Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
uffff bo juz miałem napisac to samo co Siemian, chociaż ja też smigam na chinolach już 6 lat,.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
to ma byc koło dla ciebie???
-
SPOTY RADOMSKIE
drzew juz jest sporo brzozy sosny, dęby klon tez się znalazł, jadę taczką i łopatką 200 metrów dalej kopie 20 szt malutkich i mam,.hehe , same się też sieją , las 200 metrów od domu, taki duży państwowy, chodzę po opał do sklepu, hehe garaż będzie, miejsce na spoty tez na namioty też, ale nie od razu, od dwóch dni mam drzwi w łazience, a mieszkam tydzień,. dzięki za miłe słowa chłopaki, zapraszam w odwiedziny oczywiście, kominek się wykańcza i salon też lada dzień,.
-
SPOTY RADOMSKIE
3100 m2, +/_67 x 48 droga wzdłuż 67,. także w sumie dwie działki dom stoi na pierwszej częsci, 15.5x11,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemano wreszcie online w nowym domku, pozdro 4 ALL,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomek nie ma takich,. miałes tanie hundaie to sprzedawałeś, zaraz powiesz że klima też ma byc do jakiej kasy??? może peugeot 206 mokom posiada i żonka jego śmiga??? brat ma taki do handlu 1.4 PB bez klimy,.
-
Czy seryjny FMIC z a6 2.5TDI moze zostać w AVF+GTB pytanie do znawcow
tu wchiodzi w gre kwestia miejsca z przodu do maski, w a6 jest to o wiele więcej, w A4 b5 nie ma szans na taki,.
-
[A6 C5 AVG] Srebrny klekot A6 C5 Avant 1.9 tdi AVG++
kolejna wymiana oleju, auto bez zarzutu, setup jak najbardziej dobrany dla silnika, kiedy rolke robimy??
-
Czy seryjny FMIC z a6 2.5TDI moze zostać w AVF+GTB pytanie do znawcow
panowie jest cienki, ale kilka cm ma ale jest na całości do tego cały czas przez sporą jego powierzchnie wisko ciagnie powietrze więc nawet w korkach go chłodzi,. tak jak napisał madtrabi raze ten cooler u niego zakładalismy na początek pomiary temp na SMIC potem na tym dużym, nawet przy upalaniu temp w dolocie praktycznie taka sama co otoczenia także daje radę,. do tego w lecie właczysz klime to wentylator od klimy też go chłodzi,. tu macie foty: http://a4-klub.pl/a6-s6-rs6-259/a6-c5-avg-srebrny-klekot-a6-c5-avant-1-9-tdi-avg-247461/
-
Fiat 126p w Ameryce.
wiekszej lawety na niego nie było, hehe super pomysł, maluszka do stanów zabrać, wszyscy zciągaja do nas,.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
kto powiedział że diesel musi byc wolny, szacun Orzeł. pozdr
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Krycha dzięki, jak bedę w pobliżu podjadę klapę obloookać,. ---------- Post dopisany 29-05-2014 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 13:43 ---------- siema Panowie awaria!!! wentylator wiskozy rozpadł sie na kawałki i rozwalił chłodnice i troche plastików pod maską, na szczęscie rozrząd cały,. jutro zderzak w dół, chłodnica już jest używana, wentylator nowy, jak wyjmę chłodnice zobacze co dalej,.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
jezeli nie chcesz nic tuningować, i zmienic na to samo, to tarcze i klocki ferodo, ewentualnie klocki ori, lub trw
-
Koło zębate wałka rozrządu.
chyba najlepiej kupic dwa koła które ze sobą współgraja na tej głowicy, ale wtedy rozpinanie rozrządu,. ewentualnie szukaj aod takiego samego silnika, pewnie było AFB???
-
SPOTY RADOMSKIE
mogłeś zapytac,. Tomek, jeszcze nic, im dłużej czekam tym taniej, znalazłeś kluczyki???
-
Wymiana rozrządu czy coś więcej w 2.5TDI?? by krzysiekgoz
jak to niema z wyjsciem w dół zbiornika, od 2.5 tdi musi byc i tyle, ori kupiłem w inter carsie,.
-
SPOTY RADOMSKIE
MCM, jak bedzeisz w miejscu takim jak ja gdzie maleńki kawek ogromnego tortu musisz jeszcze pokroić to zrozumiesz dlaczego szukam tv do max 2 tys,.
-
SPOTY RADOMSKIE
tomku zostaw sobie jednego, na spoty bedzeisz przyjeżdżał,. kiedys w nagłówku spotów było na[pisane ze jak stoją nasze a4 ki i inne cudeńka, hehe:grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm cena??? kali do tv od kanapy ze 4 metry, salon 6x6 wiem wiem 50'', ale takiej kasy na tv niemam a uchwyt muszę juz mocowac,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, z innej beczki pytanie, jakie macie telewizory u siebie, jakies opinie o nich, zastanawiam sie nad 40-42 cale do salonu,.???
-
SPOTY RADOMSKIE
Paweł jeszcze fug niema, jak bedą dam znac,. nie sprawdzałes cegły???
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
wiesz to wszystko zależy od tego jak i do czego uzywasz auto,. ja mam 17 7.5 et 35 nie mam czasu na zastanawianie się czy cos nie bedzie tarło itd, dziury tez nieźle wybieraja, miałem 18tki przez chwilę zrezygnowałem.
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
i co masz zamiar na takim setupie, gwint, fela 19 latać po tysiąc kilomertów za granicę w trasie??? jak dla mnie nieparaktyczne
-
Sterowanie klapą w kolektorze ssącym
a co jakby te klapki usunąć, załozyć nową dźwigienkę żeby błędu nie wywalało ale dla świetego spokoju wymiontować klapki??
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
jaki rozmiar tych felg, et?? szerokość?? jaki masz zawias???