Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marc!n

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marc!n

  1. Dokładki, klamki i lusterka w kolor:wink: Jakie parametry kółek? ciągle na -30? Gratki udanego swapu
  2. Troszkę g widać na tej focie ale myślę, że chodzi Ci o coś takiego Paski naklejki na obręcz koła felgę Keiti Czerwona (3252644234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jak nie to pędzel w dłoń, setka żeby ręka nie skakała i będziesz miał rękodzieło:wink:
  3. depo, FK Ja na twoim miejscu klosze bym spolerował a soczewka out i rezał bixa
  4. Też śmigam na vernecie, w sumie przez przypadek bo zamawiałem w sklepie wahlera, ktoś się pomylił więc brałem co przywieźli bo autko stało rozdidrane. Jak za te pieniądze to na prawdę polecam:wink:
  5. Masz pewnie wsadzone takie pokrętło do regulacji. Edytowałem wcześniejszy post bo się jebnąłem z tymi stronami (zawsze mi się myli lewa z prawą). Musisz przekręcić tym plastikiem w którąś stronę, pokrętło od regulacji będzie wtedy latać i trzymać się tylko na tej główce w gnieździe lampy - musisz to wyczepić popychając w dół np śrubokrętem. Żeby zrobić więcej miejsca wkręć trochę lub nawet do oporu śrubę w pokrętle. Uważaj żeby nic nie pourywać. Silniczki są całkiem inne niż te od przedlifta i są oczywiście wewnątrz lampy. Sprawdź czy od dekielka do którego podpinasz z jednej strony kostkę a z drugiej wychodzą kable nie zostają 3 cienkie kabelki zakończone małą białą kostką (to właśnie kostka do poliftowych silniczków). 1- pokrętło do regulacji (do usunięcia jeżeli wsadzasz sinkiczki) 2- wtyczka do silniczka
  6. 1,5 tony w Q i 8/100? Szkoda silnika Ja jakoś nie mogę (nie chcę) poniżej 10 zejść w lżejszej a4. Kolor co najmniej fajny, zakrawa o jeden z lepszych:wink: Bezawaryjności:hi:
  7. Marc!n odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Tak, wszystko będzie hulać. ja montowałem według tego poradnika i nie miałem problemu przy montażu:wink:
  8. DYNOSOFT - Kontakt Kontakt
  9. Może mają póki co zamiast silniczka wsadzoną śrubę do regulacji. Silniczek powinien być w prawej lampie (od pasażera) w lewym dolnym rogu ( patrząc na lampę od strony wtyczek)a w lewej w prawym dolnym. No chyba, że to super extra zamienniki bez możliwości podpięcia silniczków co było by co najmniej dziwne:decayed:
  10. U Ciebie immo jest jeszcze poza licznikiem, wystarczy kupić drugi i przełożyć. Ważne aby był EU i od benzyny raczej R4 (ważne aby tarczki były takie same), no chyba, że masz czym i wiesz jak zmienić wsad i podmienić tarczki to wrzucaj jakikolwiek od przedlifta a4 czy a6, a jak wyłączysz immo to rezaj polifta. jak byś wsadzał przedlifta to rezaj białe podświetlenie - na pewno będziesz zadowolony:wink: Czekaj z wymianą, niech się ktoś jeszcze wypowie bo mogę tkwić w błędzie:decayed:
  11. Mówiąc kostka masz na myśli czujnik grawitacyjny? rozbierz go i spróbuj przeczyścić, można pokusić się o naprawę bo zbyt wiele nie może się tam popsuć, ostatecznie pomoże wymiana o ile znajdziesz jakiś w dobrym stanie:wink:
  12. Na wyższym profilu będzie na pewno wygodniej, zawieszenie i felgi tak nie ucierpią ale i będzie to co najmniej brzydko wyglądało. O właściwości jezdne bym się nie martwi bo żona na pewno różnicy nie odczuje a jak już to na + 225/45 jest o 1,1cm wyższe od 225 więc luka się nieco wypełni, przy 235/40 też na pewno będzie lepiej wyglądać, najlepiej by było wrzucić do tego jakieś 1be. Pamiętaj, że im szersza guma tym większe problemy przy jeździe w koleinach których nie brakuje a także gorsze osiągi i większe spalanie. Ważna jest tutaj również szerokość felgi bo może wyjść niezły balon jak felga wąska a wrzucisz za szeroką gumę.
  13. Miał ktoś z was podobny problem? Zapaskudziłem dziś nieświadomie jakąś farbą moją skórzaną tapicerkę w aucie.:facepalm: Próbowałem trochę zdrapać ale skóra się uszkadza (nie jest już gładka, kolor też troszkę inny:facepalm:). Co pomoże mi pozbyć się plam i jest przy okazji bezpieczne dla tapicerki?
  14. Marc!n odpowiedział(a) na Garet temat w Audi A4 B5
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-251/kierunki-ala-usa-270530/ 13 post, powiększ i zapisz
  15. eds działa do 80km/h tak? do przekroczenia tej prędkości będzie hamował jedną oś? Po przekroczeniu tej prędkości EDS nie działa i wówczas napędy dostaną po d*pie? Czy napędy nie ucierpią nawet gdyby nie było EDS-a? A może się on nie włączy bo różnica prędkości na 1 i 2 osi będzie zbyt mała
  16. A nie lepiej tak dobrać opony by jak najbardziej zniwelować różnicę średnic pomiędzy szerszą i węższą felgą z założoną już oponą? Kwestia przy jakiej różnicy prędkości obrotowej pomiędzy osiami torsen będzie się blokował myśląc że jest poślizg chyba, że jest spory zapas jak np. w przypadku kół na przedniej osi gdzie w przypadku skrętu różnica prędkości jest znaczna a układ się nie blokuje.. W sumie to podział momentu pomiędzy osiami nie jest jak w subaru zawsze fifty-fifty tylko rzędu od 25 do 75% więc może faktycznie różna średnica kół na osiach nie jest szkodliwa dla napędu. Bardziej to obrazując np. jeżdżąc w kółko przy maks skręcie kół w np lewo, tylne lewe koło będzie się niewiele kręcić w stosunku do przedniego prawego i napęd się nie sypie ani też nie blokuje bez względu na wł/wył ESP... Sorki za moją epopeję ale też jestem w trakcie poszukiwania kółek i chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości. Dziwne tylko trochę, że chyba nikt z forum tak nie jeździ..
  17. Marc!n odpowiedział(a) na basik9634 temat w 1.6
    skoro teraz jest lepiej to skasuj błędy i jak nie wrócą szybko to powinno być dobrze. Ale z tym bezpiecznikiem to faktycznie dziwne że tak montowali.
  18. Marc!n odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Przy przełączaniu + i - w ogóle nigdy nic się nie zmieniło na vagu? jak przeskoczy raz na jakiś czas to przełącznik zabrudzony albo zmęczony życiem. Spróbuj przeczyścić kontaktem. Jak nic nie reaguje ani w jedną ani w drugą stronę nawet po czyszczeniu to sprawdź jeszcze raz czy wszystko dobrze podpięte.
  19. Właściwie to avant nie taki brzydki Ten natomiast jest co najmniej zayebisty:kox:
  20. Marc!n odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Te mesie takie se, mi w ogóle nie podobują się ranty i badziewne śrubki od parady. Twoje prosiaki są o wiele ładniejsze:wink: Ale to tylko moje zdanie
  21. Ja bym ten stanik i światła do jazdy dziennej wypier.. usunął Szkoda, że nie wziąłeś zenona 4300, więcej byś widział i mniej się rzucał w oczy. Reszta jak najbardziej OK
  22. powinny świecić jednocześnie, kwestia przełożenia jednego żółtego kabelka w kostce (z lewej strony) przy manetce z 56b przełożyć do 56 i ma być ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- dokładnie jak podał jihaad, ja jak zwykle pisałem posta 15min:facepalm:
  23. Jak nie pomoże lub pomoże na krótko to polecam regulację wspornika drzwi, wystarczy ściągnąć boczek, poluzować 4 śruby i chwilę się pobawić U siebie regulowałem i nic nie szumi, dobrze dolega na całej powierzchni i drzwi się lekko domykają. http://a4-klub.pl/wnetrze-99/szum-miedzy-ramka-okna-nadwoziem-267636/
  24. Marc!n odpowiedział(a) na skolar temat w 1.8
    Również polecam 1.8T chyba że nie chcesz nic później modyfikować aby podnosić moc to warto zastanowić się nad V 2.8
  25. Marc!n odpowiedział(a) na basik9634 temat w 1.6
    16486 - Przepływomierz powietrza (MAF) - niskie napięcie wyjścia 16518 - Sonda Lambda podgrzewana 1 bank 1 - brak sygnału potrzebne logi dynamiczne przepływki i sonda/przewody od sondy do sprawdzenia i na przyszłość taki temat pisz w dziale diagnostyka VAG:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.