Treść opublikowana przez Marc!n
-
Kontrolka AIRBAG - wymontowany fotel kierowcy.
Do głupiej inspekcji olejowej się przyda bo przy wymianie oleju powinni to kasować ale komu się chce.... Zagłębiaj się w temat, zagłębiaj na pewno ktoś z rodziny czy znajomych ma auto z grupy VAG to i im pomożesz:wink:
-
[ALL B5] czerwone TDI
jaka opona? taka szerokość przy tym et musi fajnie wystawać i z tyłu wyglądać, daj więcej fotek A pod maską coś ruszyło??
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
Dobrze modzisz, autko wygląda o wiele lepiej niż wcześniej tylko ta rynna z tyłu trochę szpeci..
-
Kontrolka AIRBAG - wymontowany fotel kierowcy.
Kkup kabel za ok 30zł, programy są za darmo na necie i sobie poradzisz a kabel na pewno się jeszcze nie raz przyda, inwestycja zwraca się od razu bo wątpię żeby Ci gdziekolwiek podpięli do kompa za cenę kabla:grin:
- Podsufitka B5
-
Kontrolka AIRBAG - wymontowany fotel kierowcy.
akumulator trzeba było odłączyć przed wyciąganiem fotela. Vagiem powinieneś skasować błąd.
-
Problem z mocą, niebieski dym
Zacznij od logów przepływki, wtrysków, zapłonu i wystreowania n75, sprawdź ile dmucha turbo i jaka jest kompresja
-
ALU FELGI jakie ET
http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/jaka-szerokosc-dystansu-a4-b5-2000r1be-20mm;-felga-17x8j-et48-276352/
-
Program do OBD II
VCDS lite 1.2 full version VCDS lite 1.2 full version [] - - It's Free! : Vag-Diag : VAG diagnostic tools - polecam ewentualnie szukaj na necie vag-coma 311.2n (nie działa na win 7, chyba że będziesz się bawił w wirtualny 2 system)
-
klej dolamp
klej do szyb
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie warto. Rezaj S4 bo ja żałuję że od razu S4 nie robiłem jak Tomasz radził Właśnie body s4 tu brakuje, ale dokładki w kolorze i te progi dają radę i całość wygląda za***iście
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
Łączniki faktycznie niebieski..moje niedopaczenie:grin: Tylko po co Ci jeszcze ta środkowa kratka? coś takiego mi chodzi po głowie (halo dorobione w PS)
-
podswietlane Klamki
Gdzieś już to jest na forum, ktoś chyba nawet robił to na ori lampkach z c5 czy b6:eusathink: Ale efektem się oczywiście pochwal:wink:
-
[B5 AVG] Czarny sedan z przytulnym wnętrzem :D
Fajne wyposażenie i przytulne wnętrze. Jak by Ci się znudził podłokietnik to daj znać
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
Nie maluj go w czerń łączniki trzeba było wrzucić w kolorze np. niebieskie. Większość ludzi i tak tego nie zauważy a kto wie o co kaman ten zobaczy. Kratki bym wyrzucił a założył żółte halo:jerk:
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Moja koza na pewno niższa bo z tyłu sprężyna pękła i jest krótsza o zwój no chyba, że Jawor nie ma wspaniałego 1BA..
-
Koła 18 cali, jaka wysokość opony 40,45 czy 50 mm
Przy 17" nie będzie obcierać, no chyba że ET strasznie dziwne lub felga na 11j 5 cm różnicy? o co kaman?
-
Silnik ADR kuty?
13216516516 podobny temat na forum a odpowiedź zawsze będzie ta sama wystarczyło poszukać .. ale widzę, że średnio raz na 1-2 tyg musi powstać taki temat..
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Z tym lakierem się częściowo zgadzam:whistling: .. miał być czarny a wyszło jak zawsze.. ale może to i dobrze ---------- Post dopisany 09-06-2013 at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2013 at 11:49 ---------- Mały up! Wczoraj zanabyłem w końcu felgi na ten sezon. Trafiły się w okolicy rs6 18"/8j w nie najgorszym stanie więc się skusiłem. Oponki 225/40, wpadnie do tego dystans żeby jakoś to wyglądało i sprężynki pewnie 40/40 bo koza okrutna Fotka jak to chwilowo wygląda. Nie jestem pewien tylko, czy felga zostanie w takim kolorze
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
Nie bądź taki skromny i zapodaj w końcu jakieś syte foto:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zawsze można zamontować turbo timer jak nie chcesz siedzieć w aucie przez tą chwilkę. Ja jednak jak zbliżam się do celu to już jadę delikatnie aby turbo odpoczęło, a zanim znajdę tel czy portfel to turbo na pewno wystygnie. To, że u Ciebie turbo zdycha może być zasługą poprzedniego właściciela (no chyba, że wstawiałeś nową turbinę)
-
[B5 AFN] Pierwsze auto czarne A4
Dobra skaja nie jest zła:kox: Dopisz plany na mody bo serią pewnie nie pojeździsz. Wybij kata i jedz na sofy, autko będzie się o wiele lepiej odpychać.. tylko ten automat:doh:
-
Koła 18 cali, jaka wysokość opony 40,45 czy 50 mm
1BE w A4 B6 to -20 tak jak w B5? bo wygląda na trochę więcej...
-
kolor rantów alusy czarne
Łatwiejsze, szybsze i tańsze do wykonania niż lakierowanie, jak się znudzi lub stwierdzisz, że to jednak nie to - łatwe w demontażu bez śladu że w ogóle takie cuś było, nie trzeba ponownie malować rantu/felgi. Myślę że klej trochę wytrzyma, pod myjką na pewno nie zejdzie:wink: jak nie jeździsz po krawężnikach to chwilę będzie.
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
Na mercach może być ciekawie, chociaż nie jestem zwolennikiem rantów. Monobloki zayebiste ale w polerce w ciemnym aucie Roty używki szybko się pewnie nie nawiną, więc coś tymczasowego pasowało by wrzucić.. sam dziś zanabyłem rs6 chociaż nie były w planie:whistling: