Treść opublikowana przez waskivw
-
Identyfikacja wtyczki
Napraw szybko bo nie odpalisz silnika jak się urwą
-
Nieszczelność przy wtryskiwaczach, świst powietrza
Wklej na Dirko ( taki silikon )
-
S4 B6 AVANT - gdzie zamontować reduktory i komputer od gazu
Pod autem też nie poszalejesz , zwłaszcza z Goldami , Ja przerobiłem deko wspornik od pompy ABS ( usunąłem ten element który trzyma wtyczki od wentylatorów) i siedzi tam teraz Prins przykręcony do tego wspornika . Jak będziesz montował Hany to odpuść sobie niebieskie , są deko za duże , Ja mam i nie jestem zadowolony , ciśnienie 1 bar , (aktualnie przymierzam się do Barakud , a jak wpadnie więcej kasy to Keihin) to też weź pod uwagę bo nie każdy reduktor tak nisko zejdzie z ciśnieniem . Ostatnio rozmawiałem z kolesiem który niedawno zakładał LPG w swojej S4 i miał włożone dwa Magic 3 w zderzaku , montował w Wawie i narzekał że mocy brakuje między 3000 a 4000 obr , pewnie się tną . Jest się nad czym zastanawiać bo auto trochę wymagające.
-
2.4 V6 a4 B6 - układ zmiennej długości kolektora dolotowego
Tylko cały urok w tym kolektorze , moc na dole i górze + ekonomia , zdemontujcie to sobie i zobaczycie ile naprawdę palą V-ki bez tych bajerów
-
Falowanie obrotów po braku napięcia 1.8t aeb + stag 4
Pewnie lpg było strojone na nieszczelnej odmie , teraz masz szczelną i mapy trzeba zrobić od nowa , druga sprawa to po odłączeniu aku skasowały się mapy PB i korekty , a nie wiadomo na jakich auto było strojone , trzeba by zrobić kilka km. na samej PB i wtedy spróbować z LPG.
-
S4 B6 AVANT - gdzie zamontować reduktory i komputer od gazu
Ecu do kabiny , Ja tak mam , reduktory zależy jakie , Ja mam jeden Prins , dwa typu AC r01 (których nie polecam) wkładają za lampami , ale przy regulacji jest problem, w zderzak nie ma gdzie przeszkadzają chłodnice , chyba że Magic 3 ( to znowu tykająca bąbka, nie wiadomo kiedy puści bąka) Jakie wtryskiwacze wkładzasz i ECU ?
-
Ciężko pali
Zresetuj ECU PB bo się mapy rozjechały , wystarczy odpiąć aku na pół godziny.
-
A4 Avant 1.8T Quattro 163KM - Instalacja LPG
Widziałem , ale to jest nowość więc trzeba poczekać , a ja mam już dość powoli ciągłych zmian, hany niebieskie też miały być takie super. Noszę się z zamiarem wymiany na keihin .
-
Pomoc w sprawdzeniu sond
Odepnij aku na 15 min i skasuj mape pb , podłącz i spr. jeszcze raz , warto spr. nieszczelności kolektora ssącego , silniczek krokowy , przepustnice ew. wyczyścić i adaptacja. Dynamiki nie będzie bo silnik jest w trybie awaryjnym ( bardzo uboga mieszanka , nie wskazana dalsza jazda ) spr. jeszcze czujnik temp.kolektora ssącego ile pokazuje, lubią padać i dają podobny efekt.
-
Pomoc w sprawdzeniu sond
Skasuj błędy i pojeździj na PB ,odczytaj błędy i będziesz wiedział czy to wina LPG czy PB
-
Pomoc w sprawdzeniu sond
Życze powodzenia w 2.6 z 95r
-
Potrzebny warsztat od holenderskich LPG Dolnoslaskie
Cena jest OK , pewnie że jak się poszuka to można ciut taniej.
-
Potrzebny warsztat od holenderskich LPG Dolnoslaskie
Sterownik i wtryski OK. z reduktorem shark nie miałem styczności , więc się nie wypowiem .
-
Potrzebny warsztat od holenderskich LPG Dolnoslaskie
Napisz do jakiego auta , jaka moc to łatwiej będzie coś doradzić . Reduktor to nie Prins tylko jego Kopia ( do prinsa mu daleko, wiem bo jeden taki posiadam )
-
Potrzebny warsztat od holenderskich LPG Dolnoslaskie
Elektronikę i wtryski wywal , zostaw reduktor bo to kopia PRINSA (jak wywalasz to odkupie) Jnstalka raczej nie do ogarnięcia , bo to zbieranina różnych firm
-
Nie odpala, brak komunikacji VAG
Spr. połączenie i czujnik Hala na lewej głowicy ( od kierowcy) z tyłu przy ścianie grodziowej
-
Potrzebny warsztat od holenderskich LPG Dolnoslaskie
Szukaj na LPG forum
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
Hana też potrafi przylewać , dlatego pozostaje korekta po temp + ew. podgrzewanie wtryskiwaczy. mówisz o korekcie po temp na hanie tak? podobno nie daję zbyt wiele nawet pod techem, taką partie wtrysków wypuścili wadliwych z tego co czytałem na lpg-forum Korekta po temp. daje radę , gdyby nie ona to też by mi szarpało, jak w większości silników VAG
-
Wymiana wtrysków - jakie ??
ja mam regi i odkładam kaskę na barracudę regi na zimnym potrafią przylac gazem Hana też potrafi przylewać , dlatego pozostaje korekta po temp + ew. podgrzewanie wtryskiwaczy.
-
A4 Avant 1.8T Quattro 163KM - Instalacja LPG
Bardzo chętnie tylko z wydajnością ciężko, musiałbym puścić instalke na 1.4 bar
-
Wysokie obroty
Bo w 2.6 adoptuje się właśnie tego krokowca , a nie przepustnicę
-
Długo kręci (B6 benzyna 2,0 130km)
Niestety nie:wink:
-
Wysokie obroty
A od kiedy go tam nie ma
-
[B6 ALT] Audi A4 B6 po remoncie to samo bierze olej.
Decyzja należy do Ciebie
-
[B6 ALT] Audi A4 B6 po remoncie to samo bierze olej.
Tak wygląda nagar , jest to nic innego jak spalony olej , jeżeli są tego śladowe ilości to tym bym się nie przejmował , jeżeli elementy głowicy, korek, pokrywa zaworów, itd są pokryte takim , czarnym , twardym ,przepalonym olejem to nie jest dobry objaw.