Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. fajne amory, , tarczki tez zacne, a ze speżynami co znów robisz???
  2. witam jak w temacie, klapa tył w avancie wariuje, sama sie otwiera, jakby gdzies było przebiicie,. dodam że pstryczki pry rejestracji odłączyłem, działą tylko na pilota,. ale potrafi sama sie otwierac kilkakrotnie, czy to wina zamka, czy przewody przy dachu spotkał sie ktoś ??? dodam że jak jest zamkniety centralny to spoój,.
  3. nie ruszam przez 5 lat... do czasu aż się coś fajnego nie trafi,. do czasu aż coś sie nie wysra do czasu dzwona... "P
  4. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siema panowie, ale objechalliście ten Radom, fakt komisów coraz wiecej, zastanawiam się ile niektóre auta juz w nich stoją i kto je kupuje,. z drugiej stronhy trąbi sie ajkie to u nas bezrobocie, a coraz fajniejsze fury na miescie widuję,. moje b5 to stary klekot jak na światłąch się stoi, dobrze że chociaz jakoś się odpycha co chcesz sprawdzić???
  5. nowa odma się nie zapycha,.jak olej dobry problemu nie powinno byc,. chya że silnik ma przedmuchy??? nadal syczy z pod korka???
  6. Artur troche niuta mało, ciekawe czy to przez turbawke, czy coolery,. ale ogólnie jakos to teraz jedzie hehe,. ciesze się że taki dawca sie trafił, rzadkość, długo szukałem , drugi dopiero sie nadawał, ale pierwszego do kupy trzebabyło poskładać, hehe czym różni się nowszy rns??? ciekawe co poradzisz koledze z automatem, czy manuala??? porównujac wykres twój i mój po chipie twój max moc na:4040 mój na 3918 moment twój 2910 mój 2570 , 382 niuty,. ale i tak jak na serię jest ok, ładne proste kreski, i własnie tu jest zaleta 180tki bo niuty nie spadają, do 4 tys masz cały czas ponad 300 niiutów,. ja na 4 tys mam 325, ale może to też kwestia hamowni, u mnie ori 150 tka miałą 155,.ale dawno temu i prawie 200 tys temu
  7. wreszcie , rzeczywiscie Artur dorosłeś żeby mądrze doradzac, dużo wczesniej Ci tak radziłem,
  8. wymien na nową i po problemie, pasuje P&P tylko dłuzsze śruby trzeba dać,.
  9. kudalty66 odpowiedział(a) na Mały30 temat w 2.5TDI
    na poczatek to przed montażem silnik ustawić na blokady, pompe na blokade , poluzowac fasolki, napiąc pasek, dokrecic fasolki,. odpalic, zagrzac do 90 stopni i sprawdzic kąt wtrysku, zdarza się że jest nieżle i mała korekta tylko potrzebna,. w każdym razie po napięęcu paska byłoby dobrze zeby fasolki były posrodku, inaczej przy regulacji nie bedzie zakresu,.
  10. jeżeli zbobędziesz całe głowice nowego typu to jak najbardziej bedzie działac, tylko pytanie o koszt i stan, bo w takim wypadku i tak noowe hydro by się przydało,. a jeżeli chodzi o montaz nowego typu do starej głowicy, to jak dla mnie może i by to pasowało ale zawory tez trzebaby dac nowego typu, inaczej są zakończone, nowego typu dzwigienki rolkowe nie maja pestek, są zintegrowane z rdzwigienką
  11. można kupic komplet naprawczy, nie trzeba kupowac całosci, mozna rozebrać i dac tokarzowi do dorobienia,. sprawdzić stan napinacza, czy amortyzator jeszczze trzyma, objaw zuzytego hałas paska podczas gaszenia i odpalania,. w każdym razie łatwo się tego nie wymienia, można zawsze wymienic całosć ale wtedy trzeba demontowac cała podstawę chłodnicy oleju,.
  12. na vagu w grupie 004 w silniku sprawdzamy działanie wtrysku sterującego,. jazda z uszkodzonym powoduje że nastawnik w pompie nie pracuje, i może się zablokowac jeżeli bedziemy zwlekac z wymkianą, o wzroście spalania nie wspomne,. wymieniając wtrysk gdy nastawnik nie pracuje można uszkodzic pompę,.
  13. kudalty66 odpowiedział(a) na Mały30 temat w 2.5TDI
    w AFb AKN nie musisz, jedynie porządnie odpowietrzyc i ustawić kąt wtrysku vagiem
  14. na jaka odmę zmeniłes starą czy nową, jaki olej masz w silniku, długie dystanse robisz???
  15. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witajcie
  16. opoowiadaj jak jest teraz, jak pali na tej pompie, jak ogarnąłes tą przepływkę??? wariat jesteś Artur,.
  17. kudalty66 odpowiedział(a) na zbyszek190 temat w Audi A4 B5
    w 1.8 t turbo robi sie czerwone, pytanie tylko jak bardzo
  18. jakiej firmy kupiłes części??? odma nowy typ zamontuj, nie zakładaj szmacianiej tylko plastik od AKE,. uszczelki nowe pod dekle, reinz lub elring, do tego półksiężyce od uszczelek na dirko,. miedzianki pod przelewy nowe, węzyki też, jak wyciągasz wtryski to miedzianki pod wtryski też nowe,. rozrząd zostaje ten co jest??? olej , ??? motul 5/40 jak najbardziej ok, castrol edge 5/40 też, magnateca bym odraddzał,. ile za robote ci krzyknął, ma blokady do tego???
  19. panowie, ja wtym sezonie zdecydowałem się na Bridgestone touranza er 300 225/45/17 są ciche, dobrze na mokrym, ale dośc sztywne na nierównościach,. udało mi się trafić nówki z auta które wyjechało z salonu, własciciel zmienił rozmiar, niestety matador mp 46 wyząbkował sie na tyle po sezonie,.
  20. dzis nie byłoby to takie ciekawe, bo jest juz sporo takich projektów
  21. kudalty66 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witajcie panowie, tak naprawde to mało na tych fotach widać, gdybym miał chwilę podjechałbym koledze loooknął to auto z miernikiem, pierwsze co to sprawdzenie vinu, niestety wiem jaki auta przyjezdżają z niemiec, nie zawsze ''igiełki'' i niestety wiem że porzadne pewne auto musi kosztować,. z drugiej strony jak miało np: obtarty bok, koles kupuje drzwi w kolorze i błotnik przód, a tylni błotnik tylko sie naprawia, takiego auta nie ma co dyskwalifikować,. niestety są tez spawane z 4 przystanków, co gorsza cwiartki, dachy, i tyłki tez kupuja w kolorze, drzwi ori nie malowane, i trzeba sie dobrze natrudzic żeby takie składaki wyłapać,. pozdrawaiam. pozdrawiam
  22. wiem wiem, moje b5 to takie poprawne srebrne b5, na rezanie kasy ani czasu chwilowo niema, skóry mi się marzą lub półskóry, i do tego 4 łapy ale buda inna potrzebna,. ale oponki po przejechaniiu kilkuset kilometrów sa naprawde git, cicho jadą i nic nie drga, niezależnie od predkości,. panoowie, zapaliła mi sie poducha, błąd za duża rezystancja, prawej boczneej zapalnika, cos nie łaczy ??? błąd sie kasuje ale wraca za chwile, a lampka mnie wkurza, w tej materii nei kumam za bardzo, fotela nie chce rozpruwać??
  23. bez cieniowania się nie uda, trzeba lepiej baze dobrać, standox nieźle w tym odcieniu wychodzi, i spies hecker, cisnienie natrysku bazy też robi swoje, i rodzaj uzytego claru i rozpuszczalnika,.
  24. kudalty66 odpowiedział(a) na Zenion7 temat w 2.5TDI
    na late ok 2 ZGMP, (ATDC),. jezeli pokazuje zero znaczy że wtrysk sterujący masz walnięty,. jakies błedy???
  25. to ile masz na fisie teraz, kiedy kasowane???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.