Treść opublikowana przez Marc!n
-
[B5 ADR] Kolejna Audi by Labiel SWAP na APU
Dokładki, klamki i lusterka w kolor:wink: Jakie parametry kółek? ciągle na -30? Gratki udanego swapu
-
kolor rantów alusy czarne
Troszkę g widać na tej focie ale myślę, że chodzi Ci o coś takiego Paski naklejki na obręcz koła felgę Keiti Czerwona (3252644234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jak nie to pędzel w dłoń, setka żeby ręka nie skakała i będziesz miał rękodzieło:wink:
-
Regeneracja czy wymiana ?? Lampy przednie (lift) Audi A4 B5
depo, FK Ja na twoim miejscu klosze bym spolerował a soczewka out i rezał bixa
-
padł 2 termostat w tym miesiącu...
Też śmigam na vernecie, w sumie przez przypadek bo zamawiałem w sklepie wahlera, ktoś się pomylił więc brałem co przywieźli bo autko stało rozdidrane. Jak za te pieniądze to na prawdę polecam:wink:
-
Poziomowanie świateł
Masz pewnie wsadzone takie pokrętło do regulacji. Edytowałem wcześniejszy post bo się jebnąłem z tymi stronami (zawsze mi się myli lewa z prawą). Musisz przekręcić tym plastikiem w którąś stronę, pokrętło od regulacji będzie wtedy latać i trzymać się tylko na tej główce w gnieździe lampy - musisz to wyczepić popychając w dół np śrubokrętem. Żeby zrobić więcej miejsca wkręć trochę lub nawet do oporu śrubę w pokrętle. Uważaj żeby nic nie pourywać. Silniczki są całkiem inne niż te od przedlifta i są oczywiście wewnątrz lampy. Sprawdź czy od dekielka do którego podpinasz z jednej strony kostkę a z drugiej wychodzą kable nie zostają 3 cienkie kabelki zakończone małą białą kostką (to właśnie kostka do poliftowych silniczków). 1- pokrętło do regulacji (do usunięcia jeżeli wsadzasz sinkiczki) 2- wtyczka do silniczka
-
Kolejne poTURBOWANE 1,8 ale tym razem w quattro
1,5 tony w Q i 8/100? Szkoda silnika Ja jakoś nie mogę (nie chcę) poniżej 10 zejść w lżejszej a4. Kolor co najmniej fajny, zakrawa o jeden z lepszych:wink: Bezawaryjności:hi:
-
Montaż tempomatu A4 B5
Tak, wszystko będzie hulać. ja montowałem według tego poradnika i nie miałem problemu przy montażu:wink:
-
Wycinać katalizator w A4 B6 1.8T BFB?
DYNOSOFT - Kontakt Kontakt
-
Poziomowanie świateł
Może mają póki co zamiast silniczka wsadzoną śrubę do regulacji. Silniczek powinien być w prawej lampie (od pasażera) w lewym dolnym rogu ( patrząc na lampę od strony wtyczek)a w lewej w prawym dolnym. No chyba, że to super extra zamienniki bez możliwości podpięcia silniczków co było by co najmniej dziwne:decayed:
-
Wymina licznika audi b5 Czy można założyć drugi używany ?
U Ciebie immo jest jeszcze poza licznikiem, wystarczy kupić drugi i przełożyć. Ważne aby był EU i od benzyny raczej R4 (ważne aby tarczki były takie same), no chyba, że masz czym i wiesz jak zmienić wsad i podmienić tarczki to wrzucaj jakikolwiek od przedlifta a4 czy a6, a jak wyłączysz immo to rezaj polifta. jak byś wsadzał przedlifta to rezaj białe podświetlenie - na pewno będziesz zadowolony:wink: Czekaj z wymianą, niech się ktoś jeszcze wypowie bo mogę tkwić w błędzie:decayed:
-
[ALL B5] Nie gaśnie światło w bagażniku - sedan
Mówiąc kostka masz na myśli czujnik grawitacyjny? rozbierz go i spróbuj przeczyścić, można pokusić się o naprawę bo zbyt wiele nie może się tam popsuć, ostatecznie pomoże wymiana o ile znajdziesz jakiś w dobrym stanie:wink:
-
Koła 18 cali, jaka wysokość opony 40,45 czy 50 mm
Na wyższym profilu będzie na pewno wygodniej, zawieszenie i felgi tak nie ucierpią ale i będzie to co najmniej brzydko wyglądało. O właściwości jezdne bym się nie martwi bo żona na pewno różnicy nie odczuje a jak już to na + 225/45 jest o 1,1cm wyższe od 225 więc luka się nieco wypełni, przy 235/40 też na pewno będzie lepiej wyglądać, najlepiej by było wrzucić do tego jakieś 1be. Pamiętaj, że im szersza guma tym większe problemy przy jeździe w koleinach których nie brakuje a także gorsze osiągi i większe spalanie. Ważna jest tutaj również szerokość felgi bo może wyjść niezły balon jak felga wąska a wrzucisz za szeroką gumę.
-
Jak usunąć plamy z farby z tapicerki skórzanej tak by skóry nie uszkodzić?
Miał ktoś z was podobny problem? Zapaskudziłem dziś nieświadomie jakąś farbą moją skórzaną tapicerkę w aucie.:facepalm: Próbowałem trochę zdrapać ale skóra się uszkadza (nie jest już gładka, kolor też troszkę inny:facepalm:). Co pomoże mi pozbyć się plam i jest przy okazji bezpieczne dla tapicerki?
-
Szablon na "obrysówkę"
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-251/kierunki-ala-usa-270530/ 13 post, powiększ i zapisz
-
QUATTRO a szerokośc felg i opon !
eds działa do 80km/h tak? do przekroczenia tej prędkości będzie hamował jedną oś? Po przekroczeniu tej prędkości EDS nie działa i wówczas napędy dostaną po d*pie? Czy napędy nie ucierpią nawet gdyby nie było EDS-a? A może się on nie włączy bo różnica prędkości na 1 i 2 osi będzie zbyt mała
-
QUATTRO a szerokośc felg i opon !
A nie lepiej tak dobrać opony by jak najbardziej zniwelować różnicę średnic pomiędzy szerszą i węższą felgą z założoną już oponą? Kwestia przy jakiej różnicy prędkości obrotowej pomiędzy osiami torsen będzie się blokował myśląc że jest poślizg chyba, że jest spory zapas jak np. w przypadku kół na przedniej osi gdzie w przypadku skrętu różnica prędkości jest znaczna a układ się nie blokuje.. W sumie to podział momentu pomiędzy osiami nie jest jak w subaru zawsze fifty-fifty tylko rzędu od 25 do 75% więc może faktycznie różna średnica kół na osiach nie jest szkodliwa dla napędu. Bardziej to obrazując np. jeżdżąc w kółko przy maks skręcie kół w np lewo, tylne lewe koło będzie się niewiele kręcić w stosunku do przedniego prawego i napęd się nie sypie ani też nie blokuje bez względu na wł/wył ESP... Sorki za moją epopeję ale też jestem w trakcie poszukiwania kółek i chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości. Dziwne tylko trochę, że chyba nikt z forum tak nie jeździ..
-
co to za kody bledów
skoro teraz jest lepiej to skasuj błędy i jak nie wrócą szybko to powinno być dobrze. Ale z tym bezpiecznikiem to faktycznie dziwne że tak montowali.
-
Montaż tempomatu A4 B5
Przy przełączaniu + i - w ogóle nigdy nic się nie zmieniło na vagu? jak przeskoczy raz na jakiś czas to przełącznik zabrudzony albo zmęczony życiem. Spróbuj przeczyścić kontaktem. Jak nic nie reaguje ani w jedną ani w drugą stronę nawet po czyszczeniu to sprawdź jeszcze raz czy wszystko dobrze podpięte.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Właściwie to avant nie taki brzydki Ten natomiast jest co najmniej zayebisty:kox:
-
[B5 AJM] OGrowóz
Te mesie takie se, mi w ogóle nie podobują się ranty i badziewne śrubki od parady. Twoje prosiaki są o wiele ładniejsze:wink: Ale to tylko moje zdanie
-
[B5 AFN] Silver By Rapciuch gwint,bra xenon mody w trakcie
Ja bym ten stanik i światła do jazdy dziennej wypier.. usunął Szkoda, że nie wziąłeś zenona 4300, więcej byś widział i mniej się rzucał w oczy. Reszta jak najbardziej OK
-
Gasna światła mijania po włączaniu długich świateł w Audi A4 B5
powinny świecić jednocześnie, kwestia przełożenia jednego żółtego kabelka w kostce (z lewej strony) przy manetce z 56b przełożyć do 56 i ma być ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- dokładnie jak podał jihaad, ja jak zwykle pisałem posta 15min:facepalm:
-
Domykanie drzwi przednich
Jak nie pomoże lub pomoże na krótko to polecam regulację wspornika drzwi, wystarczy ściągnąć boczek, poluzować 4 śruby i chwilę się pobawić U siebie regulowałem i nic nie szumi, dobrze dolega na całej powierzchni i drzwi się lekko domykają. http://a4-klub.pl/wnetrze-99/szum-miedzy-ramka-okna-nadwoziem-267636/
-
jaki silnik benzynowy
Również polecam 1.8T chyba że nie chcesz nic później modyfikować aby podnosić moc to warto zastanowić się nad V 2.8
-
co to za kody bledów
16486 - Przepływomierz powietrza (MAF) - niskie napięcie wyjścia 16518 - Sonda Lambda podgrzewana 1 bank 1 - brak sygnału potrzebne logi dynamiczne przepływki i sonda/przewody od sondy do sprawdzenia i na przyszłość taki temat pisz w dziale diagnostyka VAG:wink: