Treść opublikowana przez kudalty66
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
nowe turbo mam, wałki i kompletna hudraulika robione przed chipem, poza tym wszytko seria, sprzęgło też, jak to Witek mówił rzadko sie zdarza V6 co ma GIFTa w serii, juz tak smigam prawie dwa lata po programie, dlaczego pytasz jak jest u Ciebie??
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
i tak jest 1BE[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 13:56_________________________________________________ w sumie była ruville, ale sądząc po tym jakie miałem przejscia z tym mechanikiem to może nawet takiej mi nie założył,
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
ja mam folię dwójkę po całosci tylko ze jest ona juz prawie 3 lata wiec moze troche przejasniała, z przeglądem nigdy nie miałem u mnie problemu,. pozdro[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 13:55_______________________________________________ _Z nowości jakie sie wydarzyły przy moim aucie, to moge sie pochwalic że pompa wody wylała po ok 40 tys km, co za gówno teraz robią, także przy okazjii mam nowy rozrząd, i nowy napinacz paska osprzetu bo już hałasował, ale ten napinacz uszkodził sie tym że poprzedni mechanik nie dokrecił go na ''stopgwint' i poprostu sie odkręcił,.
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AKN] Ciężko pali tylko jak ma 90stopni
u mnie było podobnie, wymiania czujnika nie pomogła, z tego co wiem V6tki tak maja, u mnie pomogło przestawienia dawki startowej w sterowniku silnika, i od dwóch lat jest spokój, pozdro
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
widze że prace do przodu sie posuwają, , a wiadomo cos o mojej przesyłce, pozdro[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 20:07_________________________________________________ przecież odkąd zlikwidowali obowiązek numerów silnika, znaczy zrobili tak jak w UE to teraz możemy sobie silniki zmieniac bez problemu, jedyna zmiana to chyba taka na jakim paliwie bedzie smigał, bo to napewno bedą chcieli do dowodu dopisać??? :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka, miłego tygodnia życzę
-
A6 2.5 TDI + Rogal
Od razu psują, po prostu trzeba je odpowiednio serwisować i tyle. Ja nie narzekam a mam przejechane 306kkm. dokładnie, je juz swoim V6 zrobiłem 100KKM , tyle że zaraz po kupnie sie posypał, ale teraz poremoncie wszystko ok,. pozdro
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AKN] Zasada dzialania pompy paliwa
dokładnie tak jest jak kolego mówisz, pozdro
-
Polecane opony letnie
witam, a czy ktosteraz smiga na matadorach, jest nowy model mp46 http://opony24.pl/MainForm.aspx?Page=TreeView&G1=Osob-Lato&G2=Matador&G3=225%2f45R17 co o nich sądzicie??? pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka może ktoś zainteresowany, cena do negocjacjii??? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=143805.0 pozdro
-
Polecane opony letnie
a co z tymi gislaved, ktos na tym jezdzi, bo w sklepie właśnie te polecaja, tylko pytanie czy nie maja na nich najwiekszego przebicia i własnie dlatego??? ten nowy matador MP46 tez całekiem fajny no i cena , poniżej 300 za sztukę, tylko niewiem jakie ma opinie??? powiedzmy ze rozważam te dwie??? http://opony24.pl/MainForm.aspx?Page=TreeView&G1=Osob-Lato&G2=Matador&G3=225%2f45R17 http://opony24.pl/MainForm.aspx?Page=TreeView&G1=Osob-Lato&G2=Barum&G3=225%2f45R17
-
Polecane opony letnie
witam jak w temacie, szukam czterech nowych oponek do mojego auta, bo te co mam juz mi hałasują, jednoczesnie nie chce płacic po 500 PLN za sztuke, wiec szukam opinii o nowych oponkach ze sredniej półki,,w rozmiarze 225/45/17 Biore pod uwagę: barum bravuris 2 Gislaved fulda matador czy ktos zakładał i smiga na wyzej wymienionych, dzieki za opinie,. pozdro
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Powiedz im, że następnym razem się nie zderzysz. siema dobre ale to nie ja wjechałem, to mi wjechali w D...
-
[ALL] Swap uszkodzonego silnika 2.5 AKE na AFB
poczytaj w nagłówku o tych silnikach, one sa praktycznie takie same, co do sterowania ECU to wydaje mi sie że byłoby lepiej gdyby jednak założyć ECU od własciwego silnika, bądź po montażu jechac do dobrego tunera żeby wszystko ustawił.
-
SPOTY RADOMSKIE
dzieki wycene juz mam, tragedii niema, ale uważam że jak zawsze zaniżaja wartość pojazdu, i cenę czesci, z drugiej strony skoro miałem auto ''bez szpachli'' to taka klape tylna chciałbym miec, a oni mówia ze naprawa a nie wymiana??? Znalazłem na sklepie gajos internetowym, że zderzak to 2kPLN, rozumiem amortyzacje itd, a oni mi dają 600??? aaaaaaaa no i zaniżają lakiernika bo za to co dają to ja moge zrobic a nie autoryzowany zakład??? jak argumentowac odwołanie???
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka może ktos orientuje sie, ile kosztuje nowy tylny zderzak do mojego polifta??? ile używka a ile ORI w serwisie, bo niestety wycene mam zaniżona, wiec trzeba bedzie sie odwoływać, a może ktos ma program lub dostęp do eurotax ile moje stoi na rynku??? dzieki za podpowiedzi
-
[B5 AFB] Wysoka temperatura - silnik jakby zza grobu. G 62. Pierwsze logi.
...ale ma 4-biegowego TIP'a chyba że tak, sorry nawet nie wiedziałem że takie długie przełozenia maja, a z drugiej strony, jak z przyspieszeniem przy takich przełożeniach???
-
[B5 AFB] Wysoka temperatura - silnik jakby zza grobu. G 62. Pierwsze logi.
z tym silnikem co masz w opisie to na pewno nie dasz rady spalanie rzeczywiscie mega wysokie, przepływka i turbo do sprawdzenia, może tez N75, najlepiej podłozyc od takiego samego auta i wtedy sprawdzić. pozdro
-
[ALL] Malowanie felg aluminiowych proszkowo czy natryskowo (wzór na zdjęciach)
Spawanie, potem toczenie(albo samo toczenie jak pozwala na to budowa felgi), szlifowanie papierem - ewentualnie specjalna szpachlówka do alu (elastyczna, odporna na wysoką temp. i przewodząca ładunki elektryczne - bo do lakierowania proszkowego) i po malowaniu felga jak nowa, stare ubytki poprawione. Szpachlówkę używany tylko na wewnętrzne części felgi na drobne ubytki(np.głębsze rysy), nie stosujemy na części narażone na odbicia lub wgnioty (ranty - montaż opon). Jest jeszcze kwestia czy to się opłaca przy naprawdę mocno poharatanej feldze. własnie o to mi chodziło, dzieki, czasem koszt naprawy jest wyzszy niz wartosc felgii, przy tradycyjnej naprawie jest to tańsze ale równie pracochłonne, no i równiez czesto nie opłacalne,. pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
A co tu będziesz robił? tutaj wieje nudą [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 08:36_________________________________________________ O NIE TYLKO NIE WARTA! dlaczego, zgłosiłem czekam na rzeczoznawcę?????