Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marc!n

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marc!n

  1. Do głupiej inspekcji olejowej się przyda bo przy wymianie oleju powinni to kasować ale komu się chce.... Zagłębiaj się w temat, zagłębiaj na pewno ktoś z rodziny czy znajomych ma auto z grupy VAG to i im pomożesz:wink:
  2. jaka opona? taka szerokość przy tym et musi fajnie wystawać i z tyłu wyglądać, daj więcej fotek A pod maską coś ruszyło??
  3. Dobrze modzisz, autko wygląda o wiele lepiej niż wcześniej tylko ta rynna z tyłu trochę szpeci..
  4. Kkup kabel za ok 30zł, programy są za darmo na necie i sobie poradzisz a kabel na pewno się jeszcze nie raz przyda, inwestycja zwraca się od razu bo wątpię żeby Ci gdziekolwiek podpięli do kompa za cenę kabla:grin:
  5. Audi A4 B5
  6. akumulator trzeba było odłączyć przed wyciąganiem fotela. Vagiem powinieneś skasować błąd.
  7. Zacznij od logów przepływki, wtrysków, zapłonu i wystreowania n75, sprawdź ile dmucha turbo i jaka jest kompresja
  8. Marc!n odpowiedział(a) na gościu4589 temat w Audi A4 B5
    http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/jaka-szerokosc-dystansu-a4-b5-2000r1be-20mm;-felga-17x8j-et48-276352/
  9. VCDS lite 1.2 full version VCDS lite 1.2 full version [] - - It's Free! : Vag-Diag : VAG diagnostic tools - polecam ewentualnie szukaj na necie vag-coma 311.2n (nie działa na win 7, chyba że będziesz się bawił w wirtualny 2 system)
  10. klej do szyb
  11. Nie warto. Rezaj S4 bo ja żałuję że od razu S4 nie robiłem jak Tomasz radził Właśnie body s4 tu brakuje, ale dokładki w kolorze i te progi dają radę i całość wygląda za***iście
  12. Łączniki faktycznie niebieski..moje niedopaczenie:grin: Tylko po co Ci jeszcze ta środkowa kratka? coś takiego mi chodzi po głowie (halo dorobione w PS)
  13. Marc!n odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    Gdzieś już to jest na forum, ktoś chyba nawet robił to na ori lampkach z c5 czy b6:eusathink: Ale efektem się oczywiście pochwal:wink:
  14. Fajne wyposażenie i przytulne wnętrze. Jak by Ci się znudził podłokietnik to daj znać
  15. Nie maluj go w czerń łączniki trzeba było wrzucić w kolorze np. niebieskie. Większość ludzi i tak tego nie zauważy a kto wie o co kaman ten zobaczy. Kratki bym wyrzucił a założył żółte halo:jerk:
  16. Moja koza na pewno niższa bo z tyłu sprężyna pękła i jest krótsza o zwój no chyba, że Jawor nie ma wspaniałego 1BA..
  17. Przy 17" nie będzie obcierać, no chyba że ET strasznie dziwne lub felga na 11j 5 cm różnicy? o co kaman?
  18. Marc!n odpowiedział(a) na belt1991 temat w 1.8
    13216516516 podobny temat na forum a odpowiedź zawsze będzie ta sama wystarczyło poszukać .. ale widzę, że średnio raz na 1-2 tyg musi powstać taki temat..
  19. Z tym lakierem się częściowo zgadzam:whistling: .. miał być czarny a wyszło jak zawsze.. ale może to i dobrze ---------- Post dopisany 09-06-2013 at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2013 at 11:49 ---------- Mały up! Wczoraj zanabyłem w końcu felgi na ten sezon. Trafiły się w okolicy rs6 18"/8j w nie najgorszym stanie więc się skusiłem. Oponki 225/40, wpadnie do tego dystans żeby jakoś to wyglądało i sprężynki pewnie 40/40 bo koza okrutna Fotka jak to chwilowo wygląda. Nie jestem pewien tylko, czy felga zostanie w takim kolorze
  20. Nie bądź taki skromny i zapodaj w końcu jakieś syte foto:decayed:
  21. Zawsze można zamontować turbo timer jak nie chcesz siedzieć w aucie przez tą chwilkę. Ja jednak jak zbliżam się do celu to już jadę delikatnie aby turbo odpoczęło, a zanim znajdę tel czy portfel to turbo na pewno wystygnie. To, że u Ciebie turbo zdycha może być zasługą poprzedniego właściciela (no chyba, że wstawiałeś nową turbinę)
  22. Dobra skaja nie jest zła:kox: Dopisz plany na mody bo serią pewnie nie pojeździsz. Wybij kata i jedz na sofy, autko będzie się o wiele lepiej odpychać.. tylko ten automat:doh:
  23. 1BE w A4 B6 to -20 tak jak w B5? bo wygląda na trochę więcej...
  24. Łatwiejsze, szybsze i tańsze do wykonania niż lakierowanie, jak się znudzi lub stwierdzisz, że to jednak nie to - łatwe w demontażu bez śladu że w ogóle takie cuś było, nie trzeba ponownie malować rantu/felgi. Myślę że klej trochę wytrzyma, pod myjką na pewno nie zejdzie:wink: jak nie jeździsz po krawężnikach to chwilę będzie.
  25. Na mercach może być ciekawie, chociaż nie jestem zwolennikiem rantów. Monobloki zayebiste ale w polerce w ciemnym aucie Roty używki szybko się pewnie nie nawiną, więc coś tymczasowego pasowało by wrzucić.. sam dziś zanabyłem rs6 chociaż nie były w planie:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.