Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marc!n

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marc!n

  1. Ja mam 3 boxy i magnetyzer a do tego 2 strumiennice... autem nie jeżdżę, bo się boję - tak zapierd##a A tak na serio to się dziwię, że wciąż pojawiają się takie tematy, przecież szukajka działa a i google też jeszcze są (jak ostatnio sprawdzałem to były) Podsumowując: 1. BOX=ZŁO 2. TUNING WOLNOSSAKA JEST MOŻLIWY ALE BARDZO DROGI I MAŁO EFEKTYWNY 3. PRZY ZAKUPIE AUTA WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA TO CO MA POD MASKĄ A NIE PÓŹNIEJ .. ŻAŁOWAĆ?
  2. Pół zwoja to nie tak dużo, sprawdź czy z przodu na pewno masz 1be i odpowiednie sprężyny. Nie wiem, czy w firmach które oferują kity -30 itp nie można kupić nieco mniej obniżających (tak jak 1be -20), chociaż jak sam widzisz ta różnica 1cm to nie jest wcale aż tak dużo i na pewno auto będzie lepiej wyglądać a i jeździć można nadal normalnie Jak się upierasz na te -20 to można dorobić w zakładzie który produkuje takie spręży (sam wybrałem tą opcję i jestem niemal w 100% zadowolony, niemal bo tył nadal jest zbyt wysoko a to przez to, że drut grubszy i auto tak nie siadło ale to nie problem) całość mam jakoś ok -40 i oczywiście springi nieco twardsze. No i ostatecznie ASO
  3. Sprawdź sprężyny dokładnie, może pękła o 1 zwój i ktoś go już usunął. Zmierz wysokość na jakiej jest talerzyk na amorkach.
  4. Program polecam VCDS lite 1.2 full version VCDS lite 1.2 full version [] - - It's Free! : Vag-Diag : VAG diagnostic tools Jak byś nie znalazł chętnego do pomocy z logami to zrób je sam bo to na prawdę nic trudnego! Pamiętaj aby logować max 2 grupy jednocześnie w przedziale obrotów 1500-odcinka na równej prostej drodze, bez hamowań na 3 biegu cały czas z butem w podłodze. Jakie grupy to dokładnie nie wiem ale ktoś pewnie dopisze (przepływka 002, zapłon 010; 022; 023, n75 118, turbina 115 - to dynamicznie) ..
  5. Pewnie będziesz chciał ją malnąć na żółto Nie pisz "zobaczymy, czy wyjdzie mi z niego coś ciekawego" bp widząc poprzednie auta każdy będzie pewien, że będzie ciekawie i z gustem. Autko świetne, szkoda tylko że nie Q
  6. Wygląda na to, że ktoś wrzucił z jakiegoś powodu oparcie od fotela pasażera:doh: Masz 4xPP?
  7. Aj widzę, żę zmieniłeś dane w profilu i napęd jednak FWD więć o rzadkim okazie nie ma mowy. Dobry ADR nie jest zły. Masz jakieś plany?
  8. Albo ori używka albo metalowa. Nowe tandetne plastiki długo nie wytrzymają
  9. Skoro kolega się o to pyta to dziwne, żeby mu tego nie podać, przecież to nie jest jakaś tajemna wiedza i sam prędzej czy później by to znalazł A że to jest łatwiejsze, szybsze i mniej inwazyjne to i owszem ale przecież o to chodzi, żeby życia niepotrzebnie nie utrudniać
  10. Oj tam zaraz nie podkręcisz Chip Tuning Audi A4 B5 1.6 75kW 102KM Jak sam widzisz nie ma to najmniejszego sensu. Nie wspominam nawet o wynalazkach typu strumienica, stożek itp Tak to autko fajne, szkoda, że odpuściłeś szukanie diesla
  11. Poziom sprawdzisz vagiem wchodząc w instruments-08 [meas.blocks]-grupa 002 w drugim okienku jest podana ilość w litrach. Podregulować można poprzez adaptację w kanale 30 w instruments
  12. Rzadki okaz 1.8 w Q. Zapodawaj fotki
  13. W sumie to gusta i guściki (czasem okazja), że auto takie czy inne. A to tylko moja skromna opinia:wink: Duffy jak byś chciał zamienić zderzak przedni na zwykły poliftowy to... ..wiem, wiem głupi żart
  14. S4 Malutki - za to że trumnowóz:decayed: Reszta oczywiście jak najbardziej
  15. Marc!n odpowiedział(a) na timoti26 temat w 1.8T
    Skoro sprawa idzie do sądu to warto aby sprzęgło i dwumasę obejrzał dobry rzeczoznawca, możliwe, że założyli starą dwumasę lub coś źle poskładali:facepalm: Trudno mi uwierzyć, że komplet sachsa by się tak szybko wysypał, bez względu na to jak jeździsz. Rozumiem, że starych części Ci nie oddali/ nie pokazali więc "wymiana" może być ściemą. Jakoś mało prawdopodobne wydaje się, że nowy komplet mógł być wadliwy chociaż nie można tego wykluczyć. Tak czy inaczej walcz o swoje bo to nie małe pieniądze, a warsztatem "pochwal się" w odpowiednim dziale (no chyba, że faktycznie nie zawinili).
  16. Pamiętaj, że "grubość" opony jest podana w procencie jej szerokości więc jak weźmiesz szerszą gumę z niższym profilem to wyjdzie na to samo (jeżeli chodzi o jej wysokość) jak byś wziął węższą z wyższym profilem. Szeroka (ale bez przesady) niskoprofilowa guma po prostu lepiej się prezentuje bo wiadomo, że komfort nie będzie taki sam ( o ile jeszcze będzie) jak na 16" z balonem:wink: Każda felga którą pokazujesz jest fajna o ile właśnie jest co najmniej w 18" z odpowiednio dobraną gumą (tu też ważna jest szerokość felgi czasem ET przy sytej glebie). Jeżeli nie chcesz obniżać auta to daruj sobie duże felgi bo na prawdę słabo to wygląda:facepalm: a żeby nie wiem jak ciekawy był wzór, a jak felga mała i z baloniastą gumą to może wyglądać gorzej niż standartowa felga audi/vw z tą samą oponą. Także albo lans albo komfort.
  17. Ładny avancior, jak podciągniesz go trochę stylistycznie będzie koks:wink:
  18. S-line i te chromy w kratkach.. Długa droga przed tobą ale po planach widzę, że źle nie będzie:wink:
  19. Marc!n odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    samych kloszy nie kupisz, całe lampy trochę drogo.. Albo folia (łatwo usuniesz jak się znudzi, jest tania), Plastidip (jest specjalny do przyciemniania lamp, też łatwo usuniesz) no i jeszcze szpray (tani łatwe malowanko, jak coś spaprzesz lub stwierdzisz, że za ciemno to rozpuszczalnik załatwi sprawę. Tylko kup takiego do stosowania od zewnątrz żeby się nie kurczył i nie pękał, no i unikniesz rozklejania lampy) I nie przyciemniaj zbyt mocno bo mogą być problemy...
  20. Marc!n odpowiedział(a) na Lolo-Krk temat w Audi A4 B5
    Podciągnąłeś kabe do halogenu? Jak zderzak będzie malowany to rezaj USiA (wygładź miejsce na rejke), ale obowiązkowo maluj dokładkę w kolor (też fajnie byłoby ją zaspawać ze zderzakiem tak by było na gładko). Lakieru kup więcej to tylną dokładkę też pryśniesz:wink: Chyba, że instalację halogienu masz a dokładki chcesz ori to masz wszystko gotowe.
  21. chyba, że weźmiesz chip-boxa - tylko one są bezpieczne dla silnika.. Tak na serio to zrób najwyżej DP/wybij kata i TIP bo nie zaszkodzi, można by się jeszcze pokusić o fmic to później zostanie tylko wymiana na micniejsze turbo bo mocy przędzej czy później będzie mało:wink:
  22. 225 będzie bardziej nosić w koleinach, same gumy nie są złe, moim zdaniem trochę zbyt szybko się ścierają. Trzymają dobrze jak na suchym tak i na mokrym, nie są dokuczliwie głośne. Jak za taką kasę to polecam, ewentualnie warto rozejrzeć się za 1-2 letnimi używanymi lepszej marki
  23. Fakt dużo się nie nagłowili ale po co jak montaż prosty, szybki, tani i skuteczny (15 lat a trzyma i ładnie wygląda), moim zdaniem lipy nie odpier..
  24. Kolumnę amora trzeba wyciągnąć aby wymienić górne wahacze. Te % wskazania o d*pę rozbić, jak nie wiesz jak powinno być to niech się mechanik przejedzie i oceni czy do wymiany. Tylko amorki bierz dobrej firmy a nie jakieś gówno co za pół roku będzie całe mokre.. A może jak chcesz wymieniać amorki i sprężyny to zastanów się nad gwintem, trochę dołożysz a będziesz mógł zrobić ładną glebę a i autko będzie się lepiej prowadzić (tylko też nie mts/ta technix itp ).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.