Treść opublikowana przez Marc!n
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też nie dałem rady, miałem wypad do szoszonów po tanią ropkę (3,50/l )i browara Szkoda, może następnym razem A miejscówka taka sobie..trochę ciemno
-
Ssanie po raz kolejny
Zaryzykuj i kup używaną sprawną sondę, może będzie jak dawniej.. U siebie zauważyłem, że zawsze "jak jest" ssanie to i SAI dmucha ile może, jak obroty normalne (ok 800) to SAI się nie uruchamia. Więc ja bym to bardziej z tą pompą powietrza łączył ale skoro Ty masz ją usuniętą (w ecu? czy fizycznie) a ssanie nadal raz jest raz nie, to zostaje kwestia sondy lub programu. Dziwi mnie, że obroty nie są zwiększone w minusowych temperaturach bo wtedy dodatkowe paliwo+SAI szybko rozgrzały by kata i Świat był by bardziej czysty (po to głównie jest to gówno jak i druga sonda) a tak to d*pa... może tak jest napisany soft ale dla czego by nie rozgrzewać kata przy -15 a przy +10 tak? nigdy szwabów nie rozumiałem
-
Przepływomierz pytanie
2, przepływka w ostatnim okienku. Na postoju przy pracującym silniku powinno być pomiędzy 2 a 4,5g/s Reszta wyjdzie w logu dynamicznym (seria przy ok 5000rpm powinno być ok 120-125g/s)
-
Ssanie po raz kolejny
Ten typ tak ma. To, że obroty nie są podwyższone nie oznacza, że auto chodzi bez ssania. Było o tym już kilka tematów, nie warto zawracać sobie tym głowy. Ja mam usuniętą drugą sondę w ecu, sai jeszcze nie i ssanie też włącza się jak u Ciebie. W logach wszystko ok, auto jeździ jak powinno, więc..
-
Tip Ip pytania
Zarówno TIP jak i DP założysz sam bo nic w tym skomplikowanego nie ma. Szkoda, że nie wrzuciłeś DP przed robieniem virusa, program teraz warto by było ruszyć chociażby dla usunięcia drugiej sondy która będzie wywalać błędy. TIP zbyt dużo tutaj nie da.. lepiej tą kasę dołożyć do frontowego icka, który w lato może się przydać
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Mikołaj znów pomylił adresy albo mój list nie dotarł
-
A4 B5 AEB-Gwint H:R
A te wtryski sa p&p czy trzeba cos przerabiac?
-
A4 B5 AEB-Gwint H:R
Ja mam tylko DP reszta seria. Wyszło 190/290 na więcej wtryski nie pozwolą (odwiedzę Gregora jeszcze raz ), więc AJLem bez zmiany wtrysków chyba nie ma co jechać na program choć wyższy moment robi swoje Kamil, będzie hybryda czy coś większego? Nie za dużo na ośkę?
-
A4 B5 AEB-Gwint H:R
Dobrze wyszło Kamil masz FMIC albo TIPa? czy seria z DP+wtryski? Dobrze, że ja nie mam problemów z trakcją
-
Co to za turbo? k03, k04 ?
przyjemna niespodzianka pod maską Ciekawe ile osób po przeczytaniu tego tematu po raz pierwszy rzuciło okiem na tabliczkę na suszarce
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
chodzi o zawór kombinowany.. SAI, kilka wężyków i druga sonda aby auto było bardziej eko.. ale to wszystko można usunąć. Jak po logach wychodzi ok to jedź na soft+usuwanie tego badziewia w ecu, z pod maski w sumie też bo to zbędna masa
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
Fajne koło choć zaczyna być już nieco oklepane.. no i za***iście, że będzie AIR Dokupywałeś moduł domykania szyb? nie czaję? To da się chyba zakodować
-
[ALL B7] Skok z B5 1.9TDI na B7 3.0 TDI
Quwa auto ideał jak dla mnie :kox:
-
[ALL B5] A4 B5 sedan Wisienka 1.8 ADR
Ciężko maty w kubły włożyć? Gleby i "koła" pewnie nie będzie ale i tak fajna ADR'ka
-
pytanie o zmianę okresu wymiany oleju
http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/kasowanie-inspekcji-in1-in2-oil-2641/
-
AUDI A4 1.8t+ Rwd Avant nowe zdjęcia:)
Ładnie pięknie ale nie prościej było kupić "bawarkę" do takiego upalania? Bo innego sensu modu na rwd w audi nie widzę.
-
vag opis błędów
17664/P1256 - Ross-Tech Wiki - Czujnik temp. cieczy chłodzącej kaput lub coś nie łączy 17965/P1557/005463 - Ross-Tech Wiki - turbo przeładowuje
-
[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda
Tylko chip .. każdy tak mówi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rzeszów Ale ten "hicior" jest już jakiś czas... co nie zmienia faktu, że fajnie się go słucha.
-
[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda
Oj tam zaraz z cudem INNE - SidMotorSport.pl Fajna prawie esa Zamiast progów wolałbym najpierw robić moc A koła 18" to min!
-
Audi A4 B5 2.8 V6 quattro - Golden Magic
Kolor budy i wnętrza jak u mnie, czyt. za***isty Zazdraszczam kiery.. poluję na taką od roku i chyba nigdy nie znajdę A co do esp to lepiej je mieć niż nie mieć. Do zabawy przecież się wyłącza a podczas jazdy na co dzień a zwłaszcza zapier.. w złych warunkach zwiększa bezpieczeństwo.
-
[B5 ANB] Audi A4 B5 dzienciol // Stage2 // Avus III
Jest o tym trochę napisane w odpowiednim dziale. Tak w skrócie to na tulejce i tak wyrzuci błąd w ecu ale na zegarach nie świeci się żaden check więc można jeździć. Najlepiej usunąć ją programowo w sterowniku silnika przy okazji jak będziesz robił chipsa Sam niedawno przerabiałem temat i mam spokój
-
Downpipe rura zamiast kata?
są zakupy grupowe.. Koszt zerowy o ile dobrze sprzeda się kata (jeżeli coś w środku jest)
-
[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17
Gdzie i kiedy, weź dobry szpadel będzie ci łatwiej kopać A wklejka klubowa chociaż jest?
-
[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17
Klubowe ramki mógłbyś wrzucić To za ile to webasto sprzedajesz?