Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

waskivw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez waskivw

  1. waskivw odpowiedział(a) na neuropathic temat w 2.6
    Napraw szybko bo nie odpalisz silnika jak się urwą
  2. Wklej na Dirko ( taki silikon )
  3. Pod autem też nie poszalejesz , zwłaszcza z Goldami , Ja przerobiłem deko wspornik od pompy ABS ( usunąłem ten element który trzyma wtyczki od wentylatorów) i siedzi tam teraz Prins przykręcony do tego wspornika . Jak będziesz montował Hany to odpuść sobie niebieskie , są deko za duże , Ja mam i nie jestem zadowolony , ciśnienie 1 bar , (aktualnie przymierzam się do Barakud , a jak wpadnie więcej kasy to Keihin) to też weź pod uwagę bo nie każdy reduktor tak nisko zejdzie z ciśnieniem . Ostatnio rozmawiałem z kolesiem który niedawno zakładał LPG w swojej S4 i miał włożone dwa Magic 3 w zderzaku , montował w Wawie i narzekał że mocy brakuje między 3000 a 4000 obr , pewnie się tną . Jest się nad czym zastanawiać bo auto trochę wymagające.
  4. Tylko cały urok w tym kolektorze , moc na dole i górze + ekonomia , zdemontujcie to sobie i zobaczycie ile naprawdę palą V-ki bez tych bajerów
  5. Pewnie lpg było strojone na nieszczelnej odmie , teraz masz szczelną i mapy trzeba zrobić od nowa , druga sprawa to po odłączeniu aku skasowały się mapy PB i korekty , a nie wiadomo na jakich auto było strojone , trzeba by zrobić kilka km. na samej PB i wtedy spróbować z LPG.
  6. Ecu do kabiny , Ja tak mam , reduktory zależy jakie , Ja mam jeden Prins , dwa typu AC r01 (których nie polecam) wkładają za lampami , ale przy regulacji jest problem, w zderzak nie ma gdzie przeszkadzają chłodnice , chyba że Magic 3 ( to znowu tykająca bąbka, nie wiadomo kiedy puści bąka) Jakie wtryskiwacze wkładzasz i ECU ?
  7. Zresetuj ECU PB bo się mapy rozjechały , wystarczy odpiąć aku na pół godziny.
  8. Widziałem , ale to jest nowość więc trzeba poczekać , a ja mam już dość powoli ciągłych zmian, hany niebieskie też miały być takie super. Noszę się z zamiarem wymiany na keihin .
  9. waskivw odpowiedział(a) na RobertWS temat w 1.8
    Odepnij aku na 15 min i skasuj mape pb , podłącz i spr. jeszcze raz , warto spr. nieszczelności kolektora ssącego , silniczek krokowy , przepustnice ew. wyczyścić i adaptacja. Dynamiki nie będzie bo silnik jest w trybie awaryjnym ( bardzo uboga mieszanka , nie wskazana dalsza jazda ) spr. jeszcze czujnik temp.kolektora ssącego ile pokazuje, lubią padać i dają podobny efekt.
  10. waskivw odpowiedział(a) na RobertWS temat w 1.8
    Skasuj błędy i pojeździj na PB ,odczytaj błędy i będziesz wiedział czy to wina LPG czy PB
  11. waskivw odpowiedział(a) na RobertWS temat w 1.8
    Życze powodzenia w 2.6 z 95r
  12. Cena jest OK , pewnie że jak się poszuka to można ciut taniej.
  13. Sterownik i wtryski OK. z reduktorem shark nie miałem styczności , więc się nie wypowiem .
  14. Napisz do jakiego auta , jaka moc to łatwiej będzie coś doradzić . Reduktor to nie Prins tylko jego Kopia ( do prinsa mu daleko, wiem bo jeden taki posiadam )
  15. Elektronikę i wtryski wywal , zostaw reduktor bo to kopia PRINSA (jak wywalasz to odkupie) Jnstalka raczej nie do ogarnięcia , bo to zbieranina różnych firm
  16. Spr. połączenie i czujnik Hala na lewej głowicy ( od kierowcy) z tyłu przy ścianie grodziowej
  17. Hana też potrafi przylewać , dlatego pozostaje korekta po temp + ew. podgrzewanie wtryskiwaczy. mówisz o korekcie po temp na hanie tak? podobno nie daję zbyt wiele nawet pod techem, taką partie wtrysków wypuścili wadliwych z tego co czytałem na lpg-forum Korekta po temp. daje radę , gdyby nie ona to też by mi szarpało, jak w większości silników VAG
  18. ja mam regi i odkładam kaskę na barracudę regi na zimnym potrafią przylac gazem Hana też potrafi przylewać , dlatego pozostaje korekta po temp + ew. podgrzewanie wtryskiwaczy.
  19. Bardzo chętnie tylko z wydajnością ciężko, musiałbym puścić instalke na 1.4 bar
  20. Bo w 2.6 adoptuje się właśnie tego krokowca , a nie przepustnicę
  21. Niestety nie:wink:
  22. A od kiedy go tam nie ma
  23. waskivw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0
    Decyzja należy do Ciebie
  24. waskivw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0
    Tak wygląda nagar , jest to nic innego jak spalony olej , jeżeli są tego śladowe ilości to tym bym się nie przejmował , jeżeli elementy głowicy, korek, pokrywa zaworów, itd są pokryte takim , czarnym , twardym ,przepalonym olejem to nie jest dobry objaw.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.