Treść opublikowana przez przemik
-
Prośba o analizę błędów VAG-COM AUTOSCAN
Skasuj je wszystkie. Pojezdzij troche i znow odczytaj.
-
Prośba o analizę logów 1.9 AVF
Az dziw ze to auto odpala.... a jeszcze wiekszy ze G40 "widzi" tak rozjechany kąt...
-
prośba o analizę logów a3 1,9 tdi 2001
Zrób komplet logów statycznych....
-
prośba o analize logów A4 B7 1.9TDI
Troche grzeczniej prosze... nie masz cierpliwosci i czasu czekac - jedz do mechanika zapłac i po temacie. Zycze powodzenia w usunieciu problemu. Pozdrawiam
-
prśba o analize logów, turbo przeładowuje, notlaufy.
W sensie... powinno....
-
Ocena logów AFN
Moze tak. Potrzebujemy nowy komplet logów. Statyczne: 000,001,003,004,007,013 Statyczne w trybie Basic Settings: 000,003,004,011 Dynamiczne:000,001,003,004,008,010,011 No i pytanie wyprzedzajace.... kiedy zmieniałes filtr paliwa ?
-
kondycja wtrysków
Zrob foty z akcji naprawczej.... rozjasni to kompletnie temat...
-
kondycja wtrysków
Wszystko jasne po powyzszym poscie i po tym temacie http://a4-klub.pl/1-9-196/b7-brb-zainteresowanych-basowym-biciem-silnika-a4-1-9tdi-nato-odpowiedz-204635/index2.html Dzieki Marek
-
[B7 BRB] Dla zainteresowanych basowym biciem silnika w A4 1,9TDI mam nato odpowiedz
Wydaje mi się ze to przypadłość wszystkich Bxx. Podobny temat tutaj http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/kondycja-wtryskow-284881/
-
kondycja wtrysków
Spoko Paweł. Jaki jest numer VAG tych broków/zaslepek ?
-
kondycja wtrysków
Tak synonimy tego słowa to ja znam... bardziej mnie umiejscowienie ich w tym motorze interesuje. I czemu wypadają w silnikach na Bxx, a nie wypadają w silnikach Axx - oczywiscie mam na mysli silniki PD. A moze tez wypadają tylko ja o czyms nie wiem.
-
kondycja wtrysków
Dokladnie gdzie są te broki ? Jak wyglądają? Co trzeba zrobic zeby je zmienic ? Broki kupic w ASO i IC ??? etc ? Domyslam sie ze po wypadnieciu spada cisnienie w oleju w ukladzie i uklad sterowania zaworami nie pracuje własciwie ?
-
kondycja wtrysków
W kwestii poznawczej... ok... nie masz zdjeć.... poszukam na forum ...
-
kondycja wtrysków
Czyli to samo.... pokaz mi te broki jak wyglądają... bo powiem Ci ze mnie dość temat zaciekawił....
-
Ocena logów AFN
Mało logów... brakuje 004 i 008... rok Ci zeszło prawie. Miales sprezarke czyszczoną w tym czasie.
-
kondycja wtrysków
Marek jakie masz oznaczenie silnika... chodzi mi o kod literowy...
-
Pomiar temp. paliwa
Spalin... po kiego ? Temp. paliwa jest w 007 stat.
-
Wskazania bloku pomiarowego 018
Zrob na gorącym bo zrobiles na zimnym silniku..
-
Wskazania bloku pomiarowego 018
128 - oznacza ze ECU nie jest w stanie określic BiP - mowiac wprost - kiepsko z polaczeniem albo z samym PD. Zrob komplet logów statycznych.
-
kondycja wtrysków
Zobacz tutaj i porównaj czy dzwiek jest podobny Portal użytkowników Skoda Octavia :: Zobacz temat - [O1] Głuche stukanie w silniku Im wczesniej zareagujesz tym mniej kasy wydasz. Kolega byl u mnie A4 AVF z tym samym przypadkiem.... skonczylo sie tylko na szklankach... a dudnilo niesamowicie.
-
kondycja wtrysków
Ja bym nie zwlekał. Z reguly najpierw wywalają sie szklanki... pozniej dostają krzywki wałka. W skrajnych przypadkach obie te rzeczy są do wymiany. Koszty hmm... ostatnio szwagier w Skodzie zmienial.... oba elementy... cos ok. 1500 PLN z robotą.
-
kondycja wtrysków
Pokaz filmik na wolnych obrotach. Dodatkowo mozesz otworzyc filtr powietrza na pracujacym silniku... jesli dudnienie się nasili... szykuj sie na weryfikacje wałka i szklanek. Niestety bylo juz u mnie pare aut z tą przypadłością i nic na VCDSie nie wychodzi. Tylko na słuch.
-
niedoładowanie!!
Ustaw synchro na -1 i powtorz logi... a i podpisz linki bo nie wiem w co klikam
-
kondycja wtrysków
Nagraj to klepanie i wstaw... nie zwlekaj. Pokaz jeszcze 001 i 004 stat. PD nie pracują zle.
-
niedoładowanie!!
Czy praca sie zmienia. Raczej nie. -2 moze byc... lepsze napełnianie.