Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wajsik86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wajsik86

  1. dokładnie z tył jest 9.5 i et33,zobaczymy jak to na srebrnym będzie leżało:wink: jaką opone na to dajesz?
  2. Ja w 1z miałem K14,kumpel miał w sdi K24 i problem był taki,że w mieście potrzebowała czasu żeby się rozkręcić i wstawała przy ok 2tys.Jak chcesz rzeźbić to ja Ci proponuje inną opcję A co do przelotowych norek to u mnie testowaliśmy różne wersję i nie było pozytywnych efektów
  3. mega to wyszło:naughty: ostatnia najlepsza
  4. Wajsik86 odpowiedział(a) na ra.vi temat w 1.9TDI
    Wszystko od sprzedawcy zależy.Jeśli 2lata minęły ja bym poszukał kiedy sklep sprzedał to w późniejszym terminie(po Tobie) potem znalazł od kogo było kupione,dał Tobie druk reklamacyjny,wpisujecie kiedy sprzedane,ile nalatane,ważna jest pieczątka warsztatu i wysyłamy dostawcy niech wydaje decyzję ja nigdy nie dołączałem dowodu sprzedaży do reklamacji
  5. Wajsik86 odpowiedział(a) na Fifiński temat w 1.9TDI
    Są jeszcze gumowe w oplocie wewnętrznym i tutaj polecam gates'a klienci bardzo chwalili te węże,sam mam i nic złego nie mogę o nich napisać
  6. wydałem 3x5 i jedną 10tke niedawno coś Ty z nim robił
  7. Wy tam piłujecie nadkola,a ja szoruje rurkami od klimy po asfalcie:facepalm: czorny kiedy jakaś ustawka?
  8. glazura zapodaj będziesz mile zaskoczony kropelkowaniem:naughty:
  9. Pracowałem w sklepie,ale nie natknąłem się na tą firmę.Zarzuć firmy jakie masz do wyboru
  10. wyjdzie o 2mm mniejsze et niż u mnie także nie zauważalna różnica i myślę,że będzie to dobrze wyglądało,a przy tym naciagu opona nie wyjdzie poza obrys. Ogarniaj dystans i musimy się zgadać na foto:naughty: Aaa i przygotuj sie na pytania czy chcesz mercedesa z audi zrobić
  11. o wiele lepiej siadły na aucie niz myslałem:naughty: poniżej 15 to nie bardzo bo wiesz co bedzie od wewnątrz:wink:
  12. o masakra,pod rsbody:decayed: aleeee dobrze Ci idzie 3mam kciuki za ogarnięcie bo dobrze to zaczyna wyglądać
  13. Ładnie wygląda:wink:
  14. Żeby nie było,że nic się nie dzieje:decayed: 4300k on board:wink:
  15. zniszczyłeś system tym setupem chłopie:naughty:
  16. Jak jeszcze zdejmiesz pare mm to będzie naprawde mega,chociaż już mi sie podoba:jerk:
  17. tak to się robi z załogą Rosyjski samochód vs Próg zwalniający
  18. chyba,że po lifcie zmodyfikowali miejsce nad półośką,ale z osłoną to hardkor ona już pewnie na ziemi leży bo mi dużo nie brakowało:wink:
  19. No łądnie to wygląda,na felgi zapodaj wosk,łatwiej domyć i się tak szybko nie brudzą i najlepiej nie hamuj:decayed:
  20. miarka tłumaczy taki dobry wygląd:naughty: robiłeś coś z osłoną nad półosią ? mam na myśli te boczne ścianki które sa wycięte pod półośki
  21. Mo podczas jazdy o pomocnicze nie obciera ale jak pokonuje coś z ukosa to rant felgi trze o pomocniczą,więc weź pod uwagę minimalne ruchy felgi względem amora:wink:
  22. Tez mi gleby brakuje,ale mysle,że jak wyczernisz opony to też to będzie inaczej wyglądało wszystko.Czekam aż ogarniesz wszystko,jaram sie:wink:
  23. daj chociaż 215/40 i 225/40
  24. na rotach by było tłusto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.