Treść opublikowana przez Marc!n
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Zawsze właściciele ośki żałowali, że nie mają Q. Teraz właściciele quattro będą żałować, że nie mają drugiego torsena.. A Kowi87, że nie ma trzeciego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pany gdzie w Rzeszowie lub okolicy jest jakaś hurtownia lub sklep z gratami LPG?
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
zw3 za dobrą kasę poszły? Myślałem, że dłużej będą stać Uchyl rąbka tajemnicy.. tak na mikułaja
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Na zimę trochę obniżyłeś czy gwint ustawiony na wysokość podobną do 1ba? Dobrze, że się zdecydowałeś na to zawieszenie Nie za grube ścianki mają te końcówki
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Nad kołem muszę się dobrze zastanowić i poczytać kilka tematów, żeby nie kupić czegoś, co będzie ciężko upchnąć To akurat do następnego sezonu "dojrzejesz" i koza klęknie Sam się sporo wahałem bo lubię wyskoczyć na chodnik przy parkowaniu a i omijaniem dziur się zbytnio nie przejmuję ---------- Post dopisany 03-12-2013 at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 08:19 ---------- Dotarły nowe graty do gazowni (kme silver pod przewód 8mm i hana niebieska) i w piątek montaż wraz z wymianą przewodu pod autem (faro lub miedź 8mm). Auto dostało też nowe świece, oczywiście NGK PFR6Q Myślałem, że ogarnę to szybciej i jeszcze w tym tygodniu auto złapie virusa..
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Ja bym tu widział coś z tego: 3SDM model 0.05 18X8,5+9,5 5x112 (3708655215) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 3SDM model 0.01 ''18 8,5J+9,5J 5x112 (3722887581) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. FELGI ALUMINIOWE "18 NOWE 5x112 ET42 (3715347885) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Rotor jakoś marnie w porównaniu z zw3 wygląda
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
Ja do planów na pierwszym miejscu dopisał bym virus, choć na brak mocy pewnie nie narzekasz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja sie w koncu wybiore
-
Wyłączenie drugiej sondy lambda 1,8T.
Ecu Project - tuning, chiptuning, hamownia Wrocław Najlepiej w komplecie z vitaminką
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
Trochę dużo kasy w nim utopiłeś, przynajmniej będziesz miał teraz pewne auto Grudzień.. Zakopane a Ciebie zima zaskoczyła mam nadzieję, że zimówki już założone bo szkoda by było znów oddawać auto do mechanika
-
Mam taki błąd
Jak auto jeździ normalnie to ja bym nic nie kombinował Virus jest chyba do odratowania przy pomocy zwykłego kabla.
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
Poka sam rezales orurowanie czy gotowiec? jak to wyglada cenowo ?
-
[B5 ANB] Srebny sedan
zobaczymy co to za mody jutro wpadną Fajny wypas, jak dla mnie czegoś mu braQuje Ogarniaj pakiet startowy i niech służy.
-
wycięcie katalizatora i czarny dym
Możliwe, że n75 nawala i auto łapie tryb awaryjny. Jak zgasisz silnik i odpalisz ponownie to ciągnie normalnie? Rób logi to coś wyjdzie.
-
Sens wycięcia katalizatora w A4 B5 1.8T
Przypominam jak brzmi temat: B5 ANB Sens wycięcia katalizatora A silnik ANB ma drugą sondę! Najlepiej tak jak już pisałem usunąć ją programowo! Zakup downpipe (DP) zwraca się po sprzedaży kata więc koszty zerowe, jak lubisz druciarstwo to możesz oczywiście wspawać kawałek jakiejś rurki która długo nie wytrzyma. Tyle w temacie.
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Trochę zgłodniałem to odgrzeję kotleta :grin: Auto dostało nowy napinacz łańcucha i łańcuch (zestaw febi) + uszczelka, olej motul 5w40, nowy filtr oleju, kabinowy i powietrza. Stary napinacz był jeszcze ori oooo z 99r Od jakiegoś czasu miałem połamany lejek do bagnetu oleju więc wleciał nowy. Audi dostało również moduł DRL Jakiś czas temu udało się zupełnie przypadkiem nabyć gwint h&r który na montaż poczeka do wiosny Przymierzam się również do zmiany gratów w gazowni, tak że jeszcze w tym roku auto złapie jakiegoś virusa Na następny sezon pewnie wpadnie inne kółko
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
swoje zw3 już pogoniłeś?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak dla mnie to zbyt duże ryzyko że to zwykłe chińskie G które zaraz się posypie Albo okolice 200km na prawie ori gratach, troszkę więcej na hybrydzie na bazie k03 (też raczej mało opłacalne), albo jakiś garrett i okolice 300 (ostatecznie swap na 2.7TT). Według mnie jakieś tanie półśrodki aby mieć te 30kM więcej są bez sensu bo chytry 2x traci
-
[B5 ANA] zwykły taki srebrzak
czarna stal Ja tam czekam ze zmianą do białego puchu
-
Sens wycięcia katalizatora w A4 B5 1.8T
no jak to co tam wstawi? DP (downpipe) jest na forum lista na grupowe zakupy tych właśnie elementów w niezłych cenach. W tym silniku niestety jest druga sonda diagnostyczna którą trzeba oszukać tulejką (wspawana w DP - raczej się to nie sprawdza) lub usunąć ją programowo u tunera przy okazji zmiany softu (virusa). Lepiej będzie słychać turbinkę która będzie nieco szybciej reagować na gaz. Pozbycie się kata w silniku turbodoładowanym to moim zdaniem podstawa. Jak byś użył szukajki to na pewno znalazł byś sporo tematów o tym.
-
Zderzak przód z przedlifta na polift jak z hokejką?
Po wymianie slizgow zderzak pasuje. dokladka od przed lifta niestety jest nieco wezsza i nie podejdzie do tego zderzaka. przed malowaniem warto zastanowic sie nad wygladzeniem miejsca fabrycznie przewidzianego na rejestracje, pozniej juz tylko przerobka lamp i prawie mamy USiA
-
Demontaż Listwy pod zderzakowej a4 b5
Dokladka przednia czy tylna? moim zdaniem lepiej poszukac calej np na forum bo za klejenie tez musisz zaplacic a to juz nie bedzie tak wygladalo jak powinno. W sumie do wiosny daleko to na pewno cos znajdziesz, zime lepiej przekulac z peknieta jak masz auto obnizone bo i tak ja jeszcze gdzies przytrzesz A wyciagniesz ja na spokojnie bez podnosnika, nie wiem czy od strony kola nie ma wkre)ta a tak to reszta jest na zatrzask i wystarczy zdecydowanie szarpnac by wyskoczyla ( czasem trzeba sobie pomoc plaskim wkretakiem)
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
czarna kiera
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
czekaj może rzucą jakiś fajny kołpak w bierdonce
-
Przyceimnione Szybki
na kozaka mowisz na kozaka dopoki mnie zatrzymaja i albo dowodzik albo odklejamy folijke;/ jak narazie jezdze i jest luzik:naughty: Dowodzik czy zdzieranie foli to małe piwo w porównaniu do ewentualnych problemów przy stłuczce czy wypadku.