Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. No w sumie 20zł to nie majątek. :hi:
  2. Pany przeżyłem rozmowę z v-ce ministrem Gulińskim. Nie było tak źle i w sumie spoko koleś Na początki września wyniki rekrutacji. Trzymajcie kciuki. Tak BTW Podróż z WA-Wy masakra. oponę rozerwało na oplocie i hukło aż miło. A taka ładna była
  3. To ku zdrowotności Arturoo coś cicho a chyba przedwczoraj miałeś być na dyno
  4. niezłe ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- a Ty ostatnio masz jakoś ciężko Właśnie jakoś ostatnie jebie mnie wszystko
  5. A ja jadę jutro na rozmowę kwalifikacyjna do wawy. w pt 50 mojej mamy i weekend w brennej
  6. Oj w to nie wątpię :polew: Z racji iż od 12.08 ruszam w polskę i auto będzie potrzebne w całości testy pozostawimy na wrzesień
  7. Kuźwa, jak Ty masz taką skrzynkę narzędziową to chyba sobie sam poradzę z hamplami JA też zbastuje. Tak BTW :hi: P.S. Wiecie jak poprawić człowiekowi humor na dzień dobry. A teraz z cyklu chwale się. Zostało mi jeszcze 12,67 dnia pracy
  8. Na zdjęciu wyglądają całkiem jak moje 288
  9. Damy radę, a przyjechać to bym musiał z drugim kierowcą :grin: chociaż nie wiem czy bym komuś oddał prowadzić moje auto :polew: mogę Ci je odprowadzić To dla mnie zaszczyt iż chcesz się przewieźć moim wozidłem. Przypominam Ci jednak że to ośka bez turbo i z heblami co nie hamują.
  10. Ciekawe. Ja o takim wyniku mogę pomarzyć. Swoją drogą to zauważyłem ze mój fis coś wariuje bo do 150 to pokazuje pod 15l ale jak powyżej to tak 9l pokazuje
  11. Koronka ABS na prawym tylnym kole. Za duży odstęp od czujnika
  12. Ja też założyłem ATE łożyska SKF Wszystko łącznie ze smarem i preparatem do czyszczenia tarcz wyszło 450 niestety jeden pierścień ABS się nie dał założyć na nową tarcze (był luźny) i musiałem kupić w ASO 80zł. Nie chciałem kombinować ze starym a w sumie wystarczyło zrobić na nim zadziory.
  13. To zrób mi tarcze i klocki bo nie mam czasu ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: Jak już ogarniesz tomaszowe wozidło wpadnij zajrzeć w heble i ABS od kaczki :facepalm: :polew::polew: ABS dalej się buntuje
  14. Damy radę, a przyjechać to bym musiał z drugim kierowcą :grin: chociaż nie wiem czy bym komuś oddał prowadzić moje auto :polew:
  15. horny devil odpowiedział(a) na FLB temat w Audi A4 B5
    Ja tak mam prawie codziennie i nie wiem dlaczego. Ten typ tak ma chyba. Na początku też myślałem że coś nie tak jest
  16. Kiedyś wklejałem linka że się da. Niestety o kosztach nie było nic wspomniane a i auto za długo nie pośmigało. Koszt kupna 1.8T + doprowadzenie go do ładu powinno się zamknąć w 3kzł. Wszystko zależy jak bardzo chcesz go zmodzić. Sam rozkminiałem ten temat i dałem sobie spokój
  17. Od biedy mógł bym takim śmigać :polew: A tak serio ta sylwetka robi mega robotę. Bezawaryjności
  18. Na żywo lepiej się prezentuje Mody tylko inplus
  19. Jak to Pucek powiedział "Po to żeby mieć coś innego niż wszyscy..." ---------- Post dopisany 21-07-2013 at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 22:36 ---------- Wymieniona sprężynka klamki + listwy na oklejone. Została ta długa na desce jeszcze ale nie miałem na wymianę a jak wiadomo jest z tym w p...u roboty więc ogarnę w tygodniu:
  20. Ja jak przywioziłem auto z niemcowni to hak był i nikt go nie demontował. Z tego co wiem właściciel tak śmigął i zero problemów. Hak był montowany na dwie śruby nie kluczyk do szybkiego montażu
  21. RAnkiem. hmmm co by tu dziś robić ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.