Treść opublikowana przez kudalty66
-
[ALL] Lusterka ala S4 - malował ktoś żeby uzyskać efekt srebrnej satyny?
kolego, maluj nie masz sie czego obawiać, ważne jest tylko jaką farbą żeby zrobic taki półmat, bo jak pokryjesz to bezbarwnym lakierem to będą sie błyszczec, także pogadaj z ludzmi w mieszalni, są środki i farby które wyglądaja jak np listwy dolne w Mercach 124 te szerokie, one sa w półmacie i spokojnie tka farbe powinni ci zrobic, wybierz tylko kolor, i żeby był drobniutki pigment w farbie, bo jak bedzie grubszy to w słoncu bardzo sie wysrebrzy, chyba że tak chcesz???? pozdrawiam
-
SPOTY RADOMSKIE
zawsze staram sie zrobic jak najlepiej, także szanse są :gwizdanie: tylko jeszcze nie poznałem do końca Twojej koncepcjii???? pozdro
-
[ALL B5] Gorące tarcze hamulcowe.
żeby sprawdzic czy zaciski 'trzymaja' wystarczy podnieść koło i zakrecic wtedy bedzie wiadomo czy jest opór czy nie,. A jeżeli trzeba bedzie czyścic, to tak jak powiedziano wyżej tylko rozebranie i wyczyszczenie dokładne, potem nowe gumeczki i płyn i bedzie śmigać pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
siemaneczko, cicho tu u nas????? pozdrawiam
-
[A4 B6] Jaki olej przebieg 240 tyś
jak niema????? sam dopiero kupiłem 5/40 Edge 505.01,
-
[B5 AFN] Regeneracja turbiny-gdzie w Lublinie??
Siema A na jakich częściach Ci zrobili. Bo to ważne. Hehe. A nie wysłąłem w czwartek a w poniedziałek juz była. Szkoda gadać. Lipa.. Pozdro ZC kolego umiesz czytać ze zrozumieniem, piszę że kolejną u nich robiłem, do innego auta, wczesniejsza robiona u nich juz lata 80KKM i nic sie nie dzieje, moc trzyma żadnych problemów, dlatego polecam, jak masz inna firmę pewną to dawaj kontakt napewno ktos skorzysta,.
-
[A4 B6] Jaki olej przebieg 240 tyś
Przereklamowane? gdzieś ty widział reklamy Motula poza tym jest temat na forum apropos opini użytkowników o Motulu wystarczy poczytać i nie opierać się tylko na mojej czy Zimnego.... opini... No własnie na takich opiniach forumowych. Myslisz ze tylko 1 forum sie czyta. Mylisz sie. A czym sie rózni motul od mobila czy castrola. Niczym. Wszedzie to samo. I dlatego nie warto za to guwno płacić tyle kasy. Sciema Az głowa boli. I juz nie 1 pisałze po motulu nic sie nie zmiania a i niekiedy jest gożej. Pozdro ZC no to lej lotosa lub orlen skoro niema róznicy, a jest o niebo tańszy
-
[A4 B6] Jaki olej przebieg 240 tyś
Siema Ani motula bo to przereklamowane gówno a tym bardziej castrola bo to zawsze był szajs. Najlepiej do tych solników to Mobil 5-30 o normie 505 01. Nie ma olei półsyntetycznych ani moneralnych do tych silników. Pozdro ZC skoro uważasz że 5/30 jest najlepszy to poprzyj to argumentami???? Mój znajomy ma Peugota Partnera 2.0 HDI używa go do wożenia towaru a handluje olejami, jezdzi od zawsze na 5/40 Castrol edge choc norma dla tego silnika jest nizsza, i teraz ma 500 tys przelotu i od wymiany do wymiany nie ubywa,. uważam ze to jest dobry argument, ja tez na tym oleju jezdzę i jakos wałki mi sie nie wycieraja,., żaden silnik jeszcze sie nie zepsuł od dobrego oleju!!!
-
[A4 B6] Jaki olej przebieg 240 tyś
kolego o olejach jest mnóstwo tematów, na gorze strony,. do silnika PD musisz lać olej z normą 505.01, Motul, lub Castrol, polecam Edge 5/40, cena nie jest wcale taka zaporowa, mozna trafic na promocje w selgrosie, za 5 litrów jakieś 155 zeta możesz tez kupic Motula od kogos z forum, szukaj w dziale sprzedam, http://www.a4-klub.pl/smf/motul_135zl_xcess_50501-t53467.0.html .pozdro
-
[A4 B5] Wyciek oleju proszę o pomoc
kolego najlepiej poprostu zdjąć osłone od spodu, zciągnąć węże od intecoolerów i je przepłukać np benzynka ekstrakcyjną a potem pzred składaniem przedmuchac powietrzem żeby wszystko odparowało,. oleju w dolocie nazbierało sie przez nieszczelna turbinke, teraz skoro regenerowałeś powinno byc juz sucho,. pozdro
-
[ALL B7] Jak opróżnić bak z paliwa
trzeba zciągnać przez wlew, ale do tego potrzebny jest długi sztywny przezroczysty wężyk, a potem systematycznie dolewac co tankowanie kilka litrów tej mieszanki i przepali, nic sie nie zmarnuje,. Jeżeli nie da sie przez wlew można odkręcic pompke paliwa pod siedzeniami z tyłu lub na podłodze w bagażniku, i przez ten otwór wypompowac,. Można tez spróbowac, przed odkręceniem pompki zdjąć weżyk z niej, założyc inny i skierowac do baniaczka i spróbować czy po włączeniu zapłonu pomka zacznie pompować, może tak pójdzie, mozna spróbowac tez pomke podłączyć' na krótko', ale wtedy trzeba uważać żeby zwary nie zrobić i zachować biegunowość przewodów, brązowy MINUS,. pozdro
-
[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)
MCM jeszcze ledy na tył potrzeba, od razu kilka latek odmłodnieje
-
SPOTY RADOMSKIE
co zepsulismy??? MCM, rzeczywiście troszke inaczej wyprofilowane sa te fele, ale jak teraz patrze, to 17''tki giną na tle furacza, no ale ja rozumiem Twój wybór też przez chwilke miałem 18tki,. pozdro
-
[B5 AFN] Regeneracja turbiny-gdzie w Lublinie??
witajcie, ponownie robiłem turbinke od innego auta w Turbo-tec, i znów wszystko w jak najlepszym porządku, wysłałem w czwartek a w poniedziałek rano miałem juz z powrotem razem z komplecikiem oryginalnych uszczeleczek, gorąco polecam,
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka, wreszcie chwilka wolnego skończyłem batalię z montazem turbinki do golfika, łatwo nie było, najlepszy efekt to wypalanie sie oleju z rury, normalnie jako zasłona dymna może robić pozdrawiam, i miłego DAYOFF życzę,. :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 11:25_________________________________________________A bo zapomniałem, kolejny raz polecam Turbo-tec z Jaworzna, turbinke wysłałem w czwartek, a w poniedziałek rano miałem już z powrotem,
-
SPOTY RADOMSKIE
nic nie wyciałem, nie pasuje do mojego teraz juz wiem dlaczego mam czkawke, obgadujecie mnie!!! :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 21:37_________________________________________________nie martwcie sie, nic innego jak ładniejsza A6tka nie wyjedzie,
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
a lampa tylna jeszcze nie zmieniona???? pozdro
-
A6 2.5 TDI + Rogal
ma tez swieza hydraulike ja tez miałem wszystko nowe, wałeczki też, cóż tylko pogratulowac wykresu,.[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 20:49_________________________________________________ale jednak FMIC robi robote, pewnie to u mnie jest przeszkodą??? jeszcze raz gratki za super furke i wypas srodek
-
[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)
No ładna furka, wkrótce bedzie, niewiedziałem że juz wątek założyłeś????? Ale rzeczywiście wczesniej to dopiero była wysoko
-
A6 2.5 TDI + Rogal
super środeczek, no i hamulce, ale tak nawiasem jak rogalowi udało sie wykrzesać tyle niutków????? jak długo juz smigasz na tym programie???? zobacz mój wykres niby seria mocna ale niutków tyle niema, czy bardzo ci bąki puszcza, a może miałes strojenie bez kata???? pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
halo, siemaeczko ale tu cisza,. Miłego dnia dla wszystkich,.
-
[ALL] Malowanie felg aluminiowych proszkowo czy natryskowo (wzór na zdjęciach)
przyznam szczerze że nie rozumiem dokładnie o jaki efekt chodzi, umalowałem w życiu wiele kompletów felg i jak dla mnie to wyłacznie malowanie natryskowe sie nadaje, farba proszkowa jest zbyt twarda i potem łatwo sie obija od kamyków,,. co do piaskowania alusów to w zupełności odradzam alu jest za miekkie i powstają zbyt duże pory,. a jeżeli chodzi o kolor malowania natryskowego to jaki sobie wybierzecie taki lakiernik pomaluje, potem lakier bezbarwny, polecam cos z górnej półki żeby nie było z nim potem podczas uzywania problemów,. pozdro
-
[ALL B5] Po zmianie opon na szersze "wariuje" ASR
dokładnie, z tego co wiem, w 4łapach powinno sie miec takie same rozmiary opon na osiach bo inaczej 'Torsen' nie wyrabia różnicy i stad te problemy,. pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
ta maszyna która chce kupić przy dobrej konfiguracji (przez kogoś kto ma pojęcie) to starczy na ze 2 takie fora;P) no ale nie rozumiem, zrzucamy sie czy nie, ??? kilka złotych przeciez mozna wysłać???
-
SPOTY RADOMSKIE
siemaneczko , ładna niedziela dziś [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 10:17_________________________________________________ Przyjechałem tylko po to, żeby zobaczyć tą Twoją Audicę, a tu pupa. :> przyjedz do mnie to zobaczysz :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 10:18_________________________________________________jak macie namiary na dobry warszat regenerujący turbinki, to przyslijcie, szukam do AGRa 1.9 90 p.s. ja kiedys swoja robiłem w turbo-tec ale słyszałem że sie popsuli????[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 10:22_________________________________________________widzieliscie???? http://www.a4-klub.pl/smf/serwer_klubowy-t134351.0.html