Treść opublikowana przez kudalty66
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
w Twoim przypadku do na początek pomyślałbym o zmianie na conajmniej 312 a potem o dobrym zestawie,. ja mam 312 i komplet ferodo gładkich, jest to pierwszy zestaw który już ponad 1.5 roku smiga bez problemów, namiary na gościa od ferodo masz od Deva,.
-
spadek mocy- wrazenie
grupa 003 BS 004 BS 011 BS coś się zobaczy ale dynamiczne by powiedziały jak turbo pompuje,. ---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ---------- w BS grupie 011 zobacz na sztange od turbo jak się przełącza, czy robi to płynnie, jak się tnie to turbo do czyszczenia lub gruszka się kończy,. szukaj też nieszczelności na wężykach
-
Dodatek do paliwa
własnie taki leję, czasem oczywiscie,. druga stroba maedalu to to na jakim paliwie śmigamy, które paliwa maja najmniej bioestrów w dodatku, mam wrażenie że orlen ma najwięcej, na orlenie auto mi bąki puszcza, na lotosie nic,.
-
2.5tdi ile pali
Habol, z całym szacunkiem , ja mam 7 lat, 2.5 nie pali 7/100, chyba że w trasie do 120,. i PSJ, trzeba liczyc że 8 średnio, w cyklu mieszanym,. automaty potrafia nawet 12 w miescie,.
-
SPOTY RADOMSKIE
u szmita srednio polecam woda sodowa dobiła do głowy, niestety, niestety również tylko on w okolicy ma maszyne do sprawdzania pompwtrysków poza silnikiem,. zresztą kolega ma PD więc nie ma co porównywac z VP, może być wiele niedomagań, od pompy wstepnej w baku, pompa tandemowa na silniku, uszczelnienie pompek, czujniki temp, wiazka pompek i czujnika połozenia wałka itd może ustawienie pompek na wałku, może sam wałek jest zużyty itd,.
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
z mocą cos robisz???
-
Dodatek do paliwa
ja dolewam dodatek xeramic, jest napisane że podbija liczbe cetanową , mam wrażenie że lepiej autko smiga z nim,.
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
jest dobrze, ale ta antena, pozdr
-
2.5tdi ile pali
jeżeli auto które chcesz kupic miało robione wałki to pytanie jakie zostały włozone, jaka hydraulika itd,. 2.5 w zimie mieszany tryb pali nawet 9 litrów, w trasie PL-uk 6-6.5 teraz mi wychodzi 8, pół na pół miasto i poza miastem, ale nie autostrada,. 2.5 po programie chodzi znacznie lepiej masz ok 185 koni za niewielką kasę,.
-
spadek mocy- wrazenie
panowie, z całym szacunkiem ale filtry powietrza sie wymienia a nie dmucha, jak wam się turbina rozwali dopiero będziecie dmuchac w portfel,. robi sie logi grup silnika wtedy mozna cos wywnioskowac dlaczego auto ,,nie jedzie,,
-
Slabo odpala na cieplym silniku.
spróbuj kąt na 2 atdc,.
-
[C5 2.5Tdi Ake] - Wałki, Smarowanie Silnika
wtryski juz i tak sa poluzowane bo do wałków sie dostawałeś, wyjąc wyczyscic gniazda też i nowe podkładki,.
-
Slabo odpala na cieplym silniku.
u mnie Witek zmieniał mapę podczas chipa, 4 lata temu, od razu pomogło,. słabe palenie to sa tez inne przyczyny, chocby rozrusznik i akumulator,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
zapraszam na kreske,
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
proszę ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- spalanie nie kasowane odkąd pamiętam,. chyba ze dwa cylindry się zepsuły,.
-
sprężyny obniżające
podłącze sie pod temat, jakie sprężyny zamiast 1.be, żeby nie było zbyt twardo, ale nizej o 1-2 cm od 1.be,. czy amory od 1be bedą hulać????
-
[C5 2.5Tdi Ake] - Wałki, Smarowanie Silnika
jaki przebieg auta??? pokaż foty??? najlepiej całą pompe od świezszego motorka z pewnego źródła nawet nie chce mysleć ile nowy łańcuch , aż dziwne u mnie łańcuch sztywny ---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- podkładaka pod wtrysk nr 23,. i wyczyścic gniazdo
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
nic lepszego od kalkulatora do nagrań niemam, hehe ale dzwiek jest,. nastepnym razem będę tel w zębach trzymał,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
świeży filmik: jakoś to jedzie,
-
Nagle zaczeło stukać w silniku - 2.5 AFB
dlaczego usilnie lejecie 5/30, lepszy by był 40,. wałki jak koledzy piszą kolbenschmidt, chyba Arturro jest jednym z pierwszyszch co na nich smiga od dawna, hydro tylko Ina, żadnych innych,. ciekawi mnie co stanęło, czy wtrysk, czy wypadły dźwigienki z dwóch zaworów na jednym cylindrze i go tak blokuje,. czekamy na wieści,. jaki realny przebieg auta???
-
[C5 2.5Tdi Ake] - Wałki, Smarowanie Silnika
takie blaszki na szrocie kup,. ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:44 ---------- one sa wygietę brzuchem w srtone wtrysku żeby go dociskały, pod wtryski nowe miedziane podkładki, jednorazowe,.
-
[B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)
u mnie koła 225/45/17 ja swoim po programie zrobiłem już 120 tys,. teraz mam drugie turbo bo pierwsze już wyło,.
-
[C5 2.5Tdi Ake] - Wałki, Smarowanie Silnika
fakt tych drugich małych zaworków ja tez nie wymieniałem,. jak chcesz wymień uszczelke pod deklem pod kołem wału, ale tu zazwyczaj poci sie z pod górnej miski,. półksiezyce od delki na uszczelnienie ''dirko'' lub inna dobrą uszczelke tego typu,. ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- w jakim stanie jest tuleja napinacza paska osprzętu, mozna to teraz łatwo i szybko wymienić,.
-
[B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)
no może i racja u mnie to jeszcze coś słychać ale u syśka to ogień z nuty, silnika nic,.
-
[B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)
jedzie bardzo podobnie do mojego, ciekawe jak bysmy razem na kresce wygladali, ??? ja zazwyczaj filmy kręce jak mam sporo paliwa, muszę jak jest mniej nakręcić,. tylko u mnie fis niema tyle roboty, co z czujnikiem temp masz??? pozdrawiam, ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- tu masz mój: