Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marc!n

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marc!n

  1. Poproś moda o przerzucenie do działu warsztat - zrób to sam, pewnie się nie raz przyda
  2. Jak bedziesz chciał wyżej to kupuj 1ba, jak chcesz nieco niżej to bież -30, a jak chcesz tak jak masz o ile masz 1be to szukaj na alledrogo, forum itd springów do 1be. Nad klasami wagowymi nie ma się co zdziwiać, grunt żeby zawieszenie było od R4 Q, pojemność raczej nie ma znaczenia. Ostatecznie szukaj firmy co zrobi na zamówienie.
  3. 16486/P0102/000258 - Ross-Tech Wiki. Skasuj błędy, pojeździj trochę i sprawdź czy wrócą. jak wrócą zrób logi dynamiczne w bloku [01-engine] grupy 2. Jak będzie coś nie ten teges to można llm spróbować przeczyścić a jak nie to wymiana. Auto jeździ normalnie czy nie ma mocy?
  4. Marc!n odpowiedział(a) na ganjaq temat w 1.8T
    Kończyć ten OT ze zderzakami A co z głowicą ADR'a? Pasi do ANB? Ma ostrzejsze wałki i szersze kanały ale co z resztą?
  5. Kup jakąś ładowarkę samochodową do lapka i rób logi bo wszystkiego w błędach nie zobaczysz. Z tego co na razie pokazujesz to druga sonda kończy żywot, SAI albo jest gdzieś nieszczelne na wężach albo również umiera no i motor gubi zapłony czyli do sprawdzenia przede wszystkim świece i cewki. Na początek zrób jak kolega wyżej pisze, bo błędy mogą być stare i nie aktualne. I moim zdaniem bardziej przejrzyście by było jak byś nie wstawał tylu niepotrzebnych fotek, wystarczyło napisać że filtr ma już dość a każdy to sobie potrafi wyobrazić
  6. Można się bawić z klejem w szpraju ale i tak skończysz na wymianie podsufitki
  7. Lampki super ale do jasnego auta pewnie tak nie będą pasić. Ale wydech, motorownia i 312
  8. Myślałem, że da się przyciemnić lekko chrom ale po próbach na starych lampach stwierdzam, ze słabo by to wyszło, a całkiem czarne lampiszony będą pewnie zbyt ciemne i zbyt mocno będą się odcinać od reszty dlatego zastanawiam się nad folią, a w nocy niewiele jeżdżę Rozumiem, że u Ciebie są bixy
  9. W sumie grill też można okleić i w razie czego szybko i bez szkód wrócić do nudnej serii
  10. Marc!n odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    Gwint do każdych alu podejdzie przecież jak sama nazwa wskazuje to jest gwint więc wysokość dopasujesz Gorzej z marką bo to jak sam widzisz jest to jeden z najtańszych chinoli i może rok wytrzyma
  11. Marc!n odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    PlastiDip Smoke 400 ml - spray do przyciemniania s (3318593451) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zależy ile warstw położysz
  12. Przy oparciu tylnej kanapy podciągasz do góry aby wyskoczyła z zatrzasków, później chyba podciągasz ku sobie i wychodzi (albo do góry jak są zatrzaski, już dokładnie nie pamiętam). Jesteś pewien, że roleta to dobry pomysł? nie lepiej zrobić ściemę?
  13. Myślałem nad jasną czarną folią na lampach ( w razie jak by to na prawdę źle wyglądało, można szybko usunąć), grill czarny mat/połysk i szybki jasne czarne (wszystkie oprócz przedniej oczywiście). Do tego tylny znaczek czarny a felgi albo grafit albo brąz/czekulada A migacze jak się znudzą to w każdej chwili można zmyć rozpuszczalnikiem lub zmienić A to moja wizja (docelowo jeszcze fmic) i może kiedyś, kiedyś.. ale najpierw "mechanika"
  14. Marc!n odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    W takim razie min. 17" ale szukaj 18" żeby później nie żałować. Do tego auto obowiązkowo w dół, przy FWD można wyrwać jakiś lepszy używany gwint w dobrych pieniądzach. A opony to już kwestia tego, czy wolisz "wygodę" czy wygląd a do tego ważna jest szerokość felgi.
  15. zaleca się 205/60 R15 ale to jest odpowiednikiem 195/65 R15 i przekłamania nie ma. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś te 205/65 i 215/65
  16. dokładki z przedlifta nie wsadzisz bo nowy zderzak jest szerszy, także albo dokładka od polifta albo od seata (nie wiem która dokładnie ale coś ponoć pasi p&p). ostatecznie można wyhaczyć coś innego na alledrogo ale to nie będzie ori. Co byś nie wsadził to maluj zarówno jak tylną i progi
  17. migacze nie są tak ciemne jak wyszły na fotce chociaż przyznaję, że chciałem jaśniejsze ale wyszło jak wyszło.. jak by tak wrzucić ciemne lampki na front i felgi przemalować..
  18. Pewnie faktycznie ta funkcja jest w pompce (podobnie jak el szyby, domykanie, i inne pierdoły związane z centralnym) i wystarczy wrzucić pompkę od polifta aby wszystko hulało.. pytanie tylko, czy ta funkcja jest aż tak dla Ciebie ważna aby wymieniać pompkę (no chyba, że stara już nie domaga).
  19. Dzięki za pozytywne komenty. Autko dostało nowe springi kręcone na zamówienie. Niestety tył nie siadł tak jak bym chciał a i przód mógł być 1-2cm niżej. Sprężyny są twardsze co wyraźnie czuć Tył pójdzie oczywiście do poprawki a nad przodem się zastanowię ale pewnie już tak zostanie bo nic nie przyciera . Najgorsze, że będę musiał jeszcze raz wyciągać springi czego osobiście nie znoszę Dodatkowo boczne migacze oberwały szprajem przyciemniającym.
  20. Temp w dolocie można zmniejszyć czyszcząc IC, zapewniając mu lepszy "przeciąg" (nie wiem jak jest w b7 ale w b5 montuje się np nadkole z s4 które nie jest pełne tylko "żebrowane") a najwięcej da tutaj FMIC czy inny większy icek. A filtr powietrza nie zaszkodzi, bo podobnie jak olej idzie na pierwszy strzał po kupnie auta. Co do wpisów z serwisu to co za problem podjechać do mechaniora i zmierzyć ciśnienie? A olej na pewno będzie każdy polecał motul (też mam zamiar się na niego przesiąść). Wynik z hamowni można by zweryfikować hamując auto na innej, choć żadna nie jest idealnie dokładna..
  21. dmuchaj aż opona yebnie, zawsze byłem ciekaw przy jakim ciśnieniu puści Ja mam 2,3 wiem że to trochę mało.. jeżdżę przeważnie sam pustym autem.. ale trochę więcej by im nie zaszkodziło (najwyżej będzie bardziej napier.... na kierownicy:facepalm:) A pro po to całą zimę przejeździłem mając 1,5 bo mi pistolet oszukuje:doh::doh::doh::doh:
  22. Tak w 95 tak jest, że zapalało się od razu, a ściemiacz jest chyba w lampce ( w polifcie)..
  23. Jak by ten spalony bezpiecznik był od SAI to EPC świecił by chyba od razu:eusathink: Podepnij pod vaga i sprawdź błędy, możesz porobić testy SAI, sond, itd. A jak byś zrobił logi to było by łatwiej o diagnozę. a tak to może faktycznie może tylko filtr..
  24. 4xel i klimatronik to jeszcze niemal że podstawa A zrobić można naprawdę sporo, posiedzisz trochę na forum to sam zdecydujesz jakie mody Ci odpowiadają. Zaczynasz dobrze robiąc glebę
  25. Poszerzana dojazdówka nieźle wygląda Ale faktycznie trochę strach by było szybciej pojechać na takich kółkach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.