązkę to po jej długości powinieneś się kapnąć którędy to puścić
-
Tempomat Audi a4 b5
Piny do białej kostki albo szybkozłączki (chyba, że masz ori wiązkę), kabel+vag, 4pak i chęci No i ten poyebany klucz żeby odkręcić kiere.
-
[B5 AJL] Czarny Avancik 1,8T
Ładny karawanik Fajnie, że przedkładasz mechanikę nad wygląd i dobrze, że masz w planach zmianę koła. I jak najszybciej polifty na przód, auto odmłodnieje o epokę
-
Proszę o wytłumaczenie możliwych przyczyn blędów
co do przepływki 16486/P0102/000258 - Ross-Tech Wiki następne 2 błędy od drugiej sondy, która pewnie padła (możesz odpiąć i sprawdzić czy w gnieździe jest napięcie i jaki sonda ma opór, może styki zaśniedziały ale pewnie nie ) Trochę dużo tego short to ground, obawiam się, że błędami jeszcze sypnie jak trochę pojeździsz (chociaż przy zwarciu powinny wyskoczyć chyba od razu..) Nie masz możliwości podpiąć od kogoś sprawnej przepływki na chwilę? Jak już miałeś podpiętego kompa to trzeba było się przejechać i zrobić logi
-
Co to za temp w 3 grupie?
To nie temp. Grupa 3 to: obroty--masa z przepływki--kąt uchylenia przepustnicy--kąt wyprz.zapłonu Temp powinna być w grupie 4 (4 pole), 6 (3 pole), 118 (2 pole) oczywiście w *C
-
Jak skasować inspekcję bez Vaga w Audi A4 B5 rocznik 1996 ?
Kabel Interface Diagnostyczny VAG OBD II 409.1 ID7 (3390966868) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ja bym do warsztatu z tym nie jechał
-
[ALL B5] czerwone TDI
Ale ramkę od rejki to zamień na czarną, klubową albo out
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Fajna baza, wnętrze przyjemne, kolorek mój ulubiony Wcześniejsza a4 co miała pod maską? Ściągaj te gumy jak najszybciej (spróbuj podgrzać opalarką), a ta antena to do czego? Ogarniaj pakiet startowy i niech służy
-
Zmiana Dolotu Audi A4 B5 1.8
kolega Labiel też jest po przekładce na 1.8t, dobrze policz i popytaj/poczytaj bo może lepiej będzie zmienić auto niż silnik.
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Czarne to tak jakby bez.. bierz srebrne tylko jakiś normalny stonowany wzór, na alusy już nie ma co cisnąć bo za 4-5 miechów trzeba będzie zmieniać na zimówki, a do wiosny spokojnie ogarniesz fajne koło
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Jak założysz to już pewnie nie wyciągniesz Najlepiej zamień na szmaciane placki, jak byś się zdecydował to mam akurat taki rarytas także tego ten