Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co z licznikiem??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No w sumie 20zł to nie majątek. :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany przeżyłem rozmowę z v-ce ministrem Gulińskim. Nie było tak źle i w sumie spoko koleś Na początki września wyniki rekrutacji. Trzymajcie kciuki. Tak BTW Podróż z WA-Wy masakra. oponę rozerwało na oplocie i hukło aż miło. A taka ładna była
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ku zdrowotności Arturoo coś cicho a chyba przedwczoraj miałeś być na dyno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niezłe ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- a Ty ostatnio masz jakoś ciężko Właśnie jakoś ostatnie jebie mnie wszystko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja jadę jutro na rozmowę kwalifikacyjna do wawy. w pt 50 mojej mamy i weekend w brennej
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Oj w to nie wątpię :polew: Z racji iż od 12.08 ruszam w polskę i auto będzie potrzebne w całości testy pozostawimy na wrzesień
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kuźwa, jak Ty masz taką skrzynkę narzędziową to chyba sobie sam poradzę z hamplami JA też zbastuje. Tak BTW :hi: P.S. Wiecie jak poprawić człowiekowi humor na dzień dobry. A teraz z cyklu chwale się. Zostało mi jeszcze 12,67 dnia pracy
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
Na zdjęciu wyglądają całkiem jak moje 288
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Damy radę, a przyjechać to bym musiał z drugim kierowcą :grin: chociaż nie wiem czy bym komuś oddał prowadzić moje auto :polew: mogę Ci je odprowadzić To dla mnie zaszczyt iż chcesz się przewieźć moim wozidłem. Przypominam Ci jednak że to ośka bez turbo i z heblami co nie hamują.
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
Ciekawe. Ja o takim wyniku mogę pomarzyć. Swoją drogą to zauważyłem ze mój fis coś wariuje bo do 150 to pokazuje pod 15l ale jak powyżej to tak 9l pokazuje
-
zapala sie ABS I WYKRZYKNIK NA TABLICY
Koronka ABS na prawym tylnym kole. Za duży odstęp od czujnika
-
wymiana tarcz i klocków
Ja też założyłem ATE łożyska SKF Wszystko łącznie ze smarem i preparatem do czyszczenia tarcz wyszło 450 niestety jeden pierścień ABS się nie dał założyć na nową tarcze (był luźny) i musiałem kupić w ASO 80zł. Nie chciałem kombinować ze starym a w sumie wystarczyło zrobić na nim zadziory.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To zrób mi tarcze i klocki bo nie mam czasu ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: Jak już ogarniesz tomaszowe wozidło wpadnij zajrzeć w heble i ABS od kaczki :facepalm: :polew::polew: ABS dalej się buntuje
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Damy radę, a przyjechać to bym musiał z drugim kierowcą :grin: chociaż nie wiem czy bym komuś oddał prowadzić moje auto :polew:
-
Woda w tłumiku A4 B5 1.8
Ja tak mam prawie codziennie i nie wiem dlaczego. Ten typ tak ma chyba. Na początku też myślałem że coś nie tak jest
-
Zmiana Dolotu Audi A4 B5 1.8
Kiedyś wklejałem linka że się da. Niestety o kosztach nie było nic wspomniane a i auto za długo nie pośmigało. Koszt kupna 1.8T + doprowadzenie go do ładu powinno się zamknąć w 3kzł. Wszystko zależy jak bardzo chcesz go zmodzić. Sam rozkminiałem ten temat i dałem sobie spokój
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
Od biedy mógł bym takim śmigać :polew: A tak serio ta sylwetka robi mega robotę. Bezawaryjności
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
Na żywo lepiej się prezentuje Mody tylko inplus
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Jak to Pucek powiedział "Po to żeby mieć coś innego niż wszyscy..." ---------- Post dopisany 21-07-2013 at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 22:36 ---------- Wymieniona sprężynka klamki + listwy na oklejone. Została ta długa na desce jeszcze ale nie miałem na wymianę a jak wiadomo jest z tym w p...u roboty więc ogarnę w tygodniu:
-
jazda z hakiem bez przyczepy w niemczech ?
Ja jak przywioziłem auto z niemcowni to hak był i nikt go nie demontował. Z tego co wiem właściciel tak śmigął i zero problemów. Hak był montowany na dwie śruby nie kluczyk do szybkiego montażu
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
RAnkiem. hmmm co by tu dziś robić ??